18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
kasik88 2012-12-10, 9:19
o dobre dobre, fakt że jak się to czytało nie było miło ale prawda boli
Zgłoś
Avatar
osiek92 2012-12-10, 9:35
już niedługo wszyscy zapomnimy co znaczy wolność...
Zgłoś
Avatar
pi73rmaster 2012-12-10, 9:39
Na jakichkolwiek studiach mających jakikolwiek związek z polityką będą wam na zajęciach praktycznie narzucać poglądy i nikt się jakoś nie spina. Kto ma swój rozum oleje głupiego profesora.
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2012-12-10, 9:43 1
@korinogaro - To że im wciskał swoje poglądy nie znaczy, że "tworzył zalążki zdroworozsądkowej wspólnoty". Ciekawe czy ktoś kto się z nim nie zgadzał, miał inny światopogląd, nie był gorzej traktowany...
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2012-12-10, 9:46
@masabitumiczna, nie posiadamy informacji o wciskaniu poglądów. Posiadamy informację, że nie były. Oczywiście źródło informacji jest mocno ograniczone ale nie można z tego powodu wyciągać przeciwnych wniosków. Poza tym, nie marudziłbym gdyby ludzie zawsze stosowali tę metodę (bo PO by już nie rządziło) a nie tylko wtedy gdy im wygodnie.
Zgłoś
Avatar
e................n 2012-12-10, 9:58
pewnie natrętnie wysyłał zaproszenia do aplikacji... aż komuś puściły nerwy
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-12-10, 10:04 2
O wolnej Polsce to już tylko w książkach do historii można przeczytać...
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-12-10, 10:25 1
Jeśli nagminnie w szkole zamiast lekcje prowadzić gadał o polityce to faktycznie należy mu się wylot. Chyba, że uczył WOS'u.

Co innego szykanowanie go za wypisywanie treści na FB. Jeśli nie popełniał przestępstwa w świetle kodeksu karnego [dajmy na to nawoływanie do nienawiści rasowej] to co komu do tego?
Wiadomo - jeśli młodzieży wydaje się, że coś jest nie tak, ale zgodnie z politpoprawnością siedzą cicho to myślą, że są sami ze swoimi przemyśleniami.
W liceum popierałem PiS - czułem się jak odszczepieniec, każdy tylko napierdalał na nich, jak tylko mówiłem o swoich poglądach od razu awantura. Poszedłem na studia [medycynę] i okazało się, że około 1/3 mojego roku ich zdecydowanie popiera, przy czym praktycznie wszyscy ci którzy się polityką NAPRAWDĘ interesowali.
Później wyewoluowałem na KNP i też myślałem, że coś jest ze mną nie tak - przecież Korwin to oszołom. Jak sam zacząłem się do tego głośno przyznawać okazało się, że ok co 10 znajomy zdecydowanie popiera jego poglądy, ale boi się przyznać.
Zgłoś
Avatar
.Piotrek 2012-12-10, 11:04
To powinni wyjebać wszystkich nauczycieli historii i wosu w mojej nieskończonej karierze edukacyjnej D:
Zgłoś
Avatar
tosiek232323 2012-12-10, 11:13
zaraz mu popełnią samobójstwo
Zgłoś
Avatar
DarthV 2012-12-10, 11:24
"Wolność słowa i wyznania jest nasrana na papierze".
Zgłoś
Avatar
j................1 2012-12-10, 11:39
osoba publiczna t.j. nauczyciel nie powinna mowic o swoich wartosciach politycznych na publicznym forum.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2012-12-10, 11:50 2
james91 tzn. że polityk który jest osobą publiczną też nie powinien?

PS. Niby dlaczego osoba publiczna (poza policją -dlaczego napisałem wcześniej) nie powinna mówić o swoich poglądach politycznych na forum publicznym?
Kto ma lepiej wiedzieć jakie błędy i patologie popełnia władza niż funkcjonariusz publiczny który ma często dostęp do nieprzefiltrowanych danych choćby z własnej praktyki czy obserwacji? Tylko producenci polityki (politycy, media) i osoby totalnie z poza (pracownicy i właściciele firm prywatnych)mają o niej mówić? Przecież to totalnie bez sensu. Pierwsza grupa będzie się, co oczywiste, wybielać, a druga nie będzie posiadała całej albo przynajmniej większości informacji, więc władza może dostać opierdol za działania pozytywne (obecnie mało realne bo mniej by szkodzili gdyby brali kasę i nie starali się cokolwiek robić niż robili to co teraz) albo nie dostać opierdolu za działania negatywne które tylko z pozoru działają na korzyść społeczeństwa.
Zgłoś
Avatar
amb 2012-12-10, 12:29
szkola/uczelnia nie jest miejscem do manifestowania jakichkolwiek pogladow politycznych, tylko zdobywania wiedzy, ktora sluzy ich wyrobieniu i obronie. dobrze, ze go wyjebali.
ja na swoim wydziale mialem do czynienia z prawicowcami (np. B. Fedyszak-Radziejowska) jak i z liberalami, post-komuchami i lemingami. cenie to sobie, ale wysluchiwanie ich narzekan/peanow o wydarzeniach biezacych to strata czasu, bo wszystko rozbija sie o konflikt wartosci (odsylam np. do teorii negocjacji) i powoduje niepotrzebne spiny. celem studiow jest pokazanie tych wartosci w roznych systemach, co ma sklonic nas do indywidualnego i SWIADOMEGO wyboru.
chcialbym zaznaczyc, ze splycanie sprawy do poziomu "wyjebali fajnego/niefajnego nauczyciela" to zenada, to ma jeszcze pare innych wymiarów.
tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
feluke 2012-12-10, 13:28
Za same poglady polityczne nikt by go nie wyrzucil ale za walenie glupot podobnych do Macierewicza to niech sie cieszy ze go na ksiezyc nie wyjebali.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie