18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
Avatar
mattheo 2014-05-06, 15:10 11
wojt-yła Ty wez linke i sie kurwa idz zwazyc na drzewo... jakim debilem trzeba byc zeby na takie pojebane pomysły wpadac? Nie daj ktorys by sie zabil to dopiero mielibyscie z wujaszkiem jesien sredniowiecza.
Zgłoś
Avatar
Kielo88 2014-05-06, 15:37
@up Dokładnie, potem nie można na rowerze po lesie pośmigać przez takich palantów.
Zgłoś
Avatar
D................t 2014-05-06, 16:34 1
Chytrus, Ty jesteś jakimś masochistą? Przychodzisz tu tylko po to, żeby wszyscy z Ciebie lżyli jak z ostatniej szmaty. Pewnie siedzisz z fujarą w ręku, tak Cię to kręci.

Zgłoś
Avatar
monsta111 2014-05-06, 16:37 3
wojt-yła napisał/a:

Mój wujek miał problem z tym gównem w swoim lesie. Poleciłem mu rozwieszenie linek wzdłuż zniszczonych przez te kurwy ścieżek. Kilka dni temu zadzwonił do mnie i powiedział, że problem zniknął. Trzeba tępić kurewstwo jeśli nie jeździ po swoim.



Mam nadzieję że twój wujek jak najszybciej sam się swoim rometem razem z tobą w tą linkę wpie*doli
Zgłoś
Avatar
Ponczy 2014-05-06, 16:44 1
@wojt-yła
Umrzyj wieśniaku,
Zgłoś
Avatar
Kaskaderdx10 2014-05-06, 17:10 1
JesusChytrus napisał/a:

Quady są dla 2 klasistów albo dzikusów...


kurwa, ja sie nie dziwie że cie ukrzyżowali
Zgłoś
Avatar
mjmfuknf 2014-05-06, 17:41 1
JesusChytrus napisał/a:

Quady są dla 2 klasistów albo dzikusów...



Mam quada, więc jestem drugoklasistą... Oj Jezu nawet nie wiesz jak chciałbym wrócić do tych czasów nicnierobienia i jeszcze od takiego malucha miałbym quada ah piękna wizja^^

@wojt-yła Słabe, ja zawsze pierwszy przejazd robię wolny w poszukiwaniu takich "niespodzianek", na szczęście żadnej nie znalazłem, choć rzadko mi się zdarza po cudzym jeździć mam u siebie na działce dobre tory zrobione. Lina to siara za to grożą kratki.
Z reszta co za debil ryje las, co innego droga w lesie, której "minowanie" jest skurwielstwem...
Zgłoś
Avatar
Kardio_Error 2014-05-06, 18:58
linki miedzy drzewami to amatorszczyzna
ja w nich rzucam cegłami, przynajmniej jest frajda jak się trafi
Zgłoś
Avatar
wonw 2014-05-06, 19:20
O moj boz, co za chore ludzie mieszkaja w polska,
Zgłoś
Avatar
bartoszbarto 2014-05-06, 22:08
kobiecy tricj: powtórzyła conajmniej 3 razy what is wrong with you mimo że sucz wie ze to byl tylko glupi wypadek.

trick
Zgłoś
Avatar
S................k 2014-05-06, 23:05
To za to, że nagrywała trzymając telefon w pionie
Zgłoś
Avatar
Modzin 2014-05-07, 0:04
wojt-yła napisał/a:

Mój wujek miał problem z tym gównem w swoim lesie. Poleciłem mu rozwieszenie linek wzdłuż zniszczonych przez te kurwy ścieżek. Kilka dni temu zadzwonił do mnie i powiedział, że problem zniknął. Trzeba tępić kurewstwo jeśli nie jeździ po swoim.



Jesteś najwiekszym debilem we wszechświecie.

Jeśli ja u siebie spotkałbym taką linke, to bym na k*rwę tam czekał i udusił go tą linką.
Zgłoś