18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
yoshi88-88 2013-02-14, 14:12 4
ej serio , kurwa cejrowski to Wasz idol ? Juz zdzierżyć się da Kolonkę , gada sobie coś tam , ale facet ma jakąś wiedzę , to co nagrywa czymś popiera. A ten dureń , kurwa pierdoli kocopoły, że kogoś nie lubi. Jedno pytanie , kogo to kurwa obchodzi , że kogoś nie lubi ?
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-02-14, 14:12 3
Cejrowski to przykład doskonałego onanisty. Udaje że jebie cały świat kiedy tak naprawdę on sam jest pojebany.
Zgłoś
Avatar
MareKSG 2013-02-14, 14:16 2
Wiadomo, że wy lubicie ruskich. Nie od dziś wiadomo, że Polacy kochają tych, którzy ich dymają - przykład Tusk
Zgłoś
Avatar
kaelem 2013-02-14, 14:18 1
też ich nie lubię, oni mnie nie lubią, Ciebie i Twojej polskości, tak było jest i będzie
Zgłoś
Avatar
qbann666 2013-02-14, 14:36 1
tez nie lubie ruskich
Zgłoś
Avatar
Udash 2013-02-14, 14:38
Ma za co nie lubić ruskich, patrząc na jego biografię to się z nim zgadzam.
Zgłoś
Avatar
azerbejdzanification 2013-02-14, 14:48 1
stalin_za_mlodu napisał/a:

każdy rusofob, świadomie lub nieświadomie, liże jajca niemcom



Mózg rozjebany.
Zgłoś
Avatar
mihaueeek 2013-02-14, 15:55 4
Ja pierdole widać jaka ciemnota panuje w tym kraju, nacjonalizm nacjonalizmem ale ruski, niemiec to też człowiek to że mieli popierdolonych przywódców (albo mają) nie znaczy że też nie chcą żyć jak ludzie, nie mówie tu o żydach i cyganach bo jak ktoś ma napierdolone od dziecka to już taki zostanie.
Zgłoś
Avatar
Mardog 2013-02-14, 16:51
Zauważyli, że inni dostali dużo piw za Cejrowskiego i teraz każdy będzie tutaj coś wrzucał, z nim w roli głównej
Zgłoś
Avatar
mjr 2013-02-14, 19:22 1
Panie Cejrowski,

spierdalaj Pan!
Zgłoś
Avatar
zły_skurwiel 2013-02-14, 20:27
Jakbym miał nie lubić wszystkich nacji które w przeszłości wydymały polaków to zostali by chyba tylko eskimosi .
Zgłoś
Avatar
Hassos 2013-02-14, 23:27
kobziarz napisał/a:



Ty na prawdę myślisz, że Cejrowski te filmiki nagrywa teraz na złość tobie? Kurwa i pomyśleć, że człowiek mija codziennie na ulicy kilku takich idiotów jak ty...



Tak robi mi kurwa na złość, mogłeś jeszce napisać, że wyborcy w USA zrobili mi na złość i wybrali czarnego, Benedykt XVI zrobił mi na złość, wczoraj babcia zrobiła mi na złość polewając śmietanę obok, a nie na pierogi, no i na koniec ty zrobiłeś mi na złość, że w ogóle się urodziłeś.

PS: Ty masz kurwa autyzm i żyjesz w swoim świecie... Jak po przeczytaniu mojego postu mogłeś stwierdzić, że uważam, że Cejrowski robi MI na złość?
A i do tych idiotów, których mijasz również się zaliczasz, bo nie posiąść umiejętności czytania ze zrozumieniem, to jak być czarnym cyganem.
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-02-15, 12:09
Hassos napisał/a:


PS: Ty masz kurwa autyzm


Dzięki, sprawdzę to.

Hassos napisał/a:


A i do tych idiotów, których mijasz również się zaliczasz


No, czasem się mijam.

Hassos napisał/a:


nie posiąść umiejętności czytania ze zrozumieniem, to jak być czarnym cyganem.


A widziałeś innych?
Zgłoś
Avatar
Hassos 2013-02-15, 13:47
@up trzeba było moją wypowiedź rozłożyć na pojedyncze słowa i zacząć je interpretować, wtedy ten autyzm by się potwierdził...
Zgłoś
Avatar
strik3r 2013-02-16, 9:21
konto1981 napisał/a:

jakby nie ruscy to nie byłoby co oglądać w internetach



nie gadaj głupot, zawsze zostają szmatogłowi
Zgłoś