18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Salieri16000 2018-03-01, 16:00 10
Sporo w życiu przeżyłem (sam byłem "jedną nogą w grobie") i widziałem (wyciągałem poranionych, krwawiących ludzi z bebechami na wierzchu z wraków zaraz po wypadkach i [raz] z płonącego samochodu) a tu filmik z netu (których jest miliony i tak na prawdę niewiele na nim widać) rozjebał mi psychikę do tego stopnia, że płakać mi się chce... Chwila nieuwagi i malutkie, niewinne dzieciątko dla którego życie jeszcze się dobrze nie zaczęło, straciło je (przez zaniedbanie dorosłego opiekuna) w tak okrutny sposób.

Bądźcie ostrożni- dbajcie o siebie i innych. Nie bądźcie obojętni- czasem jedno słowo lub jeden wasz ruch może zapobiec tragedii i uratować komuś życie.

P.S Osobom znającym "życie" z TV i tym wszystkim, którym mama gotuje obiady z góry dziękuję za prześmiewcze komentarze na temat mojego posta.
Zgłoś
Avatar
A................r 2018-03-01, 17:48
mnie tylko ciekawi, czy bardzo chrupło ...
Zgłoś
Avatar
Aldigaz 2018-03-01, 17:57 1
Macie źródło?
Zgłoś
Avatar
_................_ 2018-03-01, 18:09
Tak -sadistic.pl
Zgłoś
Avatar
biciu86 2018-03-02, 1:01
Kurwa co za tępa pizda zostawia dziecko w wózku kilka metrów od siebie i to na dodatek przy ruchliwej ulicy? Oczywiście dziecka szkoda, ale filmik zacny (obejrzałem z 10x).
Zgłoś
Avatar
ginx2666 2018-03-03, 0:40
No i po co klęka i bije pokłony? Budda/Vishnu nie wskrzesza.
Zgłoś