18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Machol 2024-05-30, 18:01 1
Kask chyba nie pomógł, może myślała, że jest z nim nieśmiertelna.
Zgłoś
Avatar
vladpalovnick 2024-05-30, 19:21
Kurwa jakim to tępym trzeba być!
Zgłoś
Avatar
Keyser_Soze 2024-05-31, 1:35 1
Ostatnio szedłem z psem wąską dróżką, a przede mną stała wielka betoniarka na włączonym silniku. Pomyślałem do siebie: "hehe, nie ze mną te numery. Nie po to sadola oglądam, żeby samemu tam trafić". Oczami wyobraźni widziałem siebie jak zniecierpliwiony przechodzę obok niej (mało miejsca) i AKURAT wtedy rusza, a chwilę później moja głowa wybucha jak arbuz.

Więc włączyłem cierpliwość level 99 i czekam sobie, aż wjedzie w taką jeszcze węższą uliczkę obok, gdzie były jakieś roboty. I wtedy za mną dostrzegłem nadjeżdżającą kolejną ciężarówkę. Więc za chwilę byłbym ja z psem między dwiema wielkimi sokowirówkami do arbuzów. Kurwa, jakiego ataku paniki dostałem, zwłaszcza gdy jednak przeszedłem sobie z pieskiem obok pierwszej ciężarówki (przypominam - na włączonym silniku i przypominam - mało miejsca). Jeszcze pies to owczarek belgijski, w chuj siły, bałem się, że się akurat wtedy zbuntuje.

Śmiałem się z tezy, że sadol ryje banię, bo nie zauważałem, żeby te filmiki z krwią robiły na mnie wrażenia. Ale ciężarówki zryły mi banię.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-05-31, 9:57
Ameby mają wyższy IQ...
Zgłoś
Avatar
Wombat212 2024-05-31, 12:58
Pedator napisał/a:

Mi to wygląda na samobójstwo. Nie można być aż tak głupim żeby dożyć takiego wieku w Chinach.



Może właśnie zerwała się z łańcucha przy zlewie i spierdalala
Zgłoś