18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Włoska minister integracji obrzucona bananami :D
o................n • 2013-07-27, 16:58
Włoska minister integracji została obrzucona bananami podczas wiecu Partii Demokratycznej w mieście Cervia. Pochodząca z Konga Cecile Kyenge krótko skomentowała ten wybryk. - To smutne - napisała na jednym z portali.



Do incydentu doszło w piątek. Podczas przemówienia Kyenge, ktoś zaczął rzucać w kierunku sceny banany. Owoce jednak nie dosięgnęły minister.

Na Twitterze Kyenge napisała, że całe zdarzenie jest "smutne" i że jest jedynie marnowaniem jedzenia w czasach kryzysu ekonomicznego. - Odwaga i optymizm by dokonywać zmian w prawie musi przyjść z samego dołu, by mogło się coś zmienić w instytucjach - podsumowała minister, która od początku swoich rządów walczy, by imigranci łatwiej mogli zyskać włoskie obywatelstwo.

Minister na celowniku prawicowców

Takie działania nie podobają się nacjonalistycznej organizacji "Forza Nuova", która wprawdzie nie przyznaje się do zorganizowania incydentu z bananami, ale krótko przed nim rozstawiła w miejscu wiecu oblane sztuczną krwią manekiny. Na pozawieszanych na nich kartkach napisane było: "imigranci zabijają".

To nie pierwszy raz, kiedy Cecile Kyenge spotyka się z rasistowskimi atakami. W lipcu Roberto Calderoli z Ligii Północnej porównał pierwszą czarną minister we włoskim rządzie do orangutana. Po fali krytyki przeprosił Kyenge za swoje zachowanie.
Zgłoś
Avatar
kickyourheadoff 2013-07-28, 21:33
Forza Lacio
Zgłoś
Avatar
BoryzSadek 2013-07-28, 21:42 1
@tds1974
Bardzo dużo widzałem murzynów,bo w takich krajach jak niemcy,wielka brytania czy francja jest ich prawie więcej niż ludności rdzennej. Rzucają słowem "rasizm" gdzie popadnie.
Przykład. Ląduję na lotnisku wychodze już z lotniska, przede mną grupa ludzi. Ochrona sprawdza co 4-5 osobe białych..No i przypadło na murzyna, ten w wielkie oburzenie że jego się sprawdza na lotnisku!, wszystko przez to bo jest... murzynem!, rzucał słowem rasizm po angielsku gdzie popadnie. Wkońcu ochrona miała dosyć kretyna i go puściła.
2. Czy ja pochwalam działalność naszych rodaków za granicą?, gdzie tak napisałem bo ni chuja sobie nie przypominam. Zamiast wyjeżdzać, bo walczyli o tą lepszą Polskę..sam mam brata który w Belgii siedzi na zasiłku, i kurwa nie pochwalam tego i mówie o tym głośno. Rozumiem że nie ma tu roboty, bida aż piszczy ale wyjeżdzając dają satysfakcje temu rudemu złodziejowi.
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-07-28, 21:59 6
tds1974 napisał/a:

Syf to robimy my - Polacy za granicą. Oburzamy się na żarty o Polakach, natomiast proponuję pojechać do Chicago i pozwiedzać, tym których nie stać proponuję książkę Szczuropolacy napisaną przez gościa, który spędził z Polakami w USA trochę czasu.


"Szczuropolacy" to groteska i przesadnia, jak większość utworów Redlińskiego, a nie reportaż, czy dokument. Kazałbym ci wypierdalać panie światowy intelektualisto ze szpicy awangardy, ale szkoda mi na ciebie warnów.
Zgłoś
Avatar
tds1974 2013-07-28, 22:24
BoryzSadek napisał/a:

@tds1974
Bardzo dużo widzałem murzynów,bo w takich krajach jak niemcy,wielka brytania czy francja jest ich prawie więcej niż ludności rdzennej..



W Niemczech jest 6%. Dalej nie czytam bo i po co?
Zgłoś
Avatar
PanMarian 2013-07-28, 22:49 4
tds1974 napisał/a:

W Niemczech jest 6%. Dalej nie czytam bo i po co

Zauwaz, ze osoby pochodzenia ciapatego, w wiekszosci maja niemiecki paszporty i sa liczone jako szwaby w badaniach, w tej chwili, w przecietnej hauptschule w niemczech, na 20osob w klasie przypada maksymalnie 4-6niemcow, w realschule i gymnasium juz wychodzi na odwrot, bo to szkoly, ktore daza przewaznie do wyzszego wyksztalcenia.
Cytat:

Ta się zastanawiam ilu ty czarnych spotkałeś w swoim życiu i co oni ci zrobili (oprócz wyr*chania, bo gadasz jak wyr*chany przez murzyna).Syf to robimy my - Polacy za granicą. Oburzamy się na żarty o Polakach, natomiast proponuję pojechać do Chicago i pozwiedzać, tym których nie stać proponuję książkę Szczuropolacy napisaną przez gościa, który spędził z Polakami w USA trochę czasu.

Rozpie**ala mnie to. Siedzi taki burak w swoich Kielcach czy Sosnowcu i napie**ala na czarnych, a nie widział w swoim życiu żadnego murzyna czy Araba. Za to jak pojedzie za granicę to naj***ny szcza na ulicy.

Gdyby tacy Niemcy robili w Polsce taki syf, jaki Polacy robią za granicą, byłyby rozruchy. Albo i nawet rozruchów by nie było, bo siedzielibyście przed kompami hejtując na murzynów.


Sam wychodzisz na buraka z radomia, w chuju byles, chuja widziales, i gadasz jakbys mial chuja w gebie. Mam kilku czarnych znajomych, ktorzy rzeczywiscie sa w porzadku (chyba przez to nie jestem 100%sadolem :C ), ale prawda jest taka, ze wiekszosc z nich zachowuje sie na prawde ponizej poziomu, nie jestem rasista, zanim ocenie czlowieka staram sie go poznac, ale cierpliwosc sie czesto wyczerpuje gdy 3/4 murzynow rzuca co minute teksty w stylu "na co sie gapisz, biala kurwo?", a za cokolwieg co powiesz w ich strone, zostajesz uznany za rasiste, to nie biali nie chca sie komunikowac, to czarni nie chca sie integrowac, to dziwna sytuacja, kiedy jakis lud byl przez tysiac lat niewolnikiem swoich panow, potem przez 300, bialych panow, a teraz zachowuje sie jakby byli conajmniej lepsi od wszystkich. Ciapaki jeszcze gorzej, o ile mozna na nich w miare polegac (na tych wschodnich ciapakach, algeria i maroko nawet wsrod swoich maja opinie kurw i zlodzieji), ale teksty w stylu "wyruchalbym biala kurwe" to u nich codziennosc,(swoich nie moga, bo to zabronione, ale bluznierskie to co innego) jako facet mozna sie z nimi dogadac, ale kobietom odradzalbym jakiekolwiek kontakty.
Cytat:

Syf to robimy my - Polacy za granicą. Oburzamy się na żarty o Polakach, natomiast proponuję pojechać do Chicago i pozwiedzać, tym których nie stać proponuję książkę Szczuropolacy napisaną przez gościa, który spędził z Polakami w USA

Przykro mi, ale wyszedles na idiote, ktory przeczytal jedna ksiazke innego idioty, i zachowuje sie jak wielki swiatowiec, przykro mi ale chuja wiesz. Jeszcze nigdy nie widzialem, zeby ktos sie obrazil za zart o Polakach (chyba ze 60letni fanatycy pisu) Polacy szczerze mowiac nawet nie trzymaja sie za bardzo razem (oprocz niektorych miast anglii i ameryki, gdzie wytworzyly sie wieksze grupy polonii), a w szwabii i angli maja opinie najszybciej integrujacych sie imigrantow(nie mowie tu o 30letnich angielskich nieudacznikach, siedzacych na garnuszku mamusi, ciagnacych socjal, i co tydzien na meczu wykrzykujacych, ze polacy zabieraja im prace). Wiec jeszcze raz powtorze, CHUJA WIESZ I ZAMKNIJ MORDE.
To nic osobistego, nie mam nic do ciebie, po prostu twoja wiedza jest na poziomie mojego gowna w kiblu, i nie powinienes zabierac glosu.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-07-29, 1:07
Bananami rzucali? Sami sobie wystawili najlepsze świadectwo kto tu jest małpą...
Zgłoś
Avatar
Nocturno 2013-07-29, 1:37 2
Kłócicie się o brednie, o półsłówka. Ludzie - ważny jest tutaj temat asymilacji i jej braku! Mnie nie obchodzi, że murzyn to murzyn. Mnie zastanawia, dlaczego imigranci dostają JAKIKOLWIEK socjal..?! ONI SIĘ MAJĄ ASYMILOWAĆ, A NIE ŻEROWAĆ! Sami tak gadają! Tatarzy mogli, to i oni mogą. A jak nie, to top comment pasuje.
Zgłoś
Avatar
x................n 2013-07-29, 1:39
"Odwaga i optymizm by dokonywać zmian w prawie musi przyjść z samego dołu, by mogło się coś zmienić w instytucjach" - NO FCKN' SHIT!
Zgłoś
Avatar
BoryzSadek 2013-07-29, 1:49
@tds1974
Kolejny człowieczek który sugeruje się liczbami..
A ja ci kurwa pisze że jest dużo bo byłem!!
Zgłoś
Avatar
rew123321 2013-07-29, 2:18
Atreyu napisał/a:


Brak edukacji, brak pracy, brak perspektyw, brak odpowiedniego wychowania - to niezależnie od rasy, czy pochodzenia źródła elementu. To że imigranci zwykle nie należą do elit społecznych to osobna kwestia, ale nikt nie jest przestępcą z samego faktu pochodzenia.


łał, taki dojrzały komentarz, na takim forum?!

dnr napisał/a:

Atreyu, jesteś debilem. Napisałeś kilka truizmów, oczywistości. Fakty są takie, że większość imigrantów spełnia te twoje warunki na przestępców. Co kogo obchodzi z jakich powodów. Imigranci z brudnych krajów zawsze będą siali zniszczenie w cywilizowanym społeczeństwie i należy ich nie wpuszczać, a przynajmniej nie rozdawać socjalu na prawo i lewo, żeby nie przyciągać tego ścierwa.


nie do końca. Edukacja i asymilacja to podstawa. Odrzucenie języka, kultury i wykształcenia powoduje powstawanie gett rasowych/etnicznych/religijnych itp..

socjal na pewno w tym nie pomaga, bo należy kontrolować to gdzie on idzie i jak jest wydawany - najlepszego przykładu wystarczy poszukać na polskim podwórku i kolorowych do tego nie trzeba...

deliriumpermanent napisał/a:

bogatą historią tworzoną przez rdzennych mieszkańców, a nie jakichś kurwa przybyszów z czarnego lądu.


chyba na historii w gimbazie nie uważałeś...

PanMarian napisał/a:


Przykro mi, ale wyszedles na idiote, ktory przeczytal jedna ksiazke innego idioty, i zachowuje sie jak wielki swiatowiec, przykro mi ale chuja wiesz. Jeszcze nigdy nie widzialem, zeby ktos sie obrazil za zart o Polakach (chyba ze 60letni fanatycy pisu) Polacy szczerze mowiac nawet nie trzymaja sie za bardzo razem (oprocz niektorych miast anglii i ameryki, gdzie wytworzyly sie wieksze grupy polonii), a w szwabii i angli maja opinie najszybciej integrujacych sie imigrantow(nie mowie tu o 30letnich angielskich nieudacznikach, siedzacych na garnuszku mamusi, ciagnacych socjal, i co tydzien na meczu wykrzykujacych, ze polacy zabieraja im prace). Wiec jeszcze raz powtorze, CHUJA WIESZ I ZAMKNIJ MORDE.
To nic osobistego, nie mam nic do ciebie, po prostu twoja wiedza jest na poziomie mojego gowna w kiblu, i nie powinienes zabierac glosu.


no to chyba w życiu nawet nie rozmawiałeś z polaczkami na stałe mieszkającymi za granicą...(podpowiedź: wujek i kolega na wakacjnej stacji drogi krzyżowej pt. "dorobimy" sie nie liczy). Najszybciej to się 1 na 10 integruje, a reszta żeruje na tych co znają język i się litują nad matołami jak trzeba prace załatwić albo kwity i kasę z urzędu.

Więc nie pierdol i innych po chamsku nie obrażaj.
Zgłoś
Avatar
PanMarian 2013-07-29, 17:00 1
rew123321 napisał/a:

no to chyba w życiu nawet nie rozmawiałeś z polaczkami na stałe mieszkającymi za granicą...(podpowiedź: wujek i kolega na wakacjnej stacji drogi krzyżowej pt. "dorobimy" sie nie liczy). Najszybciej to się 1 na 10 integruje, a reszta żeruje na tych co znają język i się litują nad matołami jak trzeba prace załatwić albo kwity i kasę z urzędu.

Nazwij swoich rodakow, "polaczkami", rzucaj dalej swoje teksciki z ksiazek idiotow i opowiadan cioci i nazywaj innych chamami - Brawo, wygrales internety!
Nie wiem skad swoja wiedze ciagniesz, chyba przez slomke, razem z gownem z sedesu, ale ja to widze na wlasne oczy, wiec twoje pierdolenie nic nie zmieni w mojej opinii : P
Cytat:

nie do końca. Edukacja i asymilacja to podstawa. Odrzucenie języka, kultury i wykształcenia powoduje powstawanie gett rasowych/etnicznych/religijnych itp..

socjal na pewno w tym nie pomaga, bo należy kontrolować to gdzie on idzie i jak jest wydawany - najlepszego przykładu wystarczy poszukać na polskim podwórku i kolorowych do tego nie trzeba...


Zacznijmy od tego, ze socjalu w ogole nie powinno byc, wtedy zniknal by tez problem pasozytow, przyjezdzali by tylko ci co na prawde chca pracowac, i koniec.
A stosunek edukacji do patologii... troche trudno byloby mi sie o tym rozpisac, ale tak ogolnie to jest wiadome, ze procent skazanych wsrod osob z wyksztalceniem wyzszym jest nieporownywalnie mniejszy od tych z podstawowym, i jest zalezny w duzym stopniu od dochodow rodziny, ale to, ze wiekszosci z nich nie chce sie uczyc ani pracowac to juz chyba nie moja sprawa.
Zgłoś