18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Wnuczka hitlerowskiego sadysty
bxn69 • 2014-02-24, 9:59
Dziadziuś się pewnie w grobie przewraca

I ten tytuł "Mój dziadek by mnie zastrzelił"

A oto Amon Goeth - sadysta z Płaszowa czyli dziadek tej oto pani powyżej. W samym obozie Płaszów zabił 500 więźniów strzelając do nich ćwicząc tym samym swoje umiejętności snajperskie
Zgłoś
Avatar
Jendor 2014-02-25, 7:41 8
Kurwa jak mnie to wkurwia że się kurwa czaja z tymi przypisami hitlerowski,nazista zamiast kurwa prawdę napisać że niemiec że kurwa niemcy najechaly niemcy zlupily a nie kurwa nowe nacje, naród tworzą nnazistów i hitlerowców jakby kurwa hitler i jego partia została nie wybrana w głosowaniu demokratycznym kurwa .....wszedzie tak jest tvp na didiscovery. ... Wylacz tv wlacz myślenie

A no tak piwa niemal bo sam autor z przypisami zjebal , podaj jego narodowość debilu a wtedy będzie ..
Dawać tego warna kurwa !
Zgłoś
Avatar
mack_k 2014-02-25, 7:59
toc to shyrlyy z kargulow i pawlakoch
Zgłoś
Avatar
Cembrowina 2014-02-25, 8:14
Amon Goeth - czy do końca prawdziwy niemiec?
Bardziej mi pasuje do Szechtera, Kantora albo Goldbluma.......
Zgłoś
Avatar
t................z 2014-02-25, 8:54
Widziałem film dokumentalny POKŁOSIE
i jestem pewny teraz że większość Żydów zabijali polacy, grabili ich majątki
i fałszowali dokumenty. Niemiec tylko przyszedł pilnować żeby nie zabijali wszystkich
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2014-02-25, 9:26
Nie po raz pierwszy, w tym kraju można zrobić karierę, a przynajmniej wzbudzić sensację dziadkiem nazistą.
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-02-25, 14:28 3
Jendor napisał/a:

Kurwa jak mnie to wkurwia że się kurwa czaja z tymi przypisami hitlerowski,nazista zamiast kurwa prawdę napisać że niemiec że kurwa niemcy najechaly niemcy zlupily a nie kurwa nowe nacje, naród tworzą nnazistów i hitlerowców jakby kurwa hitler i jego partia została nie wybrana w głosowaniu demokratycznym kurwa .....wszedzie tak jest tvp na didiscovery. ... Wylacz tv wlacz myślenie

A no tak piwa niemal bo sam autor z przypisami zjebal , podaj jego narodowość debilu a wtedy będzie ..
Dawać tego warna kurwa !



Ja pierdole jaka logika. Był kurwa Niemcem, nazistą, wiec napisał NAZISTA.
To pewnie teraz przyprawi każdego pseudosadolowegopariote o ból dupy, ale nie każdy Niemiec był nazista.
I przykład, Hitler został wybrany demokratycznie. Tusk kurwa też. Wiec każdy Polak popiera Tuska?
Zgłoś
Avatar
Steven 2014-02-25, 21:47
Catacombe napisał/a:



Ja pierdole jaka logika. Był kurwa Niemcem, nazistą, wiec napisał NAZISTA.
To pewnie teraz przyprawi każdego pseudosadolowegopariote o ból dupy, ale nie każdy Niemiec był nazista.
I przykład, Hitler został wybrany demokratycznie. Tusk kurwa też. Wiec każdy Polak popiera Tuska?



No teraz to już Cię chyba całkiem pojebało.
Zgłoś