18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
htfl 2024-10-16, 18:43
Uff... Dobrze, że psu nic się nie stało! po takim wypadku już nie nadawałby się na rosół

______________

Ani IXI, ani OMO,
Nie wypierze tak jak ZOMO
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-10-16, 18:44 1
baronturbina napisał/a:

Widziałeś kiedyś kogoś kto wyprowadza psa na łańcuchu i stalowej obroży? Nie piszemy tutaj o Podlasiu, chodziło o cywilizowane miejsca.



Widziałem i to na zachodzie, najwspanialszej nowoczesnej demokratycznej cywilizacji.

sadistic.pl/wyprowadzenie-psa-vol-3-vt599183.htm
Zgłoś
Avatar
sokol23 2024-10-16, 20:43
Chinole to chyba lubia to,kilka filmow juz bylo tego typu bec
Zgłoś
Avatar
pylaochos 2024-10-16, 20:50 2
Pierdolony głupi stary chinol.

______________

Sadistig bafi i óczy . Należę do Narodowego Frontu Wyzwolenia Szparagów. Jestem za uwolnieniem krasnali ogrodowych.
Hurshar kashurshar. Hurlong churshar!
Zgłoś
Avatar
BorysBestia 2024-10-16, 21:01
Jeszcze żeby to był jakiś bezmózgi ujadający kundel, to niech go tam chuj.
To był Border Collie, czyli jeden z ładniejszych, mądrzejszych i najbardziej przyjaznych człowiekowi psów. Wiem, bo takiego mam. Pomijając te wszystkie fakty, jest przy okazji dość drogi, więc nawet, jeśli głąb jebany chciał się go pozbyć, to jest to po prostu nieopłacalne..
Zgłoś
Avatar
Victorius_the_Second 2024-10-16, 23:37 1
sothis napisał/a:

Biedny, takiego durnego właściciela wylosował....



Przecież nic mu się nie stało, nie popłacz się
Zgłoś
BlackSadolRazor napisał/a:

Szkoda, że go na łańcuchu i stalowej obroży nie trzymał



Ciebie stary wyprowadza tak?
Zgłoś
Avatar
Folur Wczoraj 17:41
baronturbina napisał/a:

Widziałeś kiedyś kogoś kto wyprowadza psa na łańcuchu i stalowej obroży? Nie piszemy tutaj o Podlasiu, chodziło o cywilizowane miejsca.



jak ja uwielbiam psikać gazem w ryje tym "wyprowadzanym" sierściuchom jak ich właściciele nie potrafią utrzymać kundla na smyczy przy sobie, tak żeby nie przekroczył granicy czyjejś wolności osobistej....a potem patrzeć jak taki sierściuch skomle i tarza swój zapchklony ryj w trawie, a i słuchać darcia i gróźb ze strony właściciela kundla któremu też przydałby się gaz po ślepiach

co do filmiku, oczekiwałem więcej, piwa nie będzie
Zgłoś
Avatar
baronturbina Wczoraj 20:14
Folur napisał/a:

jak ja uwielbiam psikać gazem w ryje tym "wyprowadzanym" sierściuchom jak ich właściciele nie potrafią utrzymać kundla na smyczy przy sobie, tak żeby nie przekroczył granicy czyjejś wolności osobistej....a potem patrzeć jak taki sierściuch skomle i tarza swój zapchklony ryj w trawie, a i słuchać darcia i gróźb ze strony właściciela kundla któremu też przydałby się gaz po ślepiach
co do filmiku, oczekiwałem więcej, piwa nie będzie


Kurczę, generalnie masz do tego pełne prawo bo pies na smyczy musi być prowadzany. Ale jak trafisz na sebixa z pitbullikiem to możesz wpierdol dostać więc kup sobie gaz na niedźwiedzie
Zgłoś