18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Wkurwieni Rosjanie vs. policja
Kotli • 2012-04-22, 18:32
Według źródła ok. 200 osób protestowało przeciwko wycince lasów, które miały być zastąpione autostradą. No i się wkurwili...

Zgłoś
Avatar
goolman 2012-04-22, 21:11 5
1:08 jak frajer z badylem leciał na pewniaka i dostał z jakiegoś pniaka hehe
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-04-22, 21:12
Swoją drogą to zobaczymy na Euro. Jak zaczną Polacy protestować, a ekipy sportowe będą rozganiać Europę w kilkadziesiąt sekund. Też się potrafimy bić. Czy to plus czy minus to nie wiem.
Zgłoś
Avatar
Coliber 2012-04-22, 21:16 2
Dzida rzucona w policjanta w 6 sek. rozpierdala system
Zgłoś
Avatar
lukas02 2012-04-22, 21:16 1
Tam wycinają drzewa i ludzie wychodzą na ulice skandować swoje niezadowolenie. U nas ludzie jedynie żalą się na forach i robią demoty, gdy coś się dzieje złego w państwie.
Zgłoś
Avatar
Gszysztow 2012-04-22, 21:19 8
sk. - a tam takie pierdolenie. Jak pedały i lewackie ścierwo chciało zniszczyć 11 listopada, a niepokorni, którzy nie poszli grzecznie według zaleceń tuskowej policji zostali nazwani bandytami to wielki raban, że II Powstanie Warszawskie. I to tylko dlatego, że się postawili pedałom, lewakom, antifie i chuj wie kto jeszcze tam był. A płonące samochody? Telewizyjne kurwy powinny się cieszyć, że nikt nie zginął albo, że i całego studia nie rozjebali w drobny mak. A za te fale kłamstwa jaka codziennie się przelewa w TV- należy im się.

Powiem szczerze, że byłem całkiem zbudowany tym co zobaczyłem. Nie mówię o samej przemocy a raczej o tym, że piękna zielona wyspa wg. przepisu rudego chuja zaczyna pękać.

Jednak już parę miesięcy później wszystko niestety wróciło do normy. Ludzie spięli się na chwilę bo "O Jezu, Józefie, Maryjo internety zamykajo!!!!" ale, że robią nas w chuja na każdym kroku, vat, emerytury, sprawa smoleńska, afera z solą to już ludzi nie obchodzi. Cały czas mam nadzieję, że rudy chujek i jego pomagierzy tak zacisną pasa, że ich wyniosą na widłach.
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-04-22, 21:34
Taka policja powinna byc u nas na "meczach"
Zgłoś
Avatar
varanov90 2012-04-22, 21:49
Jeżeli chodzi o las to się zgodzę. Ale jak jakieś pajace, pikietują bo nie chcą elektrowni atomowej, a nawet wiatrowej, to mam ochotę nasrać im do domów i wręczyć rachunki za prąd, nazbierane przez cały naród.
Zgłoś
Avatar
666s 2012-04-22, 21:55 2
Gszystow - chcesz rewolucji bez anarchistów ? Od Pedałów i lewackiego scierwa wolisz prawicowców z ONR którzy spuszczą ci wpierdol bo nie jesteś tak idealnie biały jak oni ? Bo nie zapierdalasz do koscioła co tydzien? Bo masz wolną wole i robisz co chcesz a nie podporządkowujesz sie innym ? Kurwa chcesz walczyc o prawa człowieka posługując sie takim kurestwem bez honoru jak te łyse chamy ? Nie można być poprostu normalnym ? Koniecznie trzeba być radykalnym, i nie tolerować innej grupy? Chuj jak chuj ale walka lewo vs prawo jest bez sensu bo rząd i tak nas rucha jak chce. Nie lepiej sie zjednoczyć, wybrać z obu stron co najlepsze i ROZPIERDOLIC W PIZDY ten cały jebany,zakłamany i pełen kolesiostwa i korupcji system?? Kurwa bez rewolucji to tu będzie za pare-parenascie lat druga rosja 90% kraju bieda a bogacze będą odgrodzeni pod Warszawą od biedy dziesięcioma murami i drutem kolczastym pod napięciem...
Zgłoś
Avatar
tomkararek 2012-04-22, 22:16
bo jestesmy pizdy a raczej brak tego 1 co by cokolwiek zaproponowal
Zgłoś
Avatar
cykor21 2012-04-22, 23:02
Dobra, pobili się i co dalej? Mamy wierzyć, że przez to nie zbudowano tej autostrady, czy jak? Można z szabelką na czołgi, tylko po co?
Zgłoś
Avatar
Millduck 2012-04-22, 23:17
Przemoc zawsze rodzi przemoc i z takich zadym wynikają co najwyżej ofiary. Nie mam nic przeciwko protestom - to bardzo ważny element demokracji - ale agresja nie jest rozwiązaniem.
Zgłoś
Avatar
PryszczatyJeż 2012-04-22, 23:37
Bo kurwa też zamiast tak pierdolić smuty na forach wszyscy powinni wyjść na ulicę Wiejską i rozpierdolić ten cały syf, a tu ktoś napisał prawdę, że mediom też by się przydał mały rozpierdol. Chętnie bym się dołączył do takiej akcji ale z kim? Bo to prawda, że każdy boi się o własną dupę i pozwala się ruchać państwu. Jak to było w pewnej nutce ''nic dumy nie wyrwie mi z pochodzenia
lecz wstyd mi za system co na gorsze zmienia''
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-04-22, 23:53 2
666s napisał/a:

Gszystow - chcesz rewolucji bez anarchistów ? Od Pedałów i lewackiego scierwa wolisz prawicowców z ONR którzy spuszczą ci wpierdol bo nie jesteś tak idealnie biały jak oni ? Bo nie zapierdalasz do koscioła co tydzien? Bo masz wolną wole i robisz co chcesz a nie podporządkowujesz sie innym ? Kurwa chcesz walczyc o prawa człowieka posługując sie takim kurestwem bez honoru jak te łyse chamy ? Nie można być poprostu normalnym ? Koniecznie trzeba być radykalnym, i nie tolerować innej grupy? Chuj jak chuj ale walka lewo vs prawo jest bez sensu bo rząd i tak nas rucha jak chce. Nie lepiej sie zjednoczyć, wybrać z obu stron co najlepsze i ROZPIERDOLIC W PIZDY ten cały jebany,zakłamany i pełen kolesiostwa i korupcji system?? Kurwa bez rewolucji to tu będzie za pare-parenascie lat druga rosja 90% kraju bieda a bogacze będą odgrodzeni pod Warszawą od biedy dziesięcioma murami i drutem kolczastym pod napięciem...



antifa jest tylko pionkami wykorzystywanymi obecnie do niszczenia podzialu kulturowego i rasowego na swiecie, zebysmy wszyscy byli poszlusznymi owieczkami na pastwisku panow filantropow. a przy okazji zabija swiadomosc narodowa zebysmy bez slowa zgodzili sie na wielkie panstwo europejskie. po tym jak bili ludzi(nie zawsze lysych chamow,a nawet nieczesto) na marszu z okazji swieta narodowego, nie ma miejsca w Polsce dla tych kurew.
i zwroc uwage, ze sam jestes radykalny i nie tolerujesz danej grupy ludzi, a co gorsza oceniasz ludzi po wygladzie = jestes hipokryta.
nasz rzad jest w 100% lewacki, wiec po chuj ty sie chcesz z lewakami jednoczyc? zeby ci doly pod nogami kopali?
zreszta wedlug lewackiego scierwa prawa czlowieka= obowiazki jak na przyklad prawo do emerytury, prawo do edukacji, prawo do opieki zdrowotnej, prawo do obowiazku zatrudnienia kobiety mimo, ze ni chuja sie nie nadaje :E ja tam wole sprawiedliwosci niz takich pojebanych praw.
Zgłoś
Avatar
Kozioł. 2012-04-22, 23:54
Simply napisał/a:



No jak to ?



Jak wytną las będzie tak

Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-04-23, 9:15 1
666s napisał/a:

(...) Od Pedałów i lewackiego scierwa wolisz prawicowców z ONR którzy spuszczą ci wpierdol bo nie jesteś tak idealnie biały jak oni ? Bo nie zapierdalasz do koscioła co tydzien? Bo masz wolną wole i robisz co chcesz a nie podporządkowujesz sie innym ? Kurwa chcesz walczyc o prawa człowieka posługując sie takim kurestwem bez honoru jak te łyse chamy ? Nie można być poprostu normalnym ? Koniecznie trzeba być radykalnym, i nie tolerować innej grupy?



Wolę jednak ludzi, którzy wiedzą po co żyją w państwie i przede wszystkim wiedzą dlaczego mogli się urodzić niż ludzi, którzy chcą zrobić multikulturowe, szare państwo. Jak tak dalej pójdzie to zanikną granice całkiem, państwa przestaną istnieć, a pojawi się jedno wielkie terytorium - ZSRE. Już któryś raz na sadisticu mam ochotę napisać o Roku 1984 Orwella, bo tam jest to łądnie opisane A poza tym nie chciałbym się jednoczyć z ludźmi, którzy mają pełne poparcie Rządu i mediów. A poza tym to łysych chamów można spotkać wszędzie. Po lewicy też tacy są. No, ale jak ktoś woli mieć mniejsze prawa we własnym państwie niż homoseksualiści, muzułmanie i Cyganie to proszę bardzo, jego wybór
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie