18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:25
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Wisielec po flaszce
niedzwiad • 2013-02-28, 9:50
Witam sadoli. Ostatnio na moim wydziale odbyło się spotkanie z ekspertem w zakresie medycyny sadowej. Pani dr hab. opowiedziała nam ciekawą historię, tak więc mowa tu w 100% o autentyku
Najpierw pani dr wspomniała nam o kryminogennym wpływie alkoholu: czasem pojawia się faza euforii, a czasem spotyka nas depresja, ale co ja pierdolę wszyscy wiedzą jak to jest wypić troszkę za dużo, zatem przejdę do historyjki.
W jakiejś menelni znaleziono wisielca. Wszędzie puste butelki, zatem można od razu stwierdzić, że ktoś po prostu zapił, złapał dola i się powiesił. Medyk, który przybył na miejsce stwierdził zgon, no to trzeba zadzwonić po prokuratora i inne służby. Zazwyczaj wisielców od razu zdejmuje się ze sznura, ale jakoś tym razem dalej wisiał aż przybył prokurator... gdy wszyscy przybyli na miejsce i już chcą się dobierać do denata...denat zaczął się ruszać. Natychmiast cała ekipa prócz medyka spierdoliła z budynku
Okazało się, że „eksdenat” założył tak pętlę, ze zawisł na kątach swojej żuchwy w taki sposób, ze nie mógł dokonać swego żywota. Prawdopodobnie był bezradny w tej sytuacji iii...zasnął na sznurze . Ekipa, która się pojawiła zrobiła trochę hałasu i obudziła wisielca

Przyznam, że wykład był bardzo ciekawy, a w następny wtorek odbędzie się kolejne spotkanie na które oczywiście się wybieram.
Zgłoś
Avatar
Kaight 2013-02-28, 22:03
sansa, nie pierdol głupot, bo to nie jest Wydział Prawa i Administracji, tylko sam Wydział Prawa. To, że jakieś leszcze z administracji mają tam zajęcia nie znaczy, że jest to wydział administracji.
Zgłoś
Avatar
niedzwiad 2013-03-01, 2:14 1
hyhy dobry hejt na administracje wydzial prawa UwB Mickiewicza 1 Bialystok dokladnie mowiac, jezeli chodzi o lokacje. odbeda sie jeszcze 2 spotkania w tym temacie

ach zapomnialem wspomniec. zajebista beke mialem jak wyklad przeszedl do tematu dzieciobojstwa, wtedy to 2 panny wstaly i na cala sale "nieee ja juz nie moge"

osobiscie same zdjecia srednio mnie ruszaja, jezeli chodzi o zoladek. to sam zapach jest zrodlem wszelkiego obrzydzenia

jak nie zapomne to postaram sie nagrac kolejne spotkanie i moze wrzuce na sadola
Zgłoś