18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Latający Rosjanin zgłoszony przez ~Sunday
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
darnext123 2024-05-05, 12:21 2
TwójCzarnyPan napisał/a:

W sumie, to szacun dla władców Kacapii. Dla carów, Stalina i dla Putina też. Wyhodowali sobie naród wiecznie zamroczonych alkoholem półmózgów, którzy jak im kazać, pójdą prosto pod kule wroga z patriotycznym okrzykiem na ustach. Bo mimo, że ich życie nic nie znaczy i dobrze o tym wiedzą, to alkohol koi ten egzystencjalny ból i nie żal im umierać. Oczywiście, dotyczy to biednej prowincji, a nie współczesnej szlachty z Moskwy i Petersburga, która prowincją gardzi. Oni są najgorsi, bo najbardziej na tym systemie korzystają. Na nich opiera się władza Putina.
Dlatego Ukraina powinna uderzyć w Moskwę i Petersburg, tylko tam żyją ludzie, z którymi Putin jeszcze się liczy. Jak oni się wkurwią wojna zakończy się w jeden dzień.



Brudna bomba do 2 aut i tour the Russia do Moskwy i Petersburgu i jezda z kurwami. Ukraińcy serio są honorowi że nie przeprowadzają żadnych ataków terrorystycznych, honorowe lecz głupie. Jakbym rządził krajem i by ktoś mnie zaatakował to cywile i politycy wrogiego kraju by ciągle żyli w wiecznym strachu
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-05-05, 12:33 1
darnext123 napisał/a:

Brudna bomba do 2 aut i tour the Russia do Moskwy i Petersburgu i jezda z kurwami. Ukraińcy serio są honorowi że nie przeprowadzają żadnych ataków terrorystycznych, honorowe lecz głupie. Jakbym rządził krajem i by ktoś mnie zaatakował to cywile i politycy wrogiego kraju by ciągle żyli w wiecznym strachu


Zachód nie lubi terroryzmu, a bez pomocy Zachodu Ukrainy już dawno by nie było. Więc nie tacy głupi są ci Ukraińcy. Ale parę rakiet na Moskwę i Petersburg by się przydało, oczywiście w cele o znaczeniu militarnym, a nie w przedszkola, jak robią kacapy.
Zgłoś