18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:25
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
KrisCFC 2014-11-15, 12:37 1
iamthelaw napisał/a:

Problem tego kraju jest taki że tu nie ma na kogo głosować i tyle w temacie. Palikot był ale zjebał wszystko zaraz na starcie. Korwin też się nie popisuje. Więc olewam te wybory i wam tez wszystkim tego życzę.



Dałem Ci piwo bo nie ma na kogo głosować to fakt, ale tym, że nie idziesz głosować tylko pogarszasz sprawę i odbierasz sobie prawo do narzekania na rządy bo skoro nie głosujesz to znaczy, że Cię to nie obchodzi
Zgłoś
Avatar
iamthelaw 2014-11-15, 12:52
KrisCFC napisał/a:



Dałem Ci piwo bo nie ma na kogo głosować to fakt, ale tym, że nie idziesz głosować tylko pogarszasz sprawę i odbierasz sobie prawo do narzekania na rządy bo skoro nie głosujesz to znaczy, że Cię to nie obchodzi



Właśnie będę mógł narzekać bo co bym nie robił to nie ja ich wybrałem. Gdyby 80 % społeczeństwa olało wybory to może by się jeden debil z drugim zastanowili. A tu tylko: smoleńsk, górnicy, geje itp. A ja czekam na kogoś kto obniży: zus, akcyzę na paliwo, podatki i nie będzie wchodził w dupę klechą. Dlatego korwin odpada.
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2014-11-15, 13:19
iamthelaw napisał/a:



Właśnie będę mógł narzekać bo co bym nie robił to nie ja ich wybrałem. Gdyby 80 % społeczeństwa olało wybory to może by się jeden debil z drugim zastanowili. A tu tylko: smoleńsk, górnicy, geje itp. A ja czekam na kogoś kto obniży: zus, akcyzę na paliwo, podatki i nie będzie wchodził w dupę klechą. Dlatego korwin odpada.



Jak 80% ludzi nie pójdzie glosować to wybory zostaną sfałszowane, o ile już nie są fałszowane, bo i tak nie jesteśmy w stanie tego sprawdzić (my czyli społeczeństwo).
A myślenie w stylu "nie głosuję bo wszyscy do dupy" sprawia tylko, że na stołkach siedzi w kółka PO i PIS... obie partie znamy na wylot...banda złodziei.
A głosując np. na Korwina, możesz coś zmienić (chocby to, że stara banda złodziei padnie a zastąpi ją nowa, która nie będzie może takiej maniany odpierdalać)

Ostatnio trąbili w radiu o jakimś pośle co to za pieniądze obywateli jeździł na wakacje z rodziną.. i co? Stało się coś z nim? Karę poniósł? Nic... ni stąd ni z owąd cisza... i tak nam zajmują umysły.

Ja czekam na kogoś kto zlikwiduje zus i nfz, i zrobi coś z tym, żeby Warszawa nie dzieliła pieniędzy na poszczególne województwa, bo niektóre na tym tracą.
Poza tym, żeby ktoś wyjebał religię ze szkół ( i w dodatku wliczana do średniej...no kurwa mać.)
Ale póki się nie doczekam, obecnie poza Korwinem nie widzę nikogo lepszego... (nie myślcie, że jest moim bogiem...)
Zgłoś
Avatar
Mercury001 2014-11-15, 17:17
ta, i jeszcze Potop - zalał kraj kłamstwami (inna sprawa, to że większość w nie uwierzyła, ja pierdole...)
Zgłoś
Avatar
PLpunk 2014-11-18, 20:03
Za Tuska zawsze piwko
Zgłoś