18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Trzech żołnierzy wybrało się, aby zjeść posiłek w fast foodzie. W tym czasie ktoś włamał się im do zaparkowanej nieopodal furgonetki i ukradł broń oraz amunicję. Do incydentu doszło w miejscowości La Verpilliere, na wschód od Lyonu. żołnierze podjechali do jednej z lokalnych restauracji McDonald's, aby coś zjeść. Samochód, którym się poruszali nie był oznakowany.

Kiedy wrócili do samochodu, zobaczyli, że ktoś wybił szybę w aucie. Okazało się, że z furgonetki "zniknęły" dwa karabiny szturmowe i amunicja.

Według policji, która prowadzi zakrojone na szeroką skalę poszukiwania, wiele wskazuje, że kradzież była wcześniej zaplanowana, a sprawca, bądź sprawcy wiedzieli, gdzie szukać broni.

Kilkadziesiąt funkcjonariuszy wspieranych przez śmigłowce przeczesało okolicę. Bezskutecznie.


żródło

mój komentarz: BACHACHACHA!
Zgłoś
Avatar
omgłomatkobosko 2017-02-06, 7:45 1
Białych flag im nie ruszyli, be tę każdy Francuz nosi przy dupie:)
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-02-06, 7:47 1
"kradzież była wcześniej zaplanowana"

aha kurwa, czyli co? Ci debile codziennie się tam stołowali zostawiając nabite AK w szoferce?
Zgłoś
Avatar
Dr0mg 2017-02-06, 8:05 1
nie wiem jak tam, ale u nas w armii broń bierze się nawet pod prysznic..

@up tam nie mają AK ani nic z rodziny tylko karabiny FAMAS
Zgłoś
Avatar
nano50 2017-02-06, 8:48 1
U nas policjanci to broń noszą nawet do sklepu jak z pracy jadą. NIE MA TAKIEJ możliwości, żeby ktoś zajebał broń wojskowemu czy policjantowi w Polsce. Niestety francuskie bydło to trzeci świat.

Jak można zostawić karabiny szturmowe w samochodzie i iść zjeść sobie burgera. ...
Zgłoś
Avatar
Miacholl 2017-02-06, 11:31 1
@nano50 u nas to ostatnio na estakadzie przez otwarte okno wypadły pistolety z amunicja z radiowozu więc nie ściemniaj.
Zgłoś
Avatar
TeczowyRycerz 2017-02-06, 14:59
Ja pierdolę, jakim cudem wojskowy na służbie może sobie dać zajebać karabin? Nie można było iść pojedynczo po te hamburgery czy co to oni sobie tam zamówili? Albo po prostu wziąć gnaty ze sobą? Co kurwa, za ciężkie? Jak już ktoś wyżej wspomniał, jebie to ustawką.
Zgłoś
Avatar
Zapi93 2017-02-06, 16:53
Ja pierdolę, jak można zostawić karabin bez opieki? Sam służę i pamiętam jeszcze na unitarce uczą że za zostawienie czegokolwiek (broń, magazynki, ładownica etc.) bez opieki jebało się jakieś ciekawe zadanie typu przebiegnięcie się w opeku z maską do czasu aż jaśnie oświecony kapsel nie powie dość.
Zgłoś
Avatar
MadDave 2017-02-06, 17:21
Za wynoszenie broni czy amunicji poza teren jednostki wojskowej grozi kurwa więzienie, nie ma mowy o dyscyplinarkach czy tłumaczeniu.
Nie wiem jak jest w tej francji, chyba że dla bezpieczeństwa używają broni na kapiszony żeby czasem komuś krzywdy nie zrobić.

A tak w ogóle to ktoś wie jakiej narodowości są ci żołdacy? czy czasem nie mają rodziny gdzieś na jakimś stepie albo pustyni? Jakaś śmierdząca ta akcja.
Zgłoś
Avatar
S................k 2017-02-06, 17:48
U nas za takie coś grozi 8 lat.

A broń można wynieść poza teren jednostki, wojsko też się przecież musi przemieszczać... Tylko broń trzyma się przy dupie, idziesz kupić sobie coś do sklepu to zeskakujesz z paki Stara i jazda z giwerą po słonecznik i zgrzewkę wody .

A na poligonie to zazwyczaj broń przekazuje się kumplowi jak idzie się do toja lub pod prysznic, a jak nie ma kumpla no to grzeje się tron razem w towarzystwie Beryla.
Zgłoś