18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
Władek z Kobyłki
Ramsey007 • 2012-12-27, 14:43
Warszawa, przystanek autobusowy pod Domami Centrum. Ochroniarz marketowy Władek wraca do domu, do Kobyłki. Czeka na autobus. Nagle z piskiem opon zatrzymuje się dżip, opuszcza się szyba i zajebista blondynka pyta Władka:
- Gdzie jedziesz, miły?
- Do Kobyłki.
- Siadaj. Podwiozę cię.
Władysław wsiada. Jadą.
- Słuchaj, muszę tylko zajechać po koleżankę. Minutka.
Zajeżdżają pod apartamentowiec na obrzeżach Starego Miasta. Do wozu wsiada zajebista brunetka. W ręku ma butlę szampana, w drugim truskawki.
Dojeżdżają do Kobyłki.
- Władku, możemy cię odprowadzić? - pytają dziewczęta.
Po czym udają się do kawalerki Władka i całą noc piją, palą miękkie narkotyki i uprawiają seks grupowy.
Po dwóch miesiącach blondynka spotyka brunetkę.
- Słuchaj, Klara, mam już dość tych biznesmenów, modeli, piosenkarzy. Wali mnie to!
- Taa... Ewelina, mam to samo!
- To może zadzwonimy do Władka z Kobyłki?
- Władka z Kobyłki? Zajebiście! Sądzisz, że nas pamięta?
Zgłoś
Avatar
TomusK 2012-12-27, 20:41
@skalar
liter nie, ale 0.7 w sam raz
Zgłoś
Avatar
Yourichi 2012-12-27, 21:12 1
W którym momencie trzeba się śmiać?
Zgłoś
Avatar
Stalovy 2012-12-27, 21:49 7
@up
W burym, kurwa.

Wstawcie zamiast "Włodka" swoje nicki, użyjcie wyobraźni i doczytajcie kawał do końca.
Zgłoś
Avatar
przemello 2012-12-27, 22:06
jeden z lepszych kawałów na sadolu w ostatnim czasie
Zgłoś
Avatar
atha 2012-12-27, 22:25 2
Stalovy zrobiłem tak i jeszcze większa chujnia mi wyszła.
Nie jestem z Warszawy, nie jestem ochroniarzem ani nie jeżdżę komunikacją miejską. Coś ktoś musiał pojebać z tym kawałem. Może chodziło o straż miejską a nie o dupy w samochodzie.
Zgłoś
Avatar
Felixis 2012-12-27, 23:40 1
Dla tych co nie rozumieją:

Chodzi o to, że w ich środowisku pięknych i bogatych, to co one zrobiły z Władkiem, to dla nich chleb powszedni. Nikt nie pamięta kogo posuwał tydzień wcześniej albo dalej Dlatego one nie są w stanie wyobrazić sobie, że ktoś nie żyje jak one i że dla kogoś byłoby to wspomnienie na całe życie (takie jak było dla Władka). A że czytelnikowi z reguł bliższa jest sytuacja życiowa tego faceta, to wtedy łątwo wyobrazić sobie jakie to absurdalne
Zgłoś
Avatar
lwRazor 2012-12-28, 0:34
Sranie w banie, słabizna i tyle Bardziej śmiałem się z komentarza @atha dwa posty wyżej.
Zgłoś
Avatar
Kacperus9112 2012-12-28, 1:44
Najbardziej mnie boli, że mimo to, że teraz gdy już rozumiem tą anegdotę to się lekko uśmiecham i tak jakoś z obojętnością, a na następnej stronie zobaczę kota z tostem na grzbiecie z jakimś chińskim podpisem i będę z tego lał pół dnia... Co ja zrobiłem z swoim życiem ;_;
Zgłoś
Avatar
BoomShakaLaka 2012-12-28, 3:19
Krówka napisał/a:

A gdyby pan Władek miał Alchajmera i zapomniał ? Wtedy kawał traci sens



"Traci go kurwa, bezapelacyjnie"
Zgłoś
Avatar
PanJacekPierwszy 2012-12-28, 9:28
Krówka napisał/a:

Nie wiem o chuj w tym kawale chodzi, jak ktoś mi wytłumaczy dam piwko - i zaznaczam że nie jestem niedorozwojem, poprostu go kurwa nie rozumiem...

A więc , juz ci tlumaczę jesteś niedorozwojem
Zgłoś
Avatar
golip 2012-12-28, 9:46
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Zgłoś
Avatar
Stalovy 2012-12-28, 11:11
@ahta, wstawiłeś swój nick, doczytałeś do końca, ale zapomniałeś o użyciu wyobraźni...
Zgłoś