18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
okmont111 2024-08-23, 12:43 1
haha a biala pewnie nie dostala wpierdolu, bo stary ma juz w nia wyjebane XD
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-08-23, 13:20 5
Low- napisał/a:

kurwa bic kogoś bo na impreze pojechało, to dopiero odklejenie.



Nie każdy marzy by jego córka została imprezowym szlaufem i wróciła do domu z małym Da Silvą w piekarniku. Myślisz, że kto będzie ja utrzymywał? Ruchacz z dyskoteki czy ojciec z matką?
Chyba jeszcze życia nie poznałeś skoro dziwi cię reakcja ojca.
Zgłoś
Avatar
jacek229 2024-08-23, 14:04
Głupi huj
Zgłoś
Avatar
htp 2024-08-23, 14:20
Nikt się nie się nie dziwi, że czarna, a ma ojca?
Ktoś potrafi przetłumaczyć, co tam ona śpiewa?
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-08-23, 14:26
lepsze to od rozjebanego na drzewie tatusiowozu
Zgłoś
Avatar
xoxoConMan 2024-08-23, 16:59
No jak dostała po powrocie z tej imprezy, to już musztarda po obiedzie.
+1 dla prewencyjnych wpierdoli.
Zgłoś
Avatar
Low- 2024-08-23, 20:46 3
Bul_od_bytu napisał/a:

Nie każdy marzy by jego córka została imprezowym szlaufem i wróciła do domu z małym Da Silvą w piekarniku. Myślisz, że kto będzie ja utrzymywał? Ruchacz z dyskoteki czy ojciec z matką?
Chyba jeszcze życia nie poznałeś skoro dziwi cię reakcja ojca.



Ale co Ty pierdolisz że masz 45 lat i rodzice zamiast z Toba rozmawiać to cię napierdalali? no to twardy jestes i jest sie czym chwalić. Ja tam jak by mnie patusy wychowały to bym sie raczje tym nie chwalił ale co kto lubi.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2024-08-24, 0:27
Nie jestem przekonany czy kurestwo mozna wyleczyc kijem. Jak nie pomoze to na pewno nie zaszkodzi.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-08-24, 1:07
Low- napisał/a:

Ale co Ty pierdolisz że masz 45 lat i rodzice zamiast z Toba rozmawiać to cię napierdalali? no to twardy jestes i jest sie czym chwalić. Ja tam jak by mnie patusy wychowały to bym sie raczje tym nie chwalił ale co kto lubi.



Jak nie rozumiesz co napisałem to poproś kogoś aby przeczytał i ci wytłumaczył. Co za łeb...
Zgłoś
Avatar
slaveyy 2024-08-24, 5:33
Low- napisał/a:

Ale co Ty pierdolisz że masz 45 lat i rodzice zamiast z Toba rozmawiać to cię napierdalali? no to twardy jestes i jest sie czym chwalić. Ja tam jak by mnie patusy wychowały to bym sie raczje tym nie chwalił ale co kto lubi.



A o czym tu kurwa rozmawiać z wyrośniętym szlaufem? Skąd się biorą dzieci? Że bocian nie działa? Że to nie ładnie tak dupy dawać?
Zgłoś
Avatar
Low- 2024-08-24, 16:01
slaveyy napisał/a:

A o czym tu kurwa rozmawiać z wyrośniętym szlaufem? Skąd się biorą dzieci? Że bocian nie działa? Że to nie ładnie tak dupy dawać?



ale mówisz że twoja żona/dziewczyna to kurwa bo kiedys np na imprezke pojechała? Czy redpill jesteś i każda to kurwa? xD Myślicie że reprezentujecie jakiś poziom a szorujecie po mule, idz matce powiedz ze z niej kurwa bo w 70 na potancówki chodziła.

Bul_od_bytu napisał/a:

Jak nie rozumiesz co napisałem to poproś kogoś aby przeczytał i ci wytłumaczył. Co za łeb...

Zgłoś
Avatar
lysymisio6969 2024-08-24, 16:20
Low- napisał/a:

kurwa bic kogoś bo na impreze pojechało, to dopiero odklejenie.



może stary był na tej imprezie i widział co się tam naodpierdałało a nade wszystko sam naodpierdalał najwięcej...
Zgłoś
Avatar
Tychu95 2024-08-28, 10:07
Najbardziej szkoda mi tego psa..
Zgłoś