18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Psikutasbezes 2016-03-18, 13:16
Najlepsze jest to, że po tym filmiku zdjęli makietę czołgu z trabanta i oddali wszystkie repliki broni palnej amatorom ASG. Dobre ziomki WP
Zgłoś
Avatar
porryporr 2016-03-18, 19:05 1
Obejrzałem z uwagą i zaciekawił mnie fragment o polskiej flocie wojennej - jest dwa razy, na pontonach popierdalają
Zgłoś
Avatar
gumis1412 2016-03-18, 20:37
Jakby ktoś był ciekaw co to za nuta - Audiomachine: Lachrimae.
Zgłoś
Avatar
GRAABI 2016-03-18, 22:51
@TheByQ

Nie zrozumiałeś mnie,nie widze nic złego w tym,że przedstawili makietę (chociaż szanse na jego produkcje przez przemysł krajowy są nikłe) wkurwia mnie to,że połowa internetowych speców wychwala projekt,nazywając go chociażby najlepszym czołgiem na świecie mimo tego,że powstała tylko jeźdząca makieta.

Dlatego z góry zaznaczyłem przy zdaniu,aby go nie wymieniali
Cytat:

"Polska zbrojeniówka przez 15 lat nie potrafiła zrobić podwozia do Kraba więc nie można od niej wymagać,żeby produkowała nowoczesne czołgi czy samoloty "


żeby uniknąć tłumaczenia ludziom,że to tylko demonstrator technologii a nie nadający się do użytku pojazd.
Zgłoś
Avatar
janlew 2016-03-19, 14:20
Nie ma się co dziwić. Kiszczak dał żydom media, a nie wojsko.
Więc:
Nasze wojsko + inne media = wypas.
Masze media + inne wojsko = ...no cóż do tego dąży KOD.
Zgłoś
Avatar
InnyName 2016-03-19, 15:38
GRAABI napisał/a:

@MotoGdynia

Łatwo powiedzieć,produkty polskiego przemysłu zbrojeniowego (poza paroma wyjątkami) są kilka/kilkanaście lat za zachodem,jeśli chcemy mieć względnie nowoczesny sprzęt zakupy za granicą to konieczność.
Gdyby nie niemieckie Leopardy trzon naszych wojsk pancernych stanowiłby T-72 i ich modernizacje w postaci PT 91.

Polska zbrojeniówka przez 15 lat nie potrafiła zrobić podwozia do Kraba więc nie można od niej wymagać,żeby produkowała nowoczesne czołgi czy samoloty (Chociaż zaraz kilku wyjedzie tutaj z czołgiem makietą-PL 01) to bardziej skomplikowane niż produkcja samochodu czy autobusu.

Ostatnio pojawił się strasznie wkurwiający "trend", mianowicie przeciętni kowalscy decydują co powinno kupić nasze wojsko,idealnie pokazuje to przykład Caracali.Zostawcie takie decyzje żołnierzom, oni lepiej wiedzą co im potrzeba.



Skoro przez 15 lat Polska zbrojeniówka nie potrafiła zbudować podwozia to jest to wina kurwa sprzątaczki ?
Wypierdolić zarząd i konstruktorów odpowiedzialnych za ten projekt i zatrudnić nowych, znających się na rzeczy, nie z rodziny, bliskich znajomości, całe to pierdolone nasze wojsko polega na włażeniu w dupę, rodzinnych układów i znajomości z dawnych czasów.
Jak oni mają coś zmienić skoro gówno się stare trepy znają na nowej technologi? Skoro nie zatrudnią nikogo młodego bez znajomości.

Tu kurwa nie chodzi o to że decydują co kupić, tylko zrobić taki żeby go do chuja nie kupować tylko samemu robić, zapewne po podobnych kosztach jak u kacapów, tylko ktoś to musi ogarnąć, a tam są ludzie którzy znają się na technologi ale z lat 80.
Innego wytłumaczenia nie ma.

Nawpierdalają Ci elektroniki w te samoloty bojowe i jak się wkurwią to wyłączą je zdalnie i chuj po zawodach.
Zgłoś
Avatar
Dabro32 2016-03-19, 18:35
SalvaCzoko napisał/a:

Wiecie jak wygląda ruskie wojsko? Tak jak podczas WW2, idą na ilość, nie na jakość. My zawsze stawialiśmy na jakość.


Litości... Nasza jakość jest w stanie bronić Polski przez max. 2-3 dni... Aktualnie morale polskich żołnierzy są w opłakanym stanie, żołnierz woli pierdolnąć L4 i nie jechać na ćwiczenia czy poligon, bo nie ma ochoty. MON traktuje żołnierzy jak pracowników, więc i Ci pracownicy traktują służbę jak pracę. Ten filmik to typowe propagandowe dzieło, chuj z tym, że Rosjanina. Filmik może i pokazuje jaki mamy zajebisty sprzęt itd. ale prawda jest taka, że niby mamy wielką modernizację armii, wymianę uzbrojenia, a 90% żołnierzy nadal biega z AKMS z lat 80, samoloty nie mają rakiet bo są zbyt drogie, a Polacy kupili je od Amerykanów bez uzbrojenia. Wszystko fajnie wygląda na filmikach, ale prawda o polskiej armii jest odwrotna o 180*.
Zgłoś
Avatar
diegodm 2024-01-08, 21:43
Ruscy...szykujcie dupy apokalipsa nadchodzi !!!

gumis1412 napisał/a:

Jakby ktoś był ciekaw co to za nuta - Audiomachine: Lachrimae.



Nie ważne co to za nuta... ważne że nadchodzi śmierć dla wroga!
Zgłoś