18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
Avatar
_WHATEVER_ 2013-06-30, 15:51
Jeśli nie byłeś przedtem karany to nie przysługuje Ci adwokat z urzędu.
Zgłoś
Avatar
kamilpiskorz 2013-06-30, 15:53
miałem identyczną sytuację. Zgłoś do dzielnicowego, że Pani Cię nęka, niech zrobi wywiad środowiskowy na nią i tym podpieraj się w sądzie
Zgłoś
Avatar
Zimny_browar 2013-06-30, 15:53
Fajna historia, czuje niedosyt. Czekam na drugą część.
A swoją drogą kojarzy mi się to z filmem ,,Starsza Pani musi zniknąć"
Zgłoś
Avatar
andrewerty 2013-06-30, 15:58
nasraj jej na wycieraczkę, wetknij papierek, podpal i zadzwoń do drzwi
enjoy
Zgłoś
Avatar
feranos 2013-06-30, 16:47 1
Ja mam bardzo podobną sytuację mieszkam z bratem i pod nami jest pierdolnięty sąsiad. Ma jekieś fazy, że przez miesiąc wzywa policję 2x w tygodniu, a potem kilka miesięcy spokój. Żeby było śmiesznie policji nie było nigdy kiedy była impreza, za to kiedy np śpię słyszę pukanie do drzwi, przyszła policja.
@Miziou nie muszą wystawiać mandatu, u mnie policja byłoa już osiem razy, ani razu nie dostałem mandatu, widocznie jak zobaczyli trzech podpitych facetów to dali mandat "ot tak"
Inna bajka z moim sąsiadem, jestem już czwartym czy piątym lokatorem, który ma z nim problem. "Walenie w podłogę" niby, tyle że raz napisał pozew sądowy na mieszkanie, które stało wtedy puste, jednak nic się nie nauczył. Sąsiedzi mówią, że mogę składać pozew i każdy tę kanalię zna - chcą być świadkami. Sąsiadka mieszkająca pod nim dostała pozew o to, że wysyła do niego smsy w nocy. Co według mnie jest absurdalne. Tak czy siak jedna śmieszna rzecz wynikła. Raz w piątek przyjechała policja, akurat nic nie robiliśmy byłem ja, mój brat i moja dziewczyna. Policjanci wiedzą już, że "ten typek" to jakiś paranoik albo po prostu upierdliwy psychopata, więc mówią "oczywiście my wiemy, że wy nic nie robiliście, bo nic nie słyszeliśmy przed drzwiami i znamy tego faceta" więc spisali i poszli. Następnego dnia miałem urodziny - impreza na 30 osób do 6 rano. W niedzielę przychodzi dzielnicowy i powiedział, że sąsiad z dołu dzwonił w sobotę (dzień imprezy), ale on wiedział, że to znowu mu się coś na mózg rzuciło i nie odbierał.

Dobrze, że przynajmniej policja w tym przypadku jest ludzka.
Zgłoś
Avatar
herbalix 2013-06-30, 19:02
ja kiedyś mieszkałem nad taką starą, upierdliwą czarownicą. potrafiła zrobić mi awanturę o to, że była u mnie impreza przez całą noc, tyle, że mnie nie było cały łikend w mieście. jak tylko wyczaiła, że palę, to jej nagle pety zaczęły lecieć na balkon, z tym, że zawsze paliłem w mieszkaniu i NIGDY nie wyrzucałem za okno, a nade mną już nikt nie mieszkał.
Zgłoś
Avatar
P................r 2013-06-30, 19:14 1
za długie, nie czytałem.
Ale jak Cię wsadzą za to na 25 lat, to będzie zajebista anegdotka.
Zgłoś
Avatar
Keloh 2013-06-30, 21:05 2
Ciąg dalszy będzie 5-go sierpnia, jutro idę do prawnika. A stara baba już płacze po sąsiadach, że przeze mnie musi zapłacić 1000zł za prawnika
Zgłoś
Avatar
qbcia 2013-06-30, 21:31
1000zł za prawnika? Dobrze tak suce Kase pewnie wyżyłuje, a gówno ugra.
Zgłoś
Avatar
Keloh 2013-06-30, 23:26
Normalne stawki. Przeważnie biorą 500zł za jedną "obecność" w sądzie.
Zgłoś
Avatar
MATTowy 2013-07-01, 2:01
normalnie ta historia nadaje się do "Trudnych Spraw "
Zgłoś
Avatar
Gorgor 2013-07-01, 14:01
Miziou napisał/a:



Ja tylko powtarzam, co powiedzieli nam mundurowi panowie.



Chodziło mi o temat główny. Co do Twojego przypadku to zrobiłeś błąd, że otworzyłeś bo nie miałeś takiego obowiązku.
Zgłoś