18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Baro 2013-01-13, 19:51
Kucnął, postawił kloca i dla niepoznaki browara podniósł. Jak coś to na psa będzie. ;]
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-01-13, 19:53
O kurwa, to jest do prawdy gimbastyczne.
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2013-01-13, 19:54 35
Hipokryzja poziom expert



Zgłoś
Avatar
t................x 2013-01-13, 19:57 1
to jeden z nich więc nerwy puściły.
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2013-01-13, 19:59 1
Mr Zakapior napisał/a:

Hipokryzja poziom expert

Obrazek

Obrazek



Chłopak zapomniał się po prostu przelogować, nie czepiaj się
Zgłoś
Avatar
c................w 2013-01-13, 20:02
pumba napisał/a:



chyba setna osoba o to pyta, a ja dalej nie wiem po co to moi starzy zamontowali...


zapytaj się po co i napisz jeszcze dzisiaj bo nie zasnę. podejrzewam, że tam cię zamykają, a tobie wstyd się przyznać.
Zgłoś
Avatar
Aspiryna92 2013-01-13, 20:43 1
pumba napisał/a:



chyba setna osoba o to pyta, a ja dalej nie wiem po co to moi starzy zamontowali...



a ja obstawiam, że to jakaś bibka "w plenerze" na działce...

no witam:D
Zgłoś
Avatar
Fondlycraft1 2013-01-13, 21:01 1
Jak pojedziecie w gore to dam piwo
Zgłoś
Avatar
jolmen13 2013-01-13, 21:20 1
Tą kratę na bank zamontował twój stary dla twojej starej, żeby z kuchni nie zjebała.
Zgłoś
Avatar
KaOeNDeI 2013-01-13, 23:43 5
chłopaki zrobili sobie żart przy piciu a wy się napinacie jak murzyński chuj nie macie się z kim napić czy co kurwa? chill out, więcej dystansu do siebie i innych! polskie to jak skurwysyn... dosrać komuś tak dla zasady niektórzy albo lecą w chuja z wiekiem w profilu albo naprawdę byli krzywdzeni w dzieciństwie przez inne dzieci PS: od razu napiszę że w dupie mam wszelkie riposty od debili z intelektem na poziomie żłobka. peace!
Zgłoś
Avatar
t................x 2013-01-15, 18:32
Cytat:

chłopaki zrobili sobie żart przy piciu a wy się napinacie jak murzyński chuj nie macie się z kim napić czy co kurwa? chill out, więcej dystansu do siebie i innych! polskie to jak skurwysyn... dosrać komuś tak dla zasady niektórzy albo lecą w chuja z wiekiem w profilu albo naprawdę byli krzywdzeni w dzieciństwie przez inne dzieci PS: od razu napiszę że w dupie mam wszelkie riposty od debili z intelektem na poziomie żłobka. peace!



Myślę ze masz racje

.. jednak nie!!!
Zgłoś