18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Ukraiński dziadek molestant - teraz popularne
Wracając ze sklepu
~Sunday • 2019-02-27, 20:18


Dzieciak chciał się trochę pobawić na śniegu, ale okazało się że to nie czas i miejsce...
Zgłoś
Avatar
8broda8 2019-02-28, 10:48
A co tu się stanęło?
Zgłoś
Avatar
demonox 2019-02-28, 18:38 3
Rozpierdalają mnie podwójne standardy wsród sadoli, umrze murzyn - beka, umrze Żyd - beka, umrze Azjata - beka, umrze jakiś bachor, najlepiej biały - płacz i prośby o niewrzucanie takich treści na sadola xD
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2019-02-28, 22:42
demonox napisał/a:

Rozpierdalają mnie podwójne standardy wsród sadoli, umrze murzyn - beka, umrze Żyd - beka, umrze Azjata - beka, umrze jakiś bachor, najlepiej biały - płacz i prośby o niewrzucanie takich treści na sadola xD



jakie prosby? Jednemu sadolowi zmieklo serduszko a Ty juz mowiesz o liczbie mnogiej?
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2019-02-28, 22:48 1
Cytat:

a pierdole, sadol to moje miejsce na ziemi gdzie moge byc soba, ale blagam, jako ojciec 3 dzieci, darujmy tu sobie takie filmiki. zeby czuc przyjemnosc z ogldania tego to juz nie poziom sadol, tylko kurwa nawet sam nie wiem co. przeciez to jest kurwa dziecko a matka wlasnie przezyla najgorsza tragedie z mozliwych. absolutnie bez piwa



weź ty się stąd, kurwa, usuń.
Zgłoś