18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
BambiPMT 2021-12-18, 18:18 5
leho napisał/a:

I przez takich idiotow niewyedukowanych agresorów, Niemcy mają wyrobioną opinie, uprzedzenie do Polaków,
Taki problem nauczyć się języka, kilku słówek?
A co jeśli zamiast tego swojego radia vox FM z "przez twe oczy czerwone "wlaczył by kurs języka niemieckiego
Zamiast zdradzać żonę i korzystać z usług prostytutek i wydawać na nie kasę kupilby kilka godzin z lektorką?
Mogby z godnością wyjaśnić i doprowadzić sprawę do końca.
Yebacc yebanych.



Ale przecież nieźle mówił po niemiecku. To że go gebelsowska kurwa zdenerwowała to nie jego wina.
Zgłoś
Avatar
grexik 2021-12-18, 18:51 7
Robiłem 6lat na załadunku w jednej z firm, zawsze, ale to kurła zawsze jak widziałem niemieckie blachy to wiedziałem, że będzie że szwabem przeprawa.... Najbardziej uciążliwy naród, który uważa że cały świat musi mówić w ich zjebanym języku. A oni nic poza szwabskim.
Zgłoś
Avatar
klick3010 2021-12-18, 19:00 1
Dwóch debili się dobrało
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2021-12-18, 19:50 3
Taki debil mógł znaleźć pracę tylko jako kierowca tira
Zgłoś
Avatar
czodA13 2021-12-18, 20:37 4
Jesse.Pinkman napisał/a:

Szwabek celowo utrudnia kierowcy życie nie chcąc wykonać roboty którą finalnie i tak będzie musiał odjebać. Chuj mu w dupę, pewnie odreagowuje srających i szczających mu pod domem smoluchów do których się nie spruje bo nie ma jaj.



w dupie byles. Nie znasz sie to sie nie wypowiadaj kartoflu.
Dostajesz towar na paletach? palety oddajesz - normalne.
Kierowca nie zabierze palet? Firma wystawia rachunek.
i pomyslec ze polacTFU cie lajkuje.
Zgłoś
Avatar
Smokw 2021-12-18, 23:40 3
czodA13 napisał/a:

w dupie byles. Nie znasz sie to sie nie wypowiadaj kartoflu.
Dostajesz towar na paletach? palety oddajesz - normalne.
Kierowca nie zabierze palet? Firma wystawia rachunek.
i pomyslec ze polacTFU cie lajkuje.



O czym Ty piszesz? Nigdy nie zabieram palet..
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2021-12-19, 7:36 6
czodA13 napisał/a:

w dupie byles. Nie znasz sie to sie nie wypowiadaj kartoflu.
Dostajesz towar na paletach? palety oddajesz - normalne.
Kierowca nie zabierze palet? Firma wystawia rachunek.
i pomyslec ze polacTFU cie lajkuje.



Co za bezsens. Paleta jest częścią towaru, była użyta do spakowania go. Jak kupujesz buty w pudełku to pudełko też zwracasz ? Jakiś chciwy kierowca cie robi w chuja i każe ci oddawać palety bo później albo je spienięża na skupie albo nimi pali w piecu.
Zgłoś
Avatar
Czaki1m 2021-12-19, 12:12
BundyR napisał/a:

A kamerzysta to konia walił podczas nagrywania?



Bardziej to łapa z wkurwienia mu się trzęsła.
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2021-12-19, 12:50
czodA13 napisał/a:

w dupie byles. Nie znasz sie to sie nie wypowiadaj kartoflu.
Dostajesz towar na paletach? palety oddajesz - normalne.
Kierowca nie zabierze palet? Firma wystawia rachunek.
i pomyslec ze polacTFU cie lajkuje.



Przecież palety sporo kosztują, za taką ilość palet to miałby kilka stówek na jakimś skupie
Zgłoś
Avatar
RamboSerbia 2021-12-19, 15:12
Jebany cebulak, nic dziwnego ze wstyd po polsku za granica się odezwać
Zgłoś
Avatar
neo001 2021-12-19, 20:40 1
Justynka99 napisał/a:

eż nieźle mówił po niemiecku. To że go gebelsowska kurwa zdenerwowała to nie jego



Gebelsowska kurwa może by się za prace wzięła? Polak się wkurzył bo kurwa gebelsowska nie chce wykonać swojej pracy, pewnie się dowiedziała kurewka, że zarabia mniej od Polaka
Zgłoś
Avatar
Huherko 2021-12-19, 21:22
Ja pierdole, Kali się zdenerwował, się naszczekał a szkop go i tak olał. Uwielbiam naszą mentalność - od razu telefon, obiektyw przykleić do mordy i ja tu nagrywam materiał dla "Sprawy dla reportera" ... język też masakra ... "weg paletten bo polizei anrufen", jak to usłyszałem to myślałem, że z krzesła spadnę ... no i standardowo co drugie słowo to kurwa ...

Mam w głębi duszy nadzieję, że to jakiś żart/prowokacja i taki debil nie reprezentuje naszego kraju za granicą...
Zgłoś
Avatar
Behemot 2021-12-19, 23:04 2
Jesse.Pinkman napisał/a:

Szwabek celowo utrudnia kierowcy życie nie chcąc wykonać roboty którą finalnie i tak będzie musiał odjebać. Chuj mu w dupę, pewnie odreagowuje srających i szczających mu pod domem smoluchów do których się nie spruje bo nie ma jaj.



Nie koniecznie, widzisz na zachodzie pauza to rzecz święta, ja robię tak samo. Jak przyjedzie koleś w moją pauzę i zaczyna mi pluć do ucha, to zsiadam z liftera ,zabieram kluczyki ,idę na pauzę i wyjebane.Po pół godziny jak wracam to klient już ochłonie i czeka grzecznie, bo wie ,że mogę zmienić kolejność wyładunku. Nauczyłem się ichniejszego trybu życia ( "Spokojnie, wczystko okej ")i od tej pory wszystko, łącznie z pracą nabrało kolorów. Niestesty przeciętny Polak parcujący na Zachodzie, pracuje po Polsku- nie szanuje się, ani swoich praw, stresuje siebie i innych, pogania . Zapierdala w pauzy, soboty jakby mógł to i w niedzielę by pracował i boi się pisnąć słówkiem jak szef każe zostać na nadgodzinach a jemu nie pasuje, a ja z takich brechtam.

Aha co do palet, u nas paleta to śmieć, palimy je na stosie w Nowy Rok (również te Euro).
Zgłoś
Avatar
Ziomee22 2021-12-20, 12:55
Przecież mógł te 10 palet wyjebać mu na plac i niech se zbiera a sam odjechać dalej w trase
Zgłoś
Avatar
Aramanga 2021-12-20, 14:00
notak napisał/a:

można się śmiać ale ten szwab doskonale rozumie wkówienie Polaka,
tylko te zjeby są na tyle zacietrzewiałe w swojej chorej godności, że nie widzą problemu
poniekąd, w taki sam sposób da się dogadać z turkami tam mieszkającymi i więcej rozumieją



To prawda! Nasłuchał ja sie głupot ze turki straszni zli i trzeba ich unikać a najbardziej wporzadku. Prawie każdy kuma Polski. 5 lat w Hamburgu. A ten ssman to pewnie z Bawarii tam sami nazisci
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie