18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Wpierdol
P................C • 2012-04-07, 0:43
oczywiście sąsiadki zza wschodniej granicy

Zgłoś
Avatar
Zjuq 2012-04-07, 17:15 1
A u nas tak niby niema? To samo, może trochę mniej tylko.
Mam w tyłku że się leją itd. Ale co do dziewczyn.. Kobieta powinna być kobietą a nie małpą atakującą o banana. Teraz dużo dziewczyn jest bardziej męskich od niektórych "panów". Jak widzę bijące się laski to nachodzi mnie pytanie, jak one znajdą później faceta? Zero atrakcyjności w nich.
Zgłoś
Avatar
polako88 2012-04-07, 18:49
jedyny plus że się może ruski same ze sobą powybijają
Zgłoś
Avatar
marc-men 2012-04-07, 19:21
na końcu poszła jak kuna
Zgłoś
Avatar
Legon 2012-04-07, 23:04
nie wiem ale ja takich "osob"(od razu zle okreslenie) ktore sie tym podniecaja, czy nawet w tym uczestnicza i widza, albo i nie widza ze to jest po prostu chore, nie traktuje jako ludzi, ja bym to scierwo zapierdolil ale po 10 latach tortur kurwa, ktore byly by udostepnione publicznie aby kolejne gowna wiedzialy co ich czeka .... mam nadzieje ze niedlugo cos pierdolnie w ziemie ,albo i sie skonczy era gowien
Zgłoś
Avatar
Resterwers 2012-04-08, 1:04
Szkoda, że z poziomem mojego rosyjskiego mogę wynieść z tego filmiku tylko "no i chuj" bo nie pogardziłbym wiedzą za co kogoś napierdalają
Zgłoś
Avatar
kesnall 2012-04-08, 10:27
Jeśli ktoś chce wiedzieć to ta laska ktora jest bita, puściła sie z jej chłopakiem i teraz dostaje nauczke, zeby zapamietała na przyszłość ^^.
Zgłoś
Avatar
ilucoran88 2012-04-08, 22:53
ehhh jaki to piękny kraj jest
Zgłoś