18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
🔥 Pan z audi - teraz popularne
Avatar
antysyjon 2014-03-16, 18:20 31
Niedzwiedz23 napisał/a:

Z tego co zrozumiałem, to poszło o jakiegoś czatnucha, laska przespala sie chyba z nim i dziewczyna jego się wkurwiła. Jakoś tak


Czyli reakcja prawidłowa ale chłop też powinien jednakowo w pizde dostać, przecież tamta go nie zgwałciła tylko sam poszedł zmoczyć baszte, zresztą jak poszło o czarnucha to obie powinny dostać taki wpierdol za zoofilie
Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2014-03-16, 18:27 11
@Up
Jak reakcja prawidlowa? Niech chlopowi wpierdoli, ze inna zaruchal... To jego wina.
Zgłoś
Avatar
antysyjon 2014-03-16, 18:32 7
Prawidłowa, ponieważ jak to była jej znajoma a tak wnioskuje skoro się umówiły przecież by do obcej laski do domu nie przyszła i akurat zbieg okoliczności że się gziła z jej chłopakiem i by nie wiedziała, to nie powinna, czy Ty byś kumplowi podrywał laskę a potem ją wyruchał i się potem jeszcze z nim ustawił? wina leży po obu stronach, a ta co ją zmontowała to tak na serio w świetle wydarzeń jest wyruchana najbardziej bo się okazało że ma faceta śmiecia i koleżankę zdzirę, wczuj się że Ci ktoś laske bzyknął a najlepiej jakiś znajomy, komu byś wjebał pierwszemu
Zgłoś
Avatar
Dreamer 2014-03-16, 18:35 12
Jak dla mnie kobieta powinna być damą i mieć granice. Na filmie mamy dwie szmaty, jedna puszcza się z zajętymi chłopakami, druga to jakaś psychopatka.

Swoją drogą pytanie do sadoli:
Jak byście zareagowali widząc taką sytuację z waszą panną w roli głównej (tą bitą)? Niepierdoliłbym się tylko wykurwił buda prosto w tępy ryj tej kurwy bijącej.
Zgłoś
Avatar
mika006 2014-03-16, 18:36 4
jak nie bije kobiet to tej kurwie bym sprzedal kopa
nie wiem co sie tam stalo ale takie znecanie sie to nawet wsrod kiboli chyba nie przechodzi
Zgłoś
Avatar
antysyjon 2014-03-16, 18:40 14
mika006 napisał/a:

jak nie bije kobiet to tej kurwie bym sprzedal kopa
nie wiem co sie tam stalo ale takie znecanie sie to nawet wsrod kiboli chyba nie przechodzi


To chyba nie widziałeś co u kiboli przechodzi, jestem z krakowa (co jakiś czas mijam kapliczki rozsiane po osiedlach gdzie to zginął jakiś szczyl od kosy w serce) to wiem swoje, tylko facet jak się bije to
po1: bity mniej wytrzyma szotów do KO bo są mocniejsze i nie szcza w majtki ze strachu, dlatego to wygląda mniej dramatycznie
po2: ten bijący nie musi się tyle nagadać i namachać łapami żeby przeciwnika znokautować, i tak ta bita jak spojrzysz na koniec filmu tak na serio nawet się kawą nie zalała i wyszła o własnych siłach tylko obsiurana, więc tak na serio groźniej to wyglądało niż faktycznie było to bardziej mi przypomina jak się dwie kury leją o koguta też burdel w kurniku pióra latają, hałas jak na wojnie a na koniec ani kropli krwi....
Zgłoś
Avatar
tsuful 2014-03-16, 18:42
Crazy bitch
Zgłoś
Avatar
Matii9 2014-03-16, 18:47 2
Ameryka: tak się kończy bliskie obcowanie z małpami.
Zgłoś
Avatar
pantt 2014-03-16, 18:48 1
Nie ma buta, nie przeżyła ataku
Zgłoś
Avatar
Svenlee 2014-03-16, 19:01 6
Pewnie miały tę samą sukienkę na imprezie.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2014-03-16, 19:03
No chyba trochę przesadziła z tym wpierdolem ale filmik w chuj zacny. Pleeease, pleaase !
Zgłoś
Avatar
Captain's Burger 2014-03-16, 19:05
No to teraz będzie miała parę latek żeby się uspokoić. W więzieniu. Chyba że ta pobita okaże się typową frajerką i nic z tym nie zrobi, ale nie sądzę by była aż tak pojebana w dodatku że dowody są konkretne .
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2014-03-16, 19:21
No kurwa szczerze to wyglądało groźniej niż w rzeczywistości było... głównie przez te rozpaczliwe darcie mordy wyłączając dźwięk już tak strasznie nie jest choć gdyby jak na początku było jak szarpała jej głową w górę i w dół gdyby tak dociągnęła jej głowę do podłogi z takim impetem to mogłoby się skończyć dość marnie a na pewno KO a w tedy mistrzyni w białym zapewne trochę się by wystraszyła i na pewno uspokoiła bo ewidentnie wpadła w szał, ale krzywdy wielkiej jej zrobić nie chciała. Dlatego nie lubię się napierdalać bo zdarzyło mi się raz wpaść w taki szał dość dawno temu bo w gimbazjum, ale jak wjechałem w gościa rzuciłem nim jak szmatą i zajebał głową w narożnik ściany jak to zobaczyłem to kurwa aż zbladłem, ale na szczęście nic mu się nie stało tylko krwi na łbie miał trochę. Chujowo tak tracić kontrole nad sobą.
Zgłoś
Avatar
woofer51 2014-03-16, 20:20
prawie jak w brazzers
Zgłoś
Avatar
t................a 2014-03-16, 20:50
Zajebałbym kurwę i tę szmatę co to nagrywała...ot tak bo lubię.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie