18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Wino z młodych myszy
kret463 • 2011-01-30, 19:09
Wino z młodych myszy to tradycyjny chiński i koreański "napój zdrowotny", który smakuje akurat jak czysta benzyna. Małe myszki, oczy nadal zamknięte, wyrywane są z objęć kochających matek i wpychane (nadal żywe) do butelki wina ryżowego. Zostawia się je tam, żeby fermentowały, gdy ich rodzice uderzają rozpaczliwie małymi mysimi łapkami w ziemię i wypłakują swoje oczęta, a łzy smutno kapią z końców ich wąsików... no to siup
Zgłoś
Avatar
TurboDymoMan 2011-01-31, 10:08
iście kurwa sadystyczne. Piwo dla autora!
Zgłoś
Avatar
buttman 2011-01-31, 10:27
cytat z "Misia": "...a w Anglii to mają taką mocną wódę, na myszach" czy jakoś tak,
Zgłoś
Avatar
gut7 2011-01-31, 11:14
elegancko po wypiciu jest zagryzka i nie bulwersować się tak pijąc piwko też nie raz wcina się skrzydełka z kurczaka ;p
Zgłoś
Avatar
Kissi 2011-01-31, 11:15
A ja się szczyciłam tradycyjnym jabolem... trzeba spróbować! Byle nie wycofali jak komunę, czy spermę szatana ;P
Zgłoś
Avatar
duduś 2011-01-31, 11:31
Komandosa nie ma, teraz tym szlachta bedzie sie degustowac.
Zgłoś
Avatar
Kissi 2011-01-31, 11:42
Oczywiście, że jest - przecież wczoraj degustowałam...
Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-01-31, 12:08
duduś napisał/a:

Komandosa nie ma, teraz tym szlachta bedzie sie degustowac.



Nie ma w sumie dużej różnicy. Tu myszy a w Komandosie zmielone szczury i psy z budami.
Zgłoś
Avatar
Curry_ 2011-01-31, 12:16 1
glizdka napisał/a:


wyczuwam zanik utożsamiania się z własnym gatunkiem... zwierzęta są fajne, pomocne, ładne, ale to kurwa zwierzęta, człowiek to TWÓJ gatunek, więc jak mozna gadać, że lepiej płody pozabijać niż małe myszy?
Mój mały móżdżek pozwolił mi zastanowić się nad tym i wysnuł następujący wniosek - chociaż pies bedzie moim najlepszym przyjacielem, chociaż będzie robił najlepszy obiad na świecie, zawsze będzie koło mnie i będzie mnie kochał tak jak żadna inna kobieta na świecie, to i tak założę rodzinę, będę mieć własne dzieci, a pies będzie za tym wszystkim.
Więc buzi w dupe i dowidzenia, nie kłócę się z fanatykami, wyrażam poglądy.



A co ty kurwa przyszedłeś/przyszłaś tu posłuchać poezji śpiewanej??!! Kurwa co za ludzie. To jest strona Sadistic!

Coraz rzadziej trafia się coś sadystycznego a jak się już trafi to zaraz kurwa kółko gospodyń domowych rusza w obronie moralności. Morda i GTFO na extremalnego maxiora!
Zgłoś
Avatar
smilee 2011-01-31, 12:19
Widzisz komputer? Angielska wóda.. pędzona na myszach!
Zgłoś
Avatar
Iceman t3h pwnr 2011-01-31, 13:05
hehehehe opis mnie rozjebał, dostajesz, waćpanie, zań piwo
Zgłoś
Avatar
Necrojude 2011-01-31, 13:58
A ciekawe czy z murzynem by zadziałało...
Zgłoś
Avatar
EvilSoran 2011-01-31, 15:14
Wracasz do domu się napić a tu twoje koty najebane w 3 dupy śpiewają przy butelce :0
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2011-01-31, 17:08
Thelema prosze bardzo:

wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/99259,horror-w-chinach-robia-zup...

Ponoć wersja instant także ma zostac wprowadzona.
Zgłoś
Avatar
hrejarz 2011-01-31, 18:50
@Thelema: Taka z ciebie Thelema jak z koziej dupy trąba. Ogarnij się.
Zgłoś
Avatar
glizdka 2011-01-31, 21:16
Curry - nie jestem obrońcą moralności, ganię tylko skrajny idiotyzm jakim poszczyciła się jedna z użytkowniczek.
P.S.
mam wyjebane, niech zdycha co chce
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie