18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
minetek 2013-02-24, 23:03
@up
no o to żesz właśnie leciało...
Zgłoś
Avatar
elda1987 2013-02-24, 23:49
jak lądowaliśmy w Norwegii to miałam takie lądowanie nie dość, że przed prawie 3 godziny miotało nami na prawo i lewo, bo turbulencje były masakryczne, to jeszcze podejscia do lądowania mieliśmy dwa. Lot normalnie powinien trwać 1,5h, ale ze względu na dupne warunki lataliśmy wokół lotniska. Najgorsze przy takim lądowaniu jest to, że gdy siedzi się przy oknie widzi się taką dziwną perspektywę, jakoby to właśnie pasażer tym samolotem lądował, a samo uderzenie kół o pas jest normalnie jak zbawienie, nie jestem pewna czy ja wtedy jakiegoś orgazmu nie przeżyłam. Co jak co, ale po tym locie do Polski wracałam autokarem. Turbulencje z wypadającymi maskami tlenowymi przeżyłam też lecąc do Tajlandii, ale na szczęście obyło się bez chujowego lądowania
Zgłoś
Avatar
KAZ!K 2013-02-25, 0:06
symulatory vs rzeczywistość
Zgłoś
Avatar
NeoBcK 2013-02-25, 8:35
Ładny telemark, wysokie noty.
Zgłoś
Avatar
rafic100 2013-02-25, 11:14 1
Ale zara , zara . Oglądamy że piloci umieją lądować i startować ? A kto ma umieć pasażerowie ?
Zgłoś
Avatar
Proxably 2013-02-25, 16:11
10:53 - Extra hover engine? jak liść na wietrze poszedł w góre.
Zgłoś
Avatar
lobominator 2013-02-25, 17:41
Szacun dla pilotów. Nie tylko za umiejętności, ale przede wszystkim za opanowanie nerwów i stresu.
Psychikę to ci kolesie to mają chyba ze stali. Ale ten film to jeszcze nic - obejrzyjcie sobie lądowania myśliwców na lotniskowcach, podczas wiatru, w nocy, gdzie w dodatku buja całym lotniskowcem, a "pas do lądowania" jest 100x krótszy. To jest dopiero kosmos.
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2013-02-25, 18:14
I to jest to co nazywamy "lataniem bokiem"

Uprzedzając pytania:
Nie - twój golf tak nie potrafi
Zgłoś
Avatar
Fiestas 2013-02-25, 18:18
Za wikipedia: "W nowoczesnych samolotach pasażerskich autopilot jest w stanie wylądować samodzielnie na odpowiednio wyposażonych lotniskach dzięki systemowi ILS"
Zgłoś
Avatar
godles1992 2013-02-25, 18:39
Ile arabów do Niemiec wpada w odwiedziny
Zgłoś
Avatar
kaniaes 2013-02-26, 20:04
To ma nazwę AirDrift
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2013-02-28, 13:35
elda1987 napisał/a:

jak lądowaliśmy w Norwegii to miałam takie lądowanie nie dość, że przed prawie 3 godziny miotało nami na prawo i lewo, bo turbulencje były masakryczne, to jeszcze podejscia do lądowania mieliśmy dwa. Lot normalnie powinien trwać 1,5h, ale ze względu na dupne warunki lataliśmy wokół lotniska. Najgorsze przy takim lądowaniu jest to, że gdy siedzi się przy oknie widzi się taką dziwną perspektywę, jakoby to właśnie pasażer tym samolotem lądował, a samo uderzenie kół o pas jest normalnie jak zbawienie, nie jestem pewna czy ja wtedy jakiegoś orgazmu nie przeżyłam. Co jak co, ale po tym locie do Polski wracałam autokarem. Turbulencje z wypadającymi maskami tlenowymi przeżyłam też lecąc do Tajlandii, ale na szczęście obyło się bez chujowego lądowania


Też miałem ostatnio taki nieciekawy lot, nie polecam.
Zgłoś