18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Wprost pod samochód
P................C • 2012-02-19, 18:48
mama chyba mu nie mówiła, że nie wolno się bawić przy ulicy


Paner mam nadzieje, że nigdzie tego nie schowałeś

w gratisie kolega, co zaliczył lądowanie na główkę:
Zgłoś
Avatar
veno 2012-02-20, 10:13
2 filmik 0:05 sekunda , przejeżdża sprawca wypadku w pierwszym filmiku
Zgłoś
Avatar
m................i 2012-02-20, 11:00 1
HeH i takie filmiki z skejtami można oglądać.
Zgłoś
Avatar
Stranuh 2012-02-20, 11:53
Gdyby nie było skejtów życie byłoby nudne...
Zgłoś
Avatar
sadyk 2012-02-20, 13:04
kamerują słoikiem od musztardy, że taki obraz zniekształcony?
Zgłoś
Avatar
KomentatorUkasz 2012-02-20, 15:10
To się nazywa Atak Padaczki. Mam nadzieję że dr House nie wprowadził was w błąd, a jaka była jego przyczyna to już może być różnie. Mogło być to spowodowane wstrząśnieniem mózgu albo jakimś uszkodzeniem kręgosłupa, tudzież padaczka we wczesnym stadium w wyniku uderzenia mogła się uaktywnić. Czyli gość jest chory na ataki padaczki. Wygląda jakby o tym wiedział ale się wstydził dlatego nie chciał pomocy karetki. W takich wypadkach jeżeli atak padaczki ustępuje, pomoc ratowników medycznych jest nie potrzebna. Lekcja pierwszej pomocy udzielona:)
Zgłoś
Avatar
robalsko 2012-02-20, 17:12
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Colossus 2012-02-20, 17:59
Z tego drugiego wychodzi Obcy
Zgłoś
Avatar
SADOMASO95 2012-02-20, 21:38
Szybko podać 4mg cyjanku
Zgłoś
Avatar
k................r 2012-02-20, 21:53
breka tancza jebani :O
Zgłoś
Avatar
makasa20 2012-02-20, 22:21
Balafon napisał/a:

Drugi jak nic ma wylew krwi do mózgu. Lewa strona bezwładna widać jak opada mu twarz i jak próbował podeprzeć się na ręce to się nawet nie utrzymał.



Jak byś odrobinę się orientował. To dostał tzw. padaczki i oczopląsu. Co jest głównym objawem wstrząsu , stłuczenia mózgu.

Pozdrawiam kolega dr. Housa -murzyn
Zgłoś
Avatar
HAL-9000 2012-02-21, 0:04
robalsko napisał/a:



ale mnie wkurwia takie pierdolenie, po prostu zamknij ryj i idź walić konia gdzie indziej wieśniaku, jak widać nie masz bladego pojęcia o tego typu sportach wiec stul pysk, rownie dobrze moge powiedzieć że wkurwia mnie nieziemsko to, że zbierasz znaczki albo trenujesz sranie na odległość chuj Ci do tego, niektórzy preferują styl jazdy zwany street co równa się z jeżdżeniem z wykorzystaniem infrastruktury miejskiej, sam śmigam na bmx'ie wiec wiem jak to wszystko wygląda i nikt tam sie kurwa w tonego hołka nie bawi tylko 'katuje'(ćwiczy) swoje umiejętności by być lepszym, wypadki sie zdarzają, a wy pierdolicie o selekcji naturalnej, wolałbym umrzeć potrąconym przez samochód niż z przewalenia konia przed kompem i hejtowania kolesi ktorzy maja zajawke na deske rower itp.



1. Postawiłem Ci piwo (może się uspokoisz).
2. Jebie mnie również jakie ten sport infrastruktury wykorzystuje i nikt nie zaprzeczy że nie ma innego sportu który w równym stopniu lub i większym utrudnia życie przeciętnych cywili przedostających się z punktu A do B.
3. Lubisz sobie popierdalać rowerkiem, spoko, ja też, ale to ja wymijam pieszych nie oni mnie bo dla nich jest chodnik, schody, podjazdy i chuj wie co tam jeszcze.
4. Po prostu nie lubie skejcików. Z całą tą cyrkową plejadą wiąże się subkultura która pozostawia wytytłane sprayami fasady budynków, zdemolowane wnętrza autobusów itd. Mam więc prawo do opinii z której ta niechęć będzie wyzierać.
Zgłoś
Avatar
mjr 2012-02-21, 11:44
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Azazel91 2012-02-22, 12:59
Odskakując lekko od tematu to jedno mnie ucieszyło że kumple zamiast śmiechów od razu mu pomogli i zadzwonili po karetkę. W Polsce na środku ulicy ktoś padnie to się zaśmieją i pójdą dalej albo oleją sytuację. Brawa dla tych chłopaków.
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-06-03, 1:16 1
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-06-03, 7:42 2
Zgłoś