18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Kuriki 2013-06-27, 10:57
1.
Ant1984 napisał/a:

Nic nie istnieje bez powodu. Całe to zło istnieje po to, żeby ludzie się czegoś nauczyli. I żeby obrali jaką drogą chcą iść.


Ant1984 napisał/a:

Bo wszystko posiada swoją energię.

Myśli to energia.

Jaką energię wysyłamy od siebie - to do nas wraca.

Podstawowa zasada woo-doo mówi, żeby jeszcze przed rzuceniem klątwy zabezpieczyć się przed nią, bo ona wróci. Wszystko do nas wraca.

Istnieją rzeczy, które będą istnieć bez względu na to, czy w nie będziecie wierzyć, czy nie.

Mam różne doświadczenia i mówię Wam, że nie jesteśmy tylko kupką mięsa.

Czyńcie dobrze i myślcie pozytywnie, a wróci to do Was



Alarm!!! Nawiedzony oszołom na wprost! Przygotować sprzęt ochronny i omijać szerokim łukiem!

2. Pierwszy filmik obejrzałem do 3 minuty, później przewijałem i zadowalałem się urywkami. Drugiego nawet nie odpaliłem. To takie słodkie "pierdu pierdu", że nas cały wszechświat chce wyruchać, oszukać i uwięzić, a tak naprawdę to każdy z nas ma tyle samo siły by przezwyciężyć "zUo", wypędzić "Szataniastego", rozjebać ziemski grajdołek i zbudować wszystko od podstaw bez "zUych" polityków i korporacji.
I to nachalne "sugerowanie", że jesteśmy niewolnikami, że powinniśmy się obudzić, że rozwaga, że moralność, że uczucia, że człowieczeństwo, że trzeba pielęgnować, że kuźwa wszystko. A wystarczy postępować według zasady "żyj i daj żyć innym" czyli "nie bądź skurwielem".

Weźmy za przykład Polskę . Czy nam jakaś supermegaultrazajedwabista korporacja, czy inny technologiczny diabeł zabrania się zjednoczyć i zmienić władzę? Nie! Czy mamy zablokowany dostęp do wiedzy? Nie! Ten kraj się stacza nie przez polityków, a przez to, że mamy demokrację, a w demokracji głupi rządzi mądrzejszym.

Serio, gdybym ja mógł zostać politykiem to bym głupi naród doił maxymalnie jak tylko się da, a tym mądrzejszym bym po cichu sugerował by wyjechali gdzie indziej jak chcą mieć lepiej.
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2013-06-27, 12:15 2
@ Kuriki
Normalnie ludzie wypowiadają się, kiedy posiadają wiedzę na dany temat. Ty chyba chcesz się tylko pochwalić swoją głupotą.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-06-27, 13:23
Ant1984 napisał/a:

@ Kuriki
Normalnie ludzie wypowiadają się, kiedy posiadają wiedzę na dany temat. Ty chyba chcesz się tylko pochwalić swoją głupotą.


Dokładnie

Edit:
A kij z tym, wypowiem się ponownie.

Co do twoich wypowiedzi zacytowanych przeze mnie, to zalatują mi okultystą, którego mózg jest częściowo wyprany.

Co do tematu;
1. Kontrola absolutna-świata- czy to przez polityków czy korporacje jest niemożliwa. Możliwe coś takiego jest jedynie w obrębie sekt i tajnych stowarzyszeń- i to nie tych do których przyjmowane są baranki co się w życiu zagubiły.

2. Narzekanie na technologię. Straszna rzecz ta technologia; konsole, mikrofalówki, sprzęt medyczny i być może w przyszłości wszeczpy wzmacniające ludzkie zmysły i siłę... Mnie się podoba. Jak ktoś się boi to niech idzie do lasu, niech zrobi sobie samotnię i tam egzystuje bez nacisku, bez złej technologii.

3. Nadużywanie władzy. Było jest i będzie niezależnie od poziomu cywilizacyjnego. Problem leży w tych, którzy dają sobie wchodzić na głowę.
Zgłoś
Avatar
slannesh 2013-06-27, 13:42 1
Za ending deus ex'a zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
oojster 2013-06-27, 16:37 2
albert124 napisał/a:

Propaganda Kadaffiego przepraszam wychodze


No owieczko, właśnie nieoglądanie do końca i nie rozumienie tego co się widzi prowadzi do tego, że władza prowadzi ciebie jak alfons 17-letnią "królową świata", obieca dostatek, a następnie robaczku
Smacznego

Kadaffi był tyranem i mordercą na długo przed tym jak Zachód interweniował.
Interwencja była wynikiem tylko i wyłącznie próby podniesienia ceny ropy wysyłanej do UE.
Wcześniej był ich wielkim Funflem i starali się zatuszować wszelkie masakry jakich dokonał.

Europa nie mogła wkroczyć od razu bo nie brakowało jej narzędzi propagandowych wystarczających do przekonania opinii publicznej, że ten atak jest konieczny, dlatego zadziałali dopiero po Amerykanach, kiedy ci nakręcili media. Amerykanie utrzymują ten kretyński wizerunek obrońców sprawiedliwości i dzięki temu wystarczy jedno słowo el Prezidente i mogą iść ogniem.
Zgłoś
Avatar
ares88 2013-06-28, 11:57
I taki filmik ma mniejsze zainteresowanie niż jakiś chłopaczek który gra na gitarze poniżej. Dlatego tamci mają władzę a my zawsze będziemy ich małpkami na rozkaz.
Zgłoś