18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
hubi96 2014-03-23, 13:12
a stara jeszcze z zakupów nie wróciła
Zgłoś
Avatar
squashu 2014-03-23, 15:07 6
kolejny przykład na to ,że w Polsce mieszkają jebane cebulaki, które z niczego robią w sensację , w każdym w cywilizowanym kraju, np. Anglia, Hiszpania, Irlandia, ktokolwiek wyszedłbym w szlafroku po zakupy,to nikt by nie zwrócił uwagi na taką osobę, bo to jest po prostu na porządku dziennym, ale nie wiem w Polsce zawsze znajdzie się jakiś cymbał jebany który zrobi fotę i jebnie w neta..
Zgłoś
Avatar
juzekmotyka 2014-03-23, 15:22 1
Ja pierdole, co w tym dziwnego? Jednak jesteśmy specyficznym narodem, jedni uważają zboczeństwa jako coś normalnego z drugiej strony ludzie są zdziwieni na widok szlafroka. Coś tu nie gra.
Zgłoś
Avatar
huehuehuehuehue 2014-03-23, 17:24
czuj sie jak u siebie w domu...
Zgłoś
Avatar
chudziutki 2014-03-23, 17:25
teken,
Ci co zarabiają więcej muszą spłacać kredyty za autka/domy, dlatego chodzą gorzej ubrani niż Ci "biedniejsi"
Zgłoś
Avatar
KuroNoTenshi92 2014-03-23, 17:35
@naitsyrk
Wpłatomatów w szpitalach to raczej nie spotkasz. Masz po prawej stronie taki żółty
Zgłoś
Avatar
mieszambeton 2014-03-23, 17:40
Watpie zeby w szpitalu byl wplatomat... co widac na zalaczonym obrazku.
Zgłoś
Avatar
gathor 2014-03-23, 17:45 1
Ja nie wiem... Zacofani jestescie w tej Polsce. W UK to norma... Tylko Polak jak idzie do sklepu to musi sie udjebac jak stroz w boze cialo. W sklepach zaraz idzie rozpoznac polke, bo tapety na ryju wiecej niz na scianie, wyperfumowana ze jebie na pol hali, a angol ma wyjebane... Po co ma sie z rana ubierac skoro po mleko moze wyjsc w szlafroku.
Zgłoś
Avatar
brn91 2014-03-23, 17:56
naitsyrk napisał/a:

A moja teoria jest taka: Był baran w szpitalu, (tam są bankomaty bo ciężko żeby chory który chce skorzystać ze sklepiku miał zapierdalać gdzieś na zewnątrz - w niektórych szpitalach są nawet 2-3 sklepiki nie wspominając o bufecie) zobaczył kobietę w szlafroku i klapkach więc wpadł na genialny pomysł: "Kurwa! Zrobię jej fote, wrzucę na Sadola, napisze, że zrobiona w sklepie, baba wariatka itp. i będę miał w chuj piw, ale jestem zajebisty"
Jeszcze kurwa pancerna, emigrant pierdolony, jak coraz więcej tych cygańskich mord na forum, wyzywa naszą ojczyznę od cebulandu. A chuj ci w oko! Wypierdalaj do Anglii na plantacje.


a do tego mają wpłatomaty w szpitalu... mhm...
Zgłoś
Avatar
a................1 2014-03-23, 17:58
to tylko świadczy o twoim zacofaniu mentalnym huj Cie to obchodzi kto w czym sobie chodzi ? i jeszcze to umieszczasz jako ciekawostkę ?? chłopie cały ten twój post powinien ktoś umieścić jako przykład głupoty i zacofania w Polsce.....
Zgłoś
Avatar
rksrobert 2014-03-23, 17:59
Leclerc na Turystycznej, a nie szpital. Babka pewnie z "burdeli za leclerkiem".
Zgłoś
Avatar
grass19866 2014-03-23, 18:23
To jest E. Leclerc na Turystycznej, a najlepsze jest to, że do najbliższych bloków jest kawałek.
Zgłoś
Avatar
morderuk 2014-03-23, 18:26
Wyszedlem tak samo 10 minut temu do sklepu po zarowke pod blok i chuj ci w dupe.
Zgłoś
Avatar
viper_1990 2014-03-23, 18:47
W Ostrowie Wielkopolskim jest taki hotel połączony ze stacją benzynową. Żeby się dostać z pokoju do restauracji trzeba przejść przez główny hol stacji. Jakby się ktoś uparł to rano całą rodzinką w szlafrokach można by trochę potrolować xD
Zgłoś
Avatar
killua 2014-03-23, 19:14 1
Alduric napisał/a:

Obrazek

Człowiek poszedł na zakupy, wypłaca ciężko zarobiony szmal w cebulandzie gdzie 80% dochodu pod****l mi Donald, a tu Pani w szlafroczku...Wut?



musisz być strasznie słabo wykształcony skoro pracodawca wypłaca ci 20% dochodu i bajeruje że resztę zabiera Donald
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie