18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Wisła jak ganges
loda_szmato • 2019-08-29, 1:40
We wtorek, około godziny 5 rano, w Warszawie, doszło do awarii jednego kolektora przesyłającego ścieki do oczyszczalni "Czajka". Puścili drugim. Drugi padł kilka godzin później.
I tak sobie teraz, w każdej sekundzie, wpływają 3 metry sześcienne ścieków do Wisły.
Owszem, Warszawa czerpie wodę z rzeki, ale przed miastem. Troszkę gorzej mają kolejne miejscowości
Wszystko bada prokuratura, gdyż ponoć przeciek wypłynął zbyt późno...

I jeszcze sms jaki dostałem z Rządowego Centrum Bezpieczeństwa:
ukryta treść


Ps. przed 2012 rokiem część Warszawy (centralna i północna) i tak nie była podpięta pod oczyszczalnie i wszystko leciało prosto do Wisły. A jebało tam straszliwie. Pewnie podobnie jest teraz.

Mam nadzieję, że to będzie upalny dzień i będziecie cholernie spragnieni. Wtedy, ze szklanką/butelką wody w ręku, zastanówcie się, skąd jest ta woda

"źródło" (hehe) - są nawet jakieś filmiki z drona.

hmm... ciekawe gdzie teraz jest , którą zrobiłem wczoraj rano. Nowy Dwór Mazowiecki może Wyszogród?
Zgłoś
Avatar
emperorzbigniew 2019-08-29, 14:43
Beka_z_Lewaka napisał/a:

Trzepałeś w piwnicy (warszawskiej jak widzę) i mamusia cię nie wypuszczała ?



Nie mierz innych swoją miarą.
Zgłoś
Avatar
Swinkwizytor 2019-08-29, 14:59 1
Pracuję w wodociągach od 10 lat i nawet mi się nie chce wam tłumaczyć dlaczego niepotrzebnie przeżywacie.
Zgłoś
Avatar
loda_szmato 2019-08-29, 16:43
Swinkwizytor napisał/a:

Pracuję w wodociągach od 10 lat i nawet mi się nie chce wam tłumaczyć dlaczego niepotrzebnie przeżywacie.



Dawaj, zawsze ciekawiła mnie praca Norka

Już poważnie, opowiadaj.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2019-08-29, 17:13 1
Już Ci mówie dlaczego to przeżywamy. Bo gdyby się to stało w mieście rządzonym przez PISiora to w tvnie by 24/7 trąbili o skandalu, o tragedi i dymisji. Tszasku powiedział że prze 2012 tak cały czas było i jest git.

Tak jak kurwa z drzewami. PIS wycina - kurwy pokroju Ostaszewskiej, Rusin to spazmów dostawały. Tszasku wycina tysiącami z Warszawy - a chuj, nic się nie stało.
Zgłoś
Avatar
surojak 2019-08-29, 18:14
Dziwne w Gdańsku też było to samo a teraz w stolicy i to rok po roku. Ciekawe
Zgłoś
Avatar
Widelecc 2019-08-29, 18:48
PieronJasnySzlag napisał/a:

Już Ci mówie dlaczego to przeżywamy. Bo gdyby się to stało w mieście rządzonym przez PISiora to w tvnie by 24/7 trąbili o skandalu, o tragedi i dymisji. Tszasku powiedział że prze 2012 tak cały czas było i jest git.
Tak jak kurwa z drzewami. PIS wycina - kurwy pokroju Ostaszewskiej, Rusin to spazmów dostawały. Tszasku wycina tysiącami z Warszawy - a chuj, nic się nie stało.



A że stało się w mieście Trzaskowskiego to już w tvpis masz ból dupy i zawiadomienia do prokuratury, skandal i chuj wie co te zjeby jeszcze tam bredzą. I miał rację że tak było, bo wtedy ta część miasta w ogóle nie była podłączona. A nagle prawym odpierdala bi trzeba gównoburzę zrobić przed wyborami.
Zgłoś
Avatar
TłustyManat 2019-08-29, 19:09 1
Kacu63 napisał/a:

stolica
hehe



Gówny inspektor sanitarny apeluje
hehehe
Zgłoś
Avatar
T................y 2019-08-29, 21:32 2
Beka_z_Lewaka napisał/a:

ja czekam, aż Jaro powie, że nie wolno kąpać się w Wiśle. Stado koczKODanów i UBywateli rzuci się do rzeki na przekór jego słowom i może będzie kilku debili mniej.



Jak bezgranicznie głupim trzeba być, żeby wymyśleć tak chujową historię. Chyba z trzech narodowców nad tym myślało, bo u nich średnie IQ jak u ich dziadków w ORMO.
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2019-08-29, 22:39
Haha Jakie Elektrownie jądrowe ja się pytam jakie? xD haha nic dziwnego że w tym kraju absurdów ludzie są przeciwni tego typu rozwiązaniom skoro tu własnego gówna upilnować nie potrafią a odpady chemiczne z Niemiec i tak są spalane w Polsce Jak co roku na wiosnę pojawią się komunikaty o palących się wysypiskach śmieci xD
Zgłoś
Avatar
TheAndyboy888 2019-08-29, 23:16
Zabudować ich murem i niech się taplają we własnym gównie skurwysyny
Zgłoś
Avatar
Beka_z_Lewaka 2019-08-30, 7:52 1
TranzystorWyklęty napisał/a:

Jak bezgranicznie głupim trzeba być, żeby wymyśleć tak chujową historię. Chyba z trzech narodowców nad tym myślało, bo u nich średnie IQ jak u ich dziadków w ORMO.



Nosz k... widzę, że z 30 tranzystorów myślało nad tą odpowiedzią. Halo, więcej was tam Biedroń nie wydymał ?

TranzystorWyklęty napisał/a:

Jak bezgranicznie głupim trzeba być, żeby wymyśleć tak chujową historię. Chyba z trzech narodowców nad tym myślało, bo u nich średnie IQ jak u ich dziadków w ORMO.



A gdybyś nie pamiętał istoto o liczbie neuronów mniejszej niż u ameby, to przypomnij sobie spazmy kretynów na teksty Jaro o strefa No-GO i wszystkich znanych i nieznanych chorobach, jakie sciagają tzw uchodźcy.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-08-30, 9:23
Esccax napisał/a:

O, poligon jak zwykle coś przeczytał i jak płacą, tak pisze.
Owszem, awaria była rano, ale przenieśli wszystko na drugi kolektor. I ten jebną też, i wtedy wszyscy zostali poinformowani.
Ale to już za trudne dla takiego poligona, byle Trzaskowskiemu dojebać.
Żałosne.



A teraz wszystko jebneło i Rafu siedzi, analizuje, awarię awarii. Ten człowiek mentalnie nie dorósł do rządzenia miastem. Lemingi oczywiscie pierdola że nic się nie stało, wiec po chuj budowano te oczyszczalnie. To jest właśnie żałosne!
Zgłoś
Avatar
loda_szmato 2019-08-30, 16:13
poligon6 napisał/a:

wiec po chuj budowano te oczyszczalnie



Oczyszczalnia była zbudowana dla prawobrzeżnej Warszawy i okolic i tą funkcje nadal pełni prawidłowo.
A że coś innego gdzieś jebło, cóż, zdarza się...

Nie mieszałbym polityki z gównem, już wystarczająco jest zmieszana. Szambo na wiejskiej dawno wyjebało.
Zgłoś
Avatar
Seavitia 2019-08-31, 10:44
Widelecc napisał/a:

A że stało się w mieście Trzaskowskiego to już w tvpis masz ból dupy i zawiadomienia do prokuratury, skandal i chuj wie co te zjeby jeszcze tam bredzą. I miał rację że tak było, bo wtedy ta część miasta w ogóle nie była podłączona. A nagle prawym odpierdala bi trzeba gównoburzę zrobić przed wyborami.



nawet jak kieidyś podlłączenia nie było - to syfy spływały na bieżąco. Teraz zostało pozbierane gówno z pewnego obszaru przez jakiś tam czas i dopiero wtedy zaczęło spływać.

Jak wpadnie ci kropla wody do piwa, to generalnie tego nie poczujesz, jak dostaniesz chrzczone z wodą pół na pół - to piwem tego się już nazwać nie da.

Główna chryja to to, że "czasoski" próbował ukryć, że oczyszczalnie szlag trafił i przez te 24h niejedna osoba kąpała się w szambie, albo wsuwała rybki z szamba.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2019-09-01, 10:07
Widelecc napisał/a:

A że stało się w mieście Trzaskowskiego to już w tvpis masz ból dupy i zawiadomienia do prokuratury, skandal i chuj wie co te zjeby jeszcze tam bredzą. I miał rację że tak było, bo wtedy ta część miasta w ogóle nie była podłączona. A nagle prawym odpierdala bi trzeba gównoburzę zrobić przed wyborami.



Jeśli dla ciebie w rozwiniętym państwie Unii Europejskiej można ze stolicy spuszczać szambo do głównej rzeki płynącej przez cały kraj a każdy kto twierdzi inaczej to jest bredzącym zjebem to kurwa nie mam pytań jakie masz warunki w rodzinnym domu.
Zgłoś