18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:48
Avatar
NafazowanyKoleś 2014-02-09, 16:52 14
crossdressphyxia napisał/a:

Dla mnie takie zachowanie jest chujowe i koniec. To, czy pracuje na taki telefon dzień, czy godzinę, czy sekundę nie ma znaczenia, zamiast go rozpierdalać, może jego równowartość dać nawet żulowi na pryta, a pożytek większy, przynajmniej kogoś uszczęśliwi. Najgorsze skurwysyństwo takie cwaniaki, telefon rozpierdoli, a jakby miał coś dać na rzecz innego, to chujowi żal dupę ściska,już nie da, już mu szkoda. Ale pewnie starzy dadzą na nowy, to ma w dupie, bo nigdy wartości pieniądza własną ręką zarobionego nie powąchał.

Wziąć takich, zamknąć na tydzień w izolatce i nie karmić, niech się kurwy szacunku uczą do dóbr materialnych, bo karma działa, a potem będzie płacz i zgrzytanie zębów.



Kolejny kurwa się znalazł który chce mówić ludziom jak mają postępować i co mają robić z WŁASNYMI pieniędzmi.

Jak ktoś kupuje fajerwerki, to też je wypierdala w powietrze, a nikt nie narzeka bo ładne. A równie dobrze mogę sobie powiesić fajerwerki na ścianie, będą ładne i kolorowe, dobry wystrój w nowoczesnym pomieszczeniu.

Ale tu nie o to chodzi.

Jak zarabiam pieniądze, to są to kurwa MOJE PIENIĄDZE, MOJA PRACA i nos do dupy sobie wsadź czy ja kupię za to telefon, który będę używał, czy po prostu kupię go po to, żeby go rozjebać. Mogę go zeżreć, mogę go osrać, mogę go wrzucić do miksera, mogę z nim zrobić COKOLWIEK zechcę bo to jest MÓJ telefon.

Typ na filmie chciał go rozjebać, to rozjebał. Nie twój interes. Żal ci bo wiesz, że sam nigdy tak nie zrobisz? Chciałbyś, żeby autor ci go po prostu dał, prawda?

Zgłoś
Avatar
santaxl 2014-02-09, 16:59 4
chciałbym zamiast tego telefonu widzieć tu ryj palikota
Zgłoś
Avatar
Upalony 2014-02-09, 17:00 1
Tania chińska podróbka
Zgłoś
Avatar
d................k 2014-02-09, 17:02
Mało kto zauważył, że to podróbka Samsunga Galaxy : )
Zgłoś
Avatar
Lukasz2525 2014-02-09, 17:19
Z tego co widzę , to jest samsung , a samsung to nie telefon , tylko gówno , a użytkownicy samsunga to debile .
Zgłoś
Avatar
Quaswerty 2014-02-09, 17:22
@up
Nie takie debile jak Ty.
Zgłoś
Avatar
anger 2014-02-09, 17:27 1
Z ciekawości zainstalowałem tę aplikację. Po 10 próbach ominięciach tych jebanych rurek cieszyłem się że nie ma obok mnie młotka..
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2014-02-09, 17:42
Cytat:

Jak ktoś kupuje fajerwerki, to też je wypierdala w powietrze, a nikt nie narzeka bo ładne. A równie dobrze mogę sobie powiesić fajerwerki na ścianie, będą ładne i kolorowe, dobry wystrój w nowoczesnym pomieszczeniu.



Fajerwerki służą właśnie do tego, żeby je wypierdolić w powietrze.
Telefon nie służy do tego, żeby go rozjebać młotkiem.

Po chuju porównanie filozofie.

Cytat:

Chciałbyś, żeby autor ci go po prostu dał, prawda?



Tak, chciałbym. A kto by kurwa nie chciał czegoś za darmona?

Cytat:

Kolejny kurwa się znalazł który chce mówić ludziom jak mają postępować i co mają robić z WŁASNYMI pieniędzmi.



Przypuszczam, że rodziców, a nie jego.

Może sobie robić z kasą co chce, oczywiście, ale to nie oznacza, że nie jest debilem.

Ludzie dają miliony dolarów za obrazy tzw"sztuki nowoczesnej" czyli parę kolorowych kresek najebanych na chuj mać. Dałbyś? nie dałbyś, bo dla ciebie to idiotyzm pewno, tak jak dla znacznej większości ludzi. Tu jest ten sam idiotyzm, tylko w mniejszym stopniu.

|Idąc Twoim tokiem myślenia koleś który poupierdalał sobie ręce i nogi siekierą jest ok, no bo w końcu to jego nogi, i ma prawo sobie je upierdolić, jeszcze mu za to brawo będą bić nie? A matka może rodzić sobie dzieci, a potem je pozabijać, w końcu są TO JEJ DZIECI i może z nimi robić CO JEJ SIĘ PODOBA.

Pierdolnij się w ten przewiewny łeb
Zgłoś
Avatar
Nameless 2014-02-09, 17:44
@NafazowanyKoleś
Pieniądze są Twoje, telefony też. Możesz robić sobie z nimi, co tylko chcesz, nawet w dupę sobie wsadzić - Twoja sprawa.
Nie mniej jednak takie zachowanie jest chujowe, a ludzie, którzy tak postępują są debilami, prawdopodobnie z kompleksami.
Zgłoś
Avatar
ejdzbikej 2014-02-09, 18:19 2
Do debili spinajacych sie powyzej: w ciagu 5 dni ten filmik przyniosl kolesiowi 5 milionow wyswietlen co oznacza ze zarobil dzieki niemu sporo siana. I zarobi jeszcze wiecej. Idiotyzmem byloby rozpierdolic ten telefon dla samego rozpierdolenia, czylu np samemu dla siebie nie nagrywajac tego. Ale wtedy nie bylo by kogo hejcic. Tu koles zrobil to dla odslon, wiec osiagnal swoj zamierzony cel i nie kurwa nie jest to idiotyzm bo teraz moze se kupic kurwiks takich telefonow, totez jebac was hejterzy
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2014-02-09, 18:52 1
@up przecież to już napisali 5 razy idioto jebany.
Zgłoś
Avatar
Earth 2014-02-09, 20:01
Srednia stawka to 50$ za 100k wyswietlen, a juz 50 takich stawek zebral, wiec raczej mu sie to oplacalo :0
Zgłoś
Avatar
j................o 2014-02-09, 20:02
tez chce taki sprzet
Zgłoś
Avatar
BorgBorg 2014-02-10, 2:26
Dla kogoś kto żyje np. w Anglii, kupno takiego telefonu to jakieś.. 2,5dnia pracy.
Dla kogoś kto zarabia w Anglii najniższą krajową.. 4dni.
Dla kogoś kto pracuje w Polsce za "średnią" krajową.. Tydzień
Dla kogoś kto pracuje w Polsce za najniższą krajową.. 2,5tygodnia.
Zgłoś
Avatar
mmat7 2014-02-11, 22:42
To i tak jest przeniesione z jego kanału na jakiś randomowy żeby ten "random" zarobił sobie... Prawdziwy kanał typa to "how to basic" Popatrzcie sobie jego inne filmiki, ilość wyświetleń i powiedzcie czy nie opłacało mu się rozpierdolić ten telefon czy nie?

K, mój błąd... tak to jest jak chce się zabłysnąć nie oglądając filmiku... ale well, tytuł ten sam, zdjęcie też. łatwo się pomylić.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie