18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Avatar
voytek.lewy 2009-09-17, 13:31
Ahajka zagraj rycerzem to zobaczysz jak to jest pisać w rękawicach zrobionych z puszek po piwie!
Zgłoś
Avatar
Pojar 2009-09-17, 14:42
Saia napisał/a:

nie gram w wowa ale gdybym miał do wyboru drugą panią i wowa to robię orka w wowie...



Ja tam bym jej z łóżka nie wygonił
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2009-09-17, 14:54 3
a dajcie spokój, Emo - sremo, wożą sie jakby byli nie wiadomo kim, bo przeciez wytrzymali piekielny ból przekłówania ciała i teraz noszą bezmyślne kolczyki w bezmyślnie wybranych miejscach - oby było widać z daleka, przecież nie po to tak cierpieli.
Zgłoś
Avatar
Stachu Wichura 2009-09-17, 16:54 5
na stos z tym emo-kurestwem
Zgłoś
Avatar
furious 2009-09-17, 18:26
Ta, hot girls czekaja w wowie ;d
Zgłoś
Avatar
Robson.K6 2009-09-17, 18:35
aexalven napisał/a:

Może nago, bez głowy nadawałaby się na przekraftowanie jej na kilka skór, z których zroibłbym sobie zbroję dla mojego blood elf rogue :/



Kiedyś grałem w wow'a i nigdy bym nie zrobił BE rogue. Jak już to ud albo trolla.

A co do pań na obrazkach to jeszcze tą pierwszą bym obracał ale ta emo normalnie aż żal dupę ściska jak na nią patrzę.

Literówek w poście już wolę nie komentować.
Zgłoś
Avatar
szysza 2009-09-18, 0:28
@up. nie ma co sie chwalic. Ale... kazdy zrobil w zyciu cos glupiego.
Co do laski.. No nie pierdolcie, ze wam na twarzy zalezy... Srac na to, co sobie z klatrami zrobila, tony tapety na mordzie, to normalne niestety w naszych czasach. Nie twarz kobiety jest potrzebna do spelnienia ich naturalnego obowiazku. A argument o ubieraniu sie juz pomine. Chca zwrocic uwage? Zwracaja. Emo dupy to po prostu siksy, ktorym sie nikt porzadnie do dupska nie dobral. Im to z reguly przechodzi. "Z reguly" po spotkaniu normalnego, nie emo, faceta. I tyle.
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2009-09-18, 10:21 6
szysza napisał/a:

No nie pierdolcie, ze wam na twarzy zalezy...



A Ty nie pierdol, że tylko dupa jest ważna. Jak to już kiedyś gdzies pisałam - ze świni miss nie zrobisz. Ciało każdy może wypracować ( nie zmienia to faktu, że nie każdemu się chce czy starcza siły woli itp) a ryja nie zmienisz. Prawdziwie piękna kobieta ma to wszystko + urok osobisty a nie albo ciało albo dupę. No chyba, że chcesz tylko i wyłączni poruchać to faktycznie, można założyć torbę i jedziesz. Tylko po co.

szysza napisał/a:

Nie twarz kobiety jest potrzebna do spelnienia ich naturalnego obowiazku.



Naturalny obowiązek... ja pierdolę. Mój naturalny obowiązek to dbać o siebie a nie dawać dupy!!! Kobieta to nie chodzący inkubator, jakbyś nie zauważył.

Jak czytam/ słucham tego typu wypowiedzi to a) słabo mi się robi, że na świecie jeszcze są mężczyźni, którzy tak uważają b) następnie wkurwia mnie to niemiłosiernie c) następnie dochodzę do wniosku, że faceta, który tak mówi, niezależnie od tego, jakim byłby Adonisem ( a większość nie jest zdecydowanie) kijem bym nie tknęła.

Tym samym kończę swój udział w dyskusji na temat roli kobiety bo może się to skończyć banem a i tak świata nie zbawię, zostaje tylko
a) uświadomienie co niektórym, ze są nadal w średniowieczu
b) omijanie takich ludzi szerokim łukiem.
Zgłoś
Avatar
G................N 2009-09-18, 10:23
aexalven napisał/a:

Kurwa, nie wygląda źle?! Kompletnie zrujnowane włosy w jakieś paski, prostokąty, kolorki, natapirowane, ryj jakby ktoś rzucał w nią ziemniakami od urodzenia a ubrania to po prostu zakrawają... Do tego inteligentne zdjęcie przed lustrem, burdel w tle i flesz w szybę. Nie wiem co jest w niej fajnego. Może nago, bez głowy nadawałaby się na przekraftowanie jej na kilka skór, z których zroibłbym sobie zbroję dla mojego blood elf rogue :/



Ja tam z niej bym zabrał peruke do mojego UD Warlocka, bo wylysial ostatnio po spotkaniu z malygosem A pipka fajna nawet, wyruchac i zostawic
Zgłoś
Avatar
hwang 2009-09-19, 8:58
w nawiązaniu do nekrofila....zawsze to jakaś forma recyklingu:P
Zgłoś
Avatar
pilat 2009-09-19, 23:23
aexalven napisał/a:

nadawałaby się na przekraftowanie jej na kilka skór, z których zroibłbym sobie zbroję dla mojego blood elf rogue :/



dupa tam... bloodfanga i tak bys z tego nie zrobil ;]
Zgłoś
Avatar
Krzysztof 2009-09-24, 9:30 1
Na szczęście w europie emo nie jest jeszcze takie drastycznie :



(choć może jestem pojebany bo te japonki coś w sobie mają. - Chwila zastanowienia - Cholera nawet mi się podoba...
Chyba jestem popierdolony idę się powiesić

-Chwilę potem-

żartowałem tylko się troszeczkę pociąłem
Zgłoś
Avatar
G................N 2009-09-24, 9:45
MI sie tez podobaja te japonki. Maja to cos co przyciaga oko, a nie jak nasze emo, odpycha, napawa gniewem i chce sie ich zabijac
Zgłoś
Avatar
R................g 2009-09-24, 16:33
GRUBYDESIGN napisał/a:

MI sie tez podobaja te japonki. Maja to cos co przyciaga oko,...


Chuja?
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2009-09-24, 16:44
A moim zdaniem reprezentują totalne bezguście.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie