18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Wieści z ojczyzny tolerancji.
Romand • 2013-04-13, 8:27
Pan Wilfred de Bruijn mieszka ze swoim partnerem życiowym w stolicy Francji. Niedawno para napotkała grupę Francuzów, którzy przekazali im swoje opinie na temat ich związku. Po tym spotkaniu Wilfred zrobił sobie pamiątkową fotografię:



Francuzi lubią nas uczyć tolerancji. Być może mają rację i powinniśmy z pokorą przyznać, że możemy się od nich wiele nauczyć. Niestety francuscy rozmówcy Wilfreda są biedni, nie stać ich na fona z kamerką dlatego nie ma filmiku instruktażowego jak być po francusku tolerancyjnym. Szkoda, bo nauki tolerancji nigdy za wiele.
Zgłoś
Avatar
Nejm 2013-04-13, 10:55 3
Dałbym piwo ale jak zacząłeś pierdolić o uczeniu sie czegoś od nich to mi sie automatycznie odechcialo. Te nieliczne wpierdole gejom czy czarnuchom to zaledwie kamienie rzucane na szaniec tak naprawde w sytuacji w ktorej prawdziwi francuzi sa na 'wyginieciu'.

(ta wiem ze niektorym moze sie wydac troche nie w temat ale pedaly jak i mniejszosci narodowe sa niemal taka sama zakala narodu)
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2013-04-13, 10:57 1
wdprzemek napisał/a:

Jak by się tym nie obnosili to by w morde nie dostali , ja też bym im przyjebał



Dawno tu tego tekstu nie było więc przypominam...

Gówno byś zrobił i dobrze o tym wiesz.

A co do pedałów to dobrze - należało im się za to obnoszenie się ze swoim zboczeniem.
Zgłoś
Avatar
sauerps 2013-04-13, 11:07 2
ja tam nie potrzebuję nauki tolerancji bo po prostu jej nie mam i leje takie ścierwo podobnie jak w tym przypadku
Zgłoś
Avatar
soqu1 2013-04-13, 11:25
Nie Francja nas uczy tolerancji, tylko żydzi francuscy, by zniszczyć chrześcujańską cywilizację
Zgłoś
Avatar
arsene007 2013-04-13, 11:27
i prawidłowo..pownni lać pedalstwo
Zgłoś
Avatar
imek 2013-04-13, 11:47 1
Isthistheend napisał/a:

Ujalbym to tak... : CHUJ MU W DUPE!!!!



to po której stronie Ty jesteś?
Zgłoś
Avatar
d................r 2013-04-13, 11:59
nie wiem czemu ale wkurwia mnie jego twarz
Zgłoś
Avatar
apostata 2013-04-13, 12:13
i dobrze... mnie też mierżą pedryle
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2013-04-13, 12:21 5
Zawsze mnie zastanawiało skąd ta intuicyjna nienawiść do pedałów.
Jakby to oni wasze odbyty próbowali zaatakować.
Czy macie jakieś doświadczenia w tej materii?
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-04-13, 12:24 2
chuja prawda, prawdziwi francuzi mają w czołgach 5 biegów wstecz i jeden do przodu jakby wróg od tyłu zaszedł, już ja wiem jakich ten pedał francuzów spotkał...

Zgłoś
Avatar
jedrolus 2013-04-13, 12:26
we Francji wielotysięczne manifestacji przeciwko pedałom a w mediach cisza.Wszędzie tak samo ludzie myślą jeśli chodzi o temat pederastwa .Ach ta poprawność polityczna jak władza ma ludzi w dupie to sami biorą sprawy w swoje ręce ;p
Zgłoś
Avatar
tomek2302 2013-04-13, 13:39 2
piwo dla kolegow z paryskiej wsi na sadolu rowniez obowiazuje:
Zgłoś
Avatar
filthy666 2013-04-13, 15:24
ja pierdole... pedałów nie lubie, Ci co się obnoszą to już w ogóle mnie wkurwiają straszliwie.... no ale żyjemy w teoretycznie wolnym świecie i ich sprawa jeśli lubią brać w dupę, jak można pobić kogoś za upodobania seksualne kurwa jego jebana mać? czemu ludzie to takie tępe bydlaki oO
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2013-04-13, 15:48
Wiedzieli co z nim zrobić najwyraźniej
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-04-13, 16:19 4
Dzikusy i prymitywy zawsze będą się srali do normalnych ludzi. Na tym pokurwionym świecie to już jebana norma. Ale wiem (i mam nadzieję), że kretynów, którzy się czepiają, spotka za to kiedyś kara. Każdy w końcu dostaje od życia wpierdol i dobrze. Jebani ludzie.

wdprzemek napisał/a:

Jak by się tym nie obnosili to by w morde nie dostali , ja też bym im przyjebał



To samo tyczy się heterusów. Heterusy powinny dostawać wpierdol za obnoszenie się swoimi słitaśnymi związkami. Całowanie się publicznie, ściskanie etc, to wszystko powinno być tępione dopóki ludzie nie nauczą się traktować równo wszystkich orientacji seksualnych. Może, gdyby heterusy podostawaly wpierdol w różnych miejscach świata, to ludzie zaczęliby wreszcie myśleć.

wilkoala napisał/a:

Zawsze mnie zastanawiało skąd ta intuicyjna nienawiść do pedałów.
Jakby to oni wasze odbyty próbowali zaatakować.
Czy macie jakieś doświadczenia w tej materii?



Polaczkowatość się objawia. Zgnilizna wśród ludzi zamieszkujących ten kraj każe im nienawidzić wszystko co inne. Jak ma się patologię w rodzinie z dziada pradziada, to potem tak jest. Nie wiedzą nic o temacie, a nienawidzą. To zwykłe debile, bezmózgi, nic niewarte śmiecie. Ale jak już kiedyś pisałam: wszystkim hejterom życzę, by urodzili im się synowie - geje, a ich samych by spotkało jakieś nieszczęście w życiu za samo bycie idiotą.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie