18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Wolność głupcze!
Nefario • 2012-11-07, 20:51
Dobry wieczór drodzy sadyści. Siedząc wczoraj przed ekranem telewizora postanowiłem rzucić okiem na wiadomości Polsatu. Intuicja mnie nie zawiodła, trafiłem na niezwykle ciekawy i warty uwagi materiał. Drogi pan prowadzący, pokazał mi prawdziwe oblicze bestialskich prawicowców, uświadomił mnie że idąc na marsz niepodległości 2012 skazuje sie na kalectwo a nawet śmierć. Miałem już przyznać mu rację i wyrobić sobie zdanie na temat ww. imprezy kojarząc ją z nazistami, agresją, niebezpieczeństwem, bezprawiem, ciemnotą, zacofaniem, kibolami kiedy w pewnym momencie przypomniałem sobie że przecież... media kłamią

Zapewne nie odkryłem nic nowego, każdy przecież wie co i jak (przynajmniej każdy tak mówi) ale poruszył mnie pewien fakt. Wiadomości oglądałem wraz z moim ojcem, razem mieliśmy wybrać się na ten marsz ale po obejrzeniu tego materiału stwierdził że musi się nad tym zastanowić.

Że co?!

Szok osoba która ponoć doświadczona życiowo dała się wsadzić w zakłamaną karuzelę mediów. Stwierdziłem że tak być nie może dlatego postanowiłem podzielić się z wami pewnymi informacjami i przemyśleniami.

Pierwszy tekst który chciałem wam przedstawić to informacja znaleziona na pewnym "faszystowskim" blogu:

"W ostatnim czasie pojawia się sporo wiadomości o policyjnych utrudnieniach, w związku ze zorganizowanymi wyjazdami na Marsz Niepodległości do Warszawy z innych miast w Polsce. Przypominamy, że kilka dni temu pojawił się na portalu narodowcy.net artykuł, w którym przestrzegano o nowej strategii służb policyjnych. Polegać ma ona na wyjątkowo drobiazgowych kontrolach autokarów, którymi będą chcieli do Warszawy dotrzeć uczestnicy Marszu. Kontrole te mają oczywiście na celu niedopuszczenie autokarów do jazdy, pod najbardziej bzdurnymi zarzutami.

Z dniem dzisiejszym pojawiły się kolejne niepokojące doniesienia. Dostaliśmy informację od organizatorów kilku wyjazdów, że przewoźnicy odstępują od umów na przejazd do Warszawy w dniu 11 listopada. Możemy się oczywiście domyślać, na skutek czyjej interwencji.

Jednocześnie w mediach pojawiła się bulwersująca informacja. Otóż policjant, który dotkliwie pobił jednego z uczestników Marszu Niepodległości, najprawdopodobniej zostanie całkowicie oczyszczony z zarzutów! Stołeczna prokuratura stwierdziła, że policjant – bandyta działał „w napięciu i szczególnym zdenerwowaniu”. A w związku z tym, że jego wcześniejsza służba przebiegała „bez zarzutu”, prokurator wnioskuje o umorzenie sprawy."

To niesamowite jak policja dba o bezpieczeństwo na polskich drogach. Efekty każdego dnia można obserwować w mediach i w oficjalnych statystykach wypadków

Każde dziecko wie że jak człowiek głodny to zły. Policjant pewnie poszedł na akcje bez drugiego śniadania. Głód, stres, brak wsparcia psychicznego kolegów. Ja bym mu jeszcze wypłacił odszkodowanie i dorzucił rekompensatę za zniszczone obuwie. Następną osobę, która będzie słuchać muzyki w autobusie bez słuchawek zostanie przezemnie zastrzelona. W końcu tłok i hałas są tak stresujące... każdy wie że to nie zdrowo tłumić w sobie emocje.

A teraz na poważnie, koniec żarów. Czas zdemaskować faszystów:



Cholera, normalnie stan wojenny! Niesamowita relacja, i ta narracja, obiektywność. Tyle emocji, musimy zrozumieć media że z powodu natłoku wydarzeń pominęli kilka mało interesujących ujęć, np:

Drugi film w tym temacie - Klik

Było, ale kontekst wymaga wstawienia tego filmu



Groźny faszysta zatrzymany przez bohaterskie siły policji. Cześć i chałwa policjantom! Czemu żadne media nie pokazały tej wzorcowej postawy białych "karków"?



Jak można było pominąć tak ważny element jak integracja Polsko-Niemiecka, na prawdę dziwie się mediom że nikt nie zwrócił na to uwagi?



ten film również się pojawił na sadolu, szkoda tylko że trafił do jakiegoś zbiorowego kolpa i zapewne nie wielu miała okazje go zobaczyć. A warto, tępy PiSior przy użyciu painta próbuje sugerować że Policja prowokowała manifestantów a pan Kalisz wcale nie walczył z hordą faszystów! Na stos z nim

Podsumowując. Telewizja demonizuje marsz niepodległości, impreze która daje poczucie więzi narodowej. Rząd, policja i media szkalują imprezę, która stanowi obecnie jeden z najważniejszych filarów rozwoju społeczeństwa obywatelskiego. A to podobno PiSiory dzielą naród. 3 manifestacje w tym roku? Pewnie chodziło o integrację i niwelowanie wojny polsko-polskiej. Po co dzieci uczyć historii i zabierać je na tego typu święta, same nauczą się szacunku do ojczyzny. Nie wiem jak wy ale na przekór wszystkiemu, będzie mnie można spotkać wśród tysięcy innych WOLNYCH ludzi, maszerujących przez Warszawe. Tyle w temacie. Uprzedzam, nie jestem za pisem, zapoznałem się z wieloma dokumentami i publikacjami nt. marszu. Zanim skomentujesz, proponuje zrobić to samo
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-11-07, 23:45
W naszym kraju rządzi Tuskapo no cóż... taka smutna jebana rzeczywistość.
I dziwić się zwykłym obywatelom którzy przeżyli tyle lat w spokoju i nagle tracą firmy, muszą zapierdalać w chuj dodatkowych lat do małej emeryturki, i płacić coraz to większe podatki od wszystkiego że wpadają do kancelarii z nożami i pistoletami (samoróbkami bo na nowe i oryginalne nawet ich nie stać) i zabijają pierdolonych posłów przykład z Łodzi. Dlaczego nikt w tym jebanym rządzie jeszcze nie podłożył C4 i nie rozpierdolił tego dziadostwa??? Dlatego że obywatele naszego zapyziałego kraju boją się że jak rozjebią chujowy rząd otrzymają coś gorszego niż dożywocie czy karę śmierci, boją się że dostaną w zamian nowy rząd... Drodzy ludzie obudźcie się w Naszym kraju nigdy już nie będzie lepiej...
może być już tylko gorzej i taka jest jebana smutna prawda.
Dziękuję Dobranoc!
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2012-11-07, 23:45 6
Tak, wy jesteście naprawdę niepodlegli. Nie podlegacie żadnej logice ani rozumowi.
Zgłoś
Avatar
imperatoro 2012-11-07, 23:45
@anonymousm Śmieszny jesteś
Zgłoś
Avatar
Szajmon 2012-11-07, 23:46
Drodzy prawicowcy. Mam rozwiązanie na wasze problemy. Następnym razem po prostu wpierdolcie sami tym, którzy będą zaczynać burdy(oczywiście jakiś prowokator z policji być może się znajdzie no ale to jest zawsze ryzyko) zostawcie ich policji i tyle. Wilk syty i owca cała.
Zgłoś
Avatar
brudny 2012-11-07, 23:52 1
to nie chodzi o to że mam coś do pedałów obcokrajowców czy czarnuchów. To wszystko przeradza się po prostu w paranoje i przez to że jestem Janem kowalskim mam przesrane bo niektóre grupy żądają przywilejów za to że lubią jak im się wkłada w tyłek, wyznają boga błota z papui nowej winei czy mają garbate nosy. To definitywnie nie było święto pedałów a na 100% nie niemców tylko nasze
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2012-11-07, 23:55
Jak to jest, że pajace z antify w biały dzień chodzą z zamaskowaną twarzą i pałkami w rękach?

Druga sprawa tylu prawdziwych polaków i nikt ich nie najebał? Gdzie był kurwa wtedy Koli?
Zgłoś
Avatar
Cyco 2012-11-07, 23:59 1
Trzeba stworzyć odpowiednie oddziały (bojówki) pójść na wiejską i zacząć wieszać ! Zanim całkiem spierdolą tą piękną ziemię krwią odkupioną... Ale mnie wkurwia obecna sytuacja :/
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-11-08, 0:01
"Jak walki w Iranie" nieźle koleś dopierdolił, Iran nie rozpętał wojny od 300 lat. Co prawda brał w jakichś udział ale nie był ich powodem. Widać, że teraz z Iranu robi się terrorystów żeby ich tak bestialsko zaatakować jak irak i afganistan.
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2012-11-08, 0:21
@up
A o rewolucji w Iranie 35 lat temu nie słyszałeś? Bo do tych walk ulicznych nawiązuje komentator. Na narodowcy.huj nie pisali? Masz gówno w głowie, a wypowiadasz się jak jakiś geopolityczny mędrzec.
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2012-11-08, 0:22
anonymousm napisał/a:

Tyle słów i nie przekonałeś mnie, że ONR to nie są naziści, a jebani kibole nie wożą maczet w swoich pedałobusikach, które policja powinna nie tylko kontrolować, ale konfiskować. Wasze miejsce jest w pierdlu, właśnie za poglądy. Demokracja ma prawo bronić się przed tymi, którzy chcą ją zniszczyć.
Powinno się was wszystkich aresztować jeszcze przed marszem i najlepiej podrzucić ukraińskim neonazistom do zabawy. Albo Murzynom z RPA, zdemoralizowanych apartheidem wprowadzonym przez takich ja wy białe śmieci. Czarna pała w wasze pedalskie dupy. Całą Polska was się wstydzi, nie macie prawa podszywać się pod patriotyzm.



To tzw. "heilowanie" w szeregach ONR itp. to nie jest odwoływanie się do IIWŚ i Hitlera, tylko do pozdrowienia rzymskiego. Wiele organizacji nacjonalistycznych go używa i tylko u nas są z tym problemy, bo jebany Hitler sobie to przywłaszczyl i teraz każdy uważa, że to pozdrowienie neonazisty...

A co do "zamykania za poglądy" pierdolisz o tej demokracji, a nawet nie wiesz, że mamy wolność wyznania, poglądów itp. I jakbyś wiedział to hasła "Bog, Honor Ojczyzna" to nie żaden neonazizm czy faszyzm, a co do nacjonalizmu (bo NOP jest taką organizacją) to poczytaj troche o nim. Nacjonalizm- to nie szowinizm.

No, to by było na tyle.
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2012-11-08, 0:27 2
up
Synu, przecież nawet twój awatar nawołuje do przemocy, więc co ty mi będziesz opowiadać o demokracji i ideologiach.
Nacjonalizm jest z definicji szowinizmem. Patriotyzm to miłość do ojczyzny wolna od nacjonalistycznego szowinizmu. Zabroniony powinien być ONR, który nawołuje do likwidacji systemu demokratycznego. Jako patriota domagam się likwidacji tego ugrupowania, które swoją parszywą ideologią hańbi moją kochaną Ojczyznę, która tyle wycierpiała od takich "nacjonalistów" - niemieckich, ukraińskich, rosyjskich, litewskich, a najbardziej od polskich.
Zgłoś
Avatar
cykor21 2012-11-08, 0:31
I mieszkając w Polsce zdecydowałeś, że będziesz używać rzymskiego salutu sprzed paru tysięcy lat, aby pozdrawiać kolegów?

Napisz jeszcze, że to nie swastyka,a tylko taki wiatraczek.
Zgłoś
Avatar
a................b 2012-11-08, 0:39
@anonymousm
to teraz zastanów się co jest lepsze:
nasz szowinizm, czy hordy zalewających europę muzułmanów, murzynów etc.
Tak Ci śpieszno do zamkniętych dzielnic muzułmańskich, murzyńskich czy innych(patrz Wielka Brytania, Francja), gdzie nie można wejść będąc posiadaczem innego koloru skóry niż oni, bo zostaniesz okradziony(w najlepszym przypadku) albo pchnięty nożem???

up
akurat swastyka jest naszym, słowiańskim symbolem słońca, zwanym "swargą"
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2012-11-08, 1:37
I już temat schowany.
Brawo kurwa, brawo.
Zgłoś
Avatar
davie6 2012-11-08, 2:15
Jeżeli chodzi o telewizje, jeszcze jakiś czas temu myślałem, że TV stoi albo po prawicy albo po lewicy, jednak myliłem się, TV ma w dupie jakąkolwiek ze stron, dla Tv nie ważne jest przekazanie bezstronnej informacji, ale na ubarwianiu faktów i celowe rozszerzanie spirali nienawiści, gdyż taka jest rola TV: we wzbudzaniu skrajnych emocji, poczucia wiecznego, destruktywnego konfliktu, po prostu nadużywają przymiotników, zamiast rzeczowników.
11 listopada to okazja dla sepów jak mało która, spodziewajcie się fali przymiotników a nie rzetelnego, neutralnego i zimnego dziennikarstwa, które moim zdaniem już dawno wyginęło o ile w ogóle istniało
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie