18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Wrzód
WHATtheFUCK • 2012-12-12, 10:51
Na mapie świata, w którym króluje tolerancja, równouprawnienie i wolność, już wkrótce pozostanie tylko jeden ropiejący wrzód rasizmu, ksenofobii, homofoobii i chrześcijaństwa.

Zgłoś
Avatar
P................r 2012-12-12, 21:27
rozumiem ironię ale chyba nie byłeś w turcji. Araby to chołota, poważnie.
Zgłoś
Avatar
Analna wagina 2012-12-12, 22:04 1
Co Wam przeszkadzają kitajce? Przynajmniej ciężko pracują, a nie jadą na socjalu jak ciapate. To, że znają się lepiej na swojej pracy niż Polacy nie znaczy, że można ich stawiać na równi z ciapatymi.
Zgłoś
Avatar
chmielu666 2012-12-12, 22:20 1
Akurat Australia i Nowa Zelandia mają tak restrykcyjne prawa imigracyjne ,że problemu z brudasami jeszcze długo mieć nie będą.
Zgłoś
Avatar
krychu2007 2012-12-12, 22:26
Aż się łezka w oku kreci
Zgłoś
Avatar
Skid17 2012-12-12, 22:33
Polska dla Polaków!!!
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-12-12, 22:34 3
Każda rasa oprócz białej trzyma się w kupie i nikt nie ma do nich o to pretensji. Jak biali tworzą jakąś organizację tylko dla białych lub chcą mieć kraj tylko dla siebie to robi się wielki lament. Co się stało z białymi ludźmi którzy niegdyś przybywali, zobaczyli i zwyciężali? Teraz to już jak ktoś się cieszy z tego, że ma biały kolor skóry to znajdą się tacy co zaczną go szkalować, wymyślać epitety.
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2012-12-12, 22:42 1
Sprzedam świniaka!
Zgłoś
Avatar
Schabik 2012-12-12, 23:13 1
Cytat:

Nie wiem jak wy ale ja chyba zacznę hodować świnie aby być gotowym jak te mendy zaczną złazić się tysiącami.
Zrobię im "Lany poniedziałek"


A oni w ramach multi-kulti zrobią z ciebie marzannę
Zgłoś
Avatar
CahirAepMawr 2012-12-12, 23:17 1
killerZeWsi napisał/a:

Ale jesteście pojebani... Wypierdalajcie ze swoim "chrześcijaństwem" do ciepłych krajów z bocianami, bo chyba nie znacie znaczenia tego słowa, homofooby.



Ludzi tu napierdalają o zajebaniu brudasów i żółtków, a ty wpierdalasz się żebyśmy poznali słowo chrześcijaństwo, a potem coś o homofobach. Jak kurwa chcesz coś konstruktywnego wnieść do rozmowy to pisz kurwa z sensem.
Zgłoś
Avatar
urotsukidoji 2012-12-12, 23:34
Przepraszam, ale chyba nie rozumiecie, że nie chodzi o to, kto jest islam, kto katol. O wypowiedź w tej sprawie proszę Pana Cezarego

Zgłoś
Avatar
szymon_g 2012-12-13, 0:52 1
hah, widze iz "Polska Mesjaszem narodow" duch wiecznie zywy...
nie ma to jak miec wysokie mniemanie o sobie :|
Zgłoś
Avatar
KoTu 2012-12-13, 1:53
problem z tolerancją dzisiejszego świata jest taki fakt, że wymaga się ażeby była bez limitu...
Tolerancja nie jest bezgraniczna, uważam się za tolerancyja osobę ale mam granice, która sprowadza się do prostej zasady "rób co chcesz ale nie ograniczaj wolności innych" stety czy niestety ale islam szczególnie nie wpisuje się w ramy mojej tolerancji... pomijam fakt, że każda religia jest ku*wa debilstwem...

btw polecam zobaczyć odcinek Star Trek "who watches the watchers"
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-12-13, 9:57
Splitterek napisał/a:

Jak w polsce zle to jedz do Chin za miske ryżu robić , do Iraku czy Pakistanu czy Kosowa sie postrzelać albo do Tybetu jeśli chcesz wrócic do okupywanego Państwa które nie może sie wyzwolić.



przeciez mieszkamy w okupywanym panstwie ktore nie moze sie wyzwolic... decyzje odnosnie naszego kraju sa podejmowane w brukseli. a do wyzwolenia dzieli nas taki sam dystans jak tybetanczykow
Zgłoś
Avatar
lepussy 2012-12-13, 18:02 1
Ja się zastanawiam co wy, ludzie drodzy, macie do azjatów przyjeżdżających do nas uczyć się, uczciwie pracować i płacić podatki? Nie wystarcza wam wojenka z żulią muzułmańską, która pobiera zasiłki i robi po 10 dzieci? Skupić się na tym, a nie wrzucać na uczciwych ludzi jedynie z powodu innego pochodzenia.
Zgłoś
Avatar
R................s 2012-12-13, 21:44
emd napisał/a:



Racja! Zacznijmy czystki! Ale najpierw pójdźmy zjeść jakiś kebab bo przecież nie będziemy walczyć z pustym żołądkiem



mistrz
Zgłoś