18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
nanab 2012-03-03, 19:56
Co się stało?
Zgłoś
Avatar
quarenas 2012-03-03, 20:04
no wszystko ok wyszedł z auta otworzyć bramę - brama się otwarła
nie było miejsca na parkingu to przestawił jedno autko i się wjebał na jego miejsce
jak dla mnie piękny...idiota
Zgłoś
Avatar
d................k 2012-03-03, 20:29
to nie był facet za kierownicą tylko jakaś pizda
Zgłoś
Avatar
peersil 2012-03-03, 21:13
Jakiś mądry człowiek u góry napisał że mógł wysprzęglić? Niby kurwa czym jak w automacie sprzęgła nie ma? A automat na 100% manual na jałowym nie pojechałby z taką siłą żeby rozjebać bramę.
A że ciota na manualu nie umie jeździć to kupił automat ale jak się okazuje na automacie też nie umie jeździć. Wniosek: jazda samochodem nie jest każdemu pisana
Zgłoś
Avatar
Grubsoon 2012-03-03, 22:45
peersil napisał/a:

Jakiś mądry człowiek u góry napisał że mógł wysprzęglić? Niby kurwa czym jak w automacie sprzęgła nie ma? A automat na 100% manual na jałowym nie pojechałby z taką siłą żeby rozjebać bramę.
A że ciota na manualu nie umie jeździć to kupił automat ale jak się okazuje na automacie też nie umie jeździć. Wniosek: jazda samochodem nie jest każdemu pisana



Sprzeglo jest tylko dziala AUTOMATYCZNIE ... Poza tym wystarczyloby wcisnac hamulec mocniej a samochod by sie zadusil po prostu ... A i wysprzeglenie to troche co innego
Zgłoś
Avatar
solteck 2012-03-04, 0:20
to jest DIESEL
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-03-04, 13:05 1
Zgłoś
Avatar
qyk 2012-03-04, 15:11
Sądząc po zakończeniu to kolo raczej rozbieg z tym autem brał a nie chciał go zatrzymać
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2012-03-04, 16:37
@Phallucifer Jeśli na drodze jeździ 4 razy więcej mężczyzn to i tak procentowo na głowę większe prawdopodobieństwo spowodowania wypadku ma kobieta.

Zachowując proporcje z mojego założenia i twoje dane wychodzi, że kobiety powodują 63% wypadków a mężczyźni 37%, jeśli brać pod uwagę taką samą liczbę kierowców obu płci.

Statystyki są fajne, ale trzeba umieć dostrzegać zawarte w nich kruczki.

Sytuacja analogiczna mogę napisać, że w kodzie mojego programu jest 0% błędów, a w innym programie 3%. Co z tego że mój ma jedną linijkę, a tamten pół miliona. Nie czyni to ze mnie lepszego programisty.

Myślę, że tchórzofretki powodują jeszcze mniej wypadków od kobiet co za tym idzie na pewno są lepszymi kierowcami.

To 4 razy więcej tak sobie z głowy strzeliłem, badań nie robiłem, ale podobną lub większą tendencję widać na drogach.
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-06-10, 0:39
Zgłoś