18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Wierszyk o Hiszpanach
Mantch • 2014-03-23, 23:49
Przed chwilą zakończyło się El Clasico, a ja natrafiłem na taki ładny wierszyk w sieci. Co prawda jest nieaktualny, ale kunszt autora poety i tak warto docenić. A idzie to tak:

"Real górą, zmiana warty, w Barcelonie trwa gej-party, czyli stypa po porażce. Każdy wypił se po flaszce, i zaczęło się hopsasa! Najpierw wzięli Fabregasa. Delikatnie majtki zdjęli, ułożyli na pościeli... Pierwszy atakuje Xavi. Ssie kutasa, aż sie dławi! A po chwili przed nim klęka najpierw Tello, potem Cuenca. Cesc rozkosznie sobie stęka, lecz po chwili Puyol wkracza, już wyciąga zaganiacza - zarośnięty, owłosiony, pierwszy kutas barcelony. Wpycha w dupe, aż do granic, nie chce przestać Carles za nic. Fabs sie krzywi, krzyczy: ,,Boli!" To nie wzrusza Guardioli: pchnął Puyola - i pierdoli. Teraz kolej Alexisa - Sanchez wyjął już penisa, puszcza oko do Javiera, już mu Javier w dupie szpera, chociaż sobie marszczył rano, rżnie go niczym widły siano. Wizerunek tej gej-fiesty psuje smutny wzrok Iniesty. ,,Co się stało, Andres, bracie?? Dawaj do nas! Ściągaj gacie!" ,,Jestem mały, chudy, blady... nie no, kurwa, nie dam rady!" Zdjął mu Pique kalesony, i - ku chwale Barcelony! - rozdziewiczył z całej siły, aż zwieracze mu puściły. Messi wyjął siedem centymetrów, skromnie spuścił sie do getrów, Busquets wyjął dildo z cipki i ogłosił koniec bibki. Jasne płyną stąd morały - Barcelona to pedały..!"

Note: Nie kibicuje Realowi. Na oba kluby mam wysrane.
Zgłoś
Avatar
D................t 2014-03-27, 0:18 2
Pokażcie mi ligę, czy w ogóle drużynę gdzie nie ma symulek i wtedy powtórzcie raz jeszcze, żeby nie hejtować sportu, tylko piłkarzy go psujących. Ja lubię ten sport, ale trzeba być debilem, żeby nie dostrzegać kto jest winny. Piłkarze tak winny, jak Polacy za polskie zadłużenie.
Kopaczy symulek uczy się od dziecka, bo tak działa system. Spytajcie kogoś, kto trenował choć trochę zawodowo. Piłkę lubię i oglądam po trochu wszystkie ligi lecące na C+ w wolnym czasie. Trzeba być naprawdę zajebiście obeznanym, żeby jechać po Barcelonie czy Realu zrzucając winę na półwysep Iberyjski. Inna sprawa, że nie rozumiem jakim cudem ta Hiszpania jest Polakom bliska do poziomu wybierania jednego z dwóch stronnictw.
Gdyby ktoś chciał system naprawić, zrobiłby to z sezonu na sezon. Jednego z sędziów sadzając przed monitorem, gdzie powtórka sytuacji pokazuje się jak w TV, zaraz po akcji. Jest faul, to jest. Nie ma, to żółta kartka, wolny i gramy dalej. Jak sędzia podejmie złą decyzję, to dostaje karę, bo wszyscy widzieli to samo, co on widział. To takie proste.
Na szczycie są jednak takie sprzedajne chujki jak były przewodniczący Światowego Towarzystwa Przyjaciół Pasów do Pończoch i dzieciaków wchodzących do tego świata z odgórnym nakazem rzucania się na ziemię przy najmniejszym kontakcie nie ma co winić.

Sadol jest prawicowy, rasistowski, szowinistyczny i antybarceloński. Widzę, że nietrudno przypodobać się userom i zgarnąć trochę piweczek. Nie trzeba nawet kurwa myśleć.

@Leworęczny - widzę, że nikt inny nie zauważył tej obłudy. Piwko.
Zgłoś
Avatar
Leworęczny 2014-03-27, 9:41
DeWitt napisał/a:

Pokażcie mi ligę...
Sadol jest prawicowy, rasistowski, szowinistyczny i antybarceloński. Widzę, że nietrudno przypodobać się userom i zgarnąć trochę piweczek. Nie trzeba nawet kurwa myśleć.


Otóż to. W końcu to ktoś zauważył. Nie ma tu polemiki czy merytorycznej dyskusji. Wystarczy napisać Je...ć Tuska, Korwin Król, Barca to pedały, kobiety do garów i już odruch bezwarunkowy u bezmózgów dawania piwek włączony...to jest poziom rozmów Dariuszka z III c z Sebą z III b.
Zgłoś