18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
wołomin miasto cudów
independensa • 2010-11-05, 11:30


takie oto cudo stało na Wołomińskich ulicach...
Właściciel wystawił ją na allegro jako bezwypadkową i sprzedał...

dla niewtajemniczonych

SEDAN


HB


Płyta podłogowa jest ta sama więc to jest jak najbardziej realne żeby nawet przodek od HB wstawić do kombi ale co za ułomem trzeba być żeby nie wiedzieć
ktoś dał się
Zgłoś
Avatar
Muramasa1992 2010-11-07, 23:19
A myślałem, że tylko ja tego nie zrozumiałem. A tak nawiasem to jest sadistic jak by go sprzedał z teściową w bagażniku dla nekrofila sąsiada który, będzie nim zwoził zwłoki z pobliskiego cmentarza, a na zdjęciu widniała by zgnilizna to zrozumiałbym ten post.
Zgłoś
Avatar
camonoka 2010-11-08, 0:18 1
Jak się nazywa ta nutka co się zaczyna od 1.24?
Zgłoś
Avatar
jar86 2010-11-08, 8:33
ROZPRAWKA

Rozprawka to forma wypowiedzi, w której należy zająć stanowisko wobec określonego problemu czy poglądu, gdzie próbujemy je uzasadnić odpowiednimi argumentami. Istnieje możliwość stosowania kontrargumentów kontrargumentów pisania wykazującej niemożność udzielenia jednoznacznej odpowiedzi na postawione pytanie.

Oto możliwe schematy rozprawki:
WSTĘP

Teza

lub

Hipoteza 1. Sformułowanie problemu, odwołanie się do tematu, w przypadku, gdy przytoczony został cytat, do którego musisz się odnieść- własna interpretacja przytoczonych słów.
2. TEZA:sformułowanie tezy, czyli stanowiska, zdecydowanej opinii, która w rozwinięciu zostanie uzasadniona.
3. HIPOTEZA:czyli sformułowanie
pytań i wątpliwości , na które
spróbujesz odpowiedzieć
w rozwinięciu.
ROZWINIĘCIE 1. Określenie sposobu, w jaki będziesz udowadniał przyjęte stanowisko, na przykład scharakteryzowanie argumentów- wzięte z codziennego życia, z historii, literatury, z wydarzeń najnowszych(w zależności od tematu pracy).
2. Przytoczenie argumentów (min 3 argumenty )
3. Opisanie argumentów(od najmocniejszego do najsłabszego bądź odwrotnie)
4. przytoczenie kontrargumentów (i obowiązkowo obalenie ich)
!!!! Jeśli pracę zaczęliśmy od hipotezy to w rozwinięciu musimy poszukać argumentów , które nas przekonają i pomogą nam znaleźć odpowiedź na zadane pytania we wstępie
ZAKOŃCZENIE 1. Sformułowanie wniosków, jakie nasuwają się po przeanalizowaniu zagadnienia.
2. Ocena własnych badań (rozważań)- potwierdzenie bądź obalenie tezy a w przypadku postawionej wcześniej hipotezy teraz postawienie tezy, którą mieliśmy znaleźć

WIOSEK: rozprawka może mieć następującą budowę:
I
II
1. Teza-wstęp
2. Argumenty(min3) kontrargumenty(2) i obalenie ich- rozwinięcie
3. Zakończenie, czyli potwierdzenie tezy 1. Hipoteza-wstęp
2. Argumenty(min3) kontrargumenty(2) i obalenie ich -rozwinięcie
3. Zakończenie-postawienie znalezionej TEZY
Zgłoś
Avatar
satarosta 2010-11-08, 10:54
urzekła mnie ta historia.
Zgłoś
Avatar
nightspirit 2010-11-08, 11:46
fejk, toyotaclub.hg.pl/corolla-9g.htm
Zgłoś
Avatar
Harry Pojeb 2010-11-08, 11:56
@up No i zjebałeś. Toyota to chuj.
Zgłoś
Avatar
Ochaj 2010-11-08, 13:32
a ile teraz pali w trasie?
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2010-11-08, 13:48
Chyba nie jest to jakiś kurewsko wyjątkowy egzemplarz...





Zgłoś
Avatar
domage 2010-11-08, 15:42
PranK napisał/a:

@domagernkolego nie masz racji. Przód jest od E12 kombi/sedan a tył od E12 HB. A to są dwa różne samochody.

Masz racje, ale: Skoro te auta są na tej samej płycie podłogowej to jak moga być różne ? Pomijam fakt że tył od kombi jest zupełnie inny. (inna jest też szyba tylna boczna, od tej przedstawionej na zdjęciu)W najgorszym z możliwych przypadków ktoś wrzucił zderzak światła i błotniki z wersji kombi. A nie jak autor tematu napisał przód od HB wstawic do kombi.
independensa napisał/a:

Płyta podłogowa jest ta sama więc to jest jak najbardziej realne żeby nawet przodek od HB wstawić do kombi ale co za ułomem trzeba być żeby nie wiedzieć ktoś dał się

Nie będe więcej karmił troli.
Zgłoś
Avatar
magikp1 2010-11-08, 16:11
to jakas lipa bo jesli z sedana zrobił hb to musiał je ciąć po przednim słupku bo nie widziałem jeszcze 2 drzwiowej corolli
Ja bym prędzej obstawiał na zmianę frontu bo skoro ta sama płyta podłogowa to fron będzie pasował pod warunkiem że się wymieni błotniki, maskę, zderzak, lampy, pas przedni i mam całkiem inny samochód patrz golf III i vento do golfa można założyć front od vento i odwrotnie
Zgłoś
Avatar
miliboom 2010-11-08, 18:19
o damn ale beton - glodniejszego tematu nie widzialem w calym internecie. Moje hemoroidy ronia krwawe lzy...
Zgłoś
Avatar
daf098 2010-11-08, 21:00


taaaadaaaaaaaaa!
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2010-12-17, 12:19
Może to egzemplarz na inny rynek, albo z jakiejś konkretnej serii? Z tego co się orientuję, Corollki mają po 3-4 najpopularniejsze warianty każdego z typów nadwozia, a do tego w chuj różnych wariantów. Jak na przykład E11 z silnikiem 2.0 i napędem na 4 koła, bodajże na rynek Niemiecki była puszczona mała seria.
Zgłoś