18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
maraglear 2012-05-06, 23:13 14
Zgłoś
Avatar
Salceson 2012-05-07, 0:15
razorek18 napisał/a:

@xqwzsa
Czekamy na więcej napinkowych pedałów, z czego się cieszycie? z czego jesteście tak pyszni?
Chcielibyście mieć takie tradycje jak Legia i Górnik, pedryle pier.....!



ciekaw jestem o jaką tak naprawdę historię Ci chodzi, o to że przez czas prl'u stracili swój wizerunek, bo była to drużyna sterowana? Wyliczanie historii klubom piłkarskim jest równie bezsensu jak spisywanie życiorysu pantofelka, takiś cfaniak to powinieneś wymyśleć coś bardziej inteligentnego niż zasłanianie się historią. Dziś zajęli sobie zaszczytne 3 miejsce w momencie gdy mieli mistrza w kieszeni. Dobrze że się z nich szydzi, bo mimo, że oglądam prawie każdy ich mecz i jestem ich kibicem to nie da się ukryć, że nie mogli sprawy bardziej spierdolić niż to zrobili. Z czego się cieszą? To proste: mogli mieć, a nie mają pierdolonego berła i korony...
Zgłoś
Avatar
dzejosB 2012-05-07, 0:31
Legła Warszawa!
Zgłoś
Avatar
HejterSadola 2012-05-07, 1:15 4
dzejosB napisał/a:

Legła Warszawa!


obyś ty nie legła na kolana do miecza...
Zgłoś
Avatar
dzejosB 2012-05-07, 2:05 1
Bobicker napisał/a:


obyś ty nie legła na kolana do miecza...



Nie fantazjuj za bardzo.

Koko koko, trzecie miejsce też jest spoko. Wrocław pozdrawia :]
Zgłoś
Avatar
golip 2012-05-07, 10:26 3
Bycie kibicem Legii jest jak masturbacja - niby fajnie ale głupio się przyznać.
Zgłoś
Avatar
gressive 2012-05-07, 10:44
Dziady jebane z legły, które zajebały swego czasu najlepszych piłkarzy z całej Polski myślą, że są zajebiści! Wy kurwy... Widzew Łódź - tak, to on ma klasę(no może teraz trochę gorzej jest z ich kondycją). Dla mnie jesteście Z E R E M. Kurwicy idzie dostać jak w przepisach coś tam pierdolą, że nie można propagować socjalizmu itp., ale kurwa macie ten swój pałacyk..... debile. Oddać reszcie miast to co zajebaliście do odbudowy tego obornika!
Zgłoś
Avatar
majaczek 2012-05-07, 11:35
cześć cześć cześć Warszawa wita wieś
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-05-07, 12:22
Ciekawe co Śląsk pokaże w LM Celeban odejdzie do Legii, reszta też pewnie pójdzie w piździec i będzie ze 2:0 w dupe z mistrzem Kazachstanu
Zgłoś
Avatar
Gliwus 2012-05-09, 23:02
@Ant1984 I w każdym przypadku oznacza to samo.
Zgłoś
Avatar
suchy945 2012-07-14, 14:45
majaczek napisał/a:

cześć cześć cześć Warszawa wita wieś



Akurat Warszawa jest największą wsią w Polsce...
Zgłoś