18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:21
Wódkowa nominacja - Sasza
SlajderOza • 2014-02-27, 0:10
Filmik niekoniecznie czarny, ale nawet dobry. Pochodzi od jednego z moich znajomych

PS.: To mój pierwszy post na tym portalu



A poniżej jak się gościu czuł po wypiciu.

Zgłoś
Avatar
loki2803 2014-02-27, 14:45 10
Inspektor napisał/a:

Nie żygał? Nie żygał, więc nie wiem po co się przypierdalać.
Alkohol sie nie zmarnował co najważniejsze



A ty zmarnowałeś lata spędzone w podstawówce.
Zgłoś
Avatar
poldekmisiak 2014-02-27, 14:59 1
Jak ja gardze takimi menelami, pół wypłaty przepierdoli na wódę (czesto jest tak ze maja rodzine) sero jakiejkolwiek sprawnosci fizycznej, dramat
Zgłoś
Avatar
florianno 2014-02-27, 15:28
Po 30 minutach sasza sie zeszcza w gacie
Zgłoś
Avatar
Sn1ffer 2014-02-27, 15:34
Ale manicure to widać że porządny sobie odjebał do filmu. Widać, że z dobrej rodziny, przyszły celebryta, kurwa.
Zgłoś
Avatar
masterwow 2014-02-27, 15:53 1
tak to jest jak się pije na pusty żołądek.
Zgłoś
Avatar
karoldeicide 2014-02-27, 16:13
-kogo nominujesz?
-macie jeszsze jedną?
Zgłoś
Avatar
Rax 2014-02-27, 16:19
"massie jeszszsze jetnom?"
Zgłoś
Avatar
DevlinFriz 2014-02-27, 16:23 1
Mądre to nie jest, może następnym hitem nominacji będzie wypicie pół litra krwi miesięcznej?
Ludziom odpierdala w tych czasach.
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2014-02-27, 16:26 3
Wydaj mi się, że gdyby dostał jeszcze jedną buteleczkę zaraz po 1 to też tak szybciutko by wypił a potem to tylko by zrobił fruuuu do niebka i nie byłoby już Sashy.
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2014-02-27, 16:33 1
Może i debil ale sami powiedzcie..byłoby nudno bez idiotów...
Zgłoś
Avatar
Bankracy 2014-02-27, 17:44
A ja wam powiem, żeby kozaczki od wypijania duszkiem browara na facebooku spróbowały tego
Zgłoś
Avatar
SlajderOza 2014-02-27, 17:59
To nie jest rusek tumany tylko Polak a wódeczkę dostał za darmo, żeby nagrać filmik. Menele to was może otaczają w waszych rejonach, ale na tym filmie nie ma ani jednego menela. Gościu ma po prostu w genach wypić tyle wódki. Trochę dystansu...

Gimbusów na tym portalu powinno się dożywotnio banować.
Zgłoś
Avatar
conejo 2014-02-27, 19:57 1
Kurwa, jak trzeba nisko upaść, żeby chlać do kamery i wrzucać to do internetu? Słyszałem o tej zjebanej modzie na książce pedałów. Nominacje...
Jak sie chuju chcesz ze mną piwka/wódki napić to kurwa zadzwoń, albo wpadnij bez zapowiedzi a nie jak ciota przez internet bedziesz do mnie pił....

Druga sprawa: jaką kurwą trzeba być, żeby kamerować najebanego kumpla i do internetu wstawiać?
Może autor się wypowie, bo to w końcu jego "znajomy"?
Zgłoś
Avatar
SlajderOza 2014-02-27, 22:30
conejo napisał/a:

Kurwa, jak trzeba nisko upaść, żeby chlać do kamery i wrzucać to do internetu? Słyszałem o tej zjebanej modzie na książce pedałów. Nominacje...
Jak sie chuju chcesz ze mną piwka/wódki napić to kurwa zadzwoń, albo wpadnij bez zapowiedzi a nie jak ciota przez internet bedziesz do mnie pił....

Druga sprawa: jaką kurwą trzeba być, żeby kamerować najebanego kumpla i do internetu wstawiać?
Może autor się wypowie, bo to w końcu jego "znajomy"?



Mój znajomy i co w związku z tym? Sasza był świadom tego że ktoś go nagra i wrzuci na internet. Bo każdą nominację wrzucają na internet. Wiadomo, że te nominacje są beznadziejne i chujowe, ale oni zrobili sobie bekę z nich tak jakby. Kurwa trochę dystansu, bo widzę że tu jest większa spinarnia niż w Gimnazjum!
Zgłoś
Avatar
somelier 2014-02-27, 23:27
Kolege z pracy namówili na wypicie 0,5 duszkiem w sylwestra (iron man kurwa...). Ojciec z Matką znaleźli go martwego w nowy rok na ganku, gdzie go "koledzy" zostawili. Ich 20 letni dorosły syn zamarzł w ich własnym domu przez głupi zakład..... Ale w sumie dobrze, miał zrośnięte brwi i był ciulem )
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie