18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
🔥 Eksperyment na lekcji chemii - teraz popularne
Wschód się budzi
C0C0JUMBO • 2022-02-14, 9:43
Takie tam od wschodnich sąsiadów Polski... Ciekawe czy i co będzie się działo ...


Niestety tik srok
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2022-02-14, 15:31 1
Ale tu zasmierdzialo ruskimi onucami. A co do śmigłowców to zobaczycie jak będą spadać jak Ukry użyją polskich piorunów które od nas dostali. Czyli prawdopodobnie najlepszych manpadsow na świecie w tej chwili.
Zgłoś
Avatar
Nyrewesa 2022-02-14, 16:34
BassaBoss napisał/a:

Obecnie Siły Zbrojne RP dysponują 28 Mi-24D/W, które stacjonują w dwóch Bazach Lotniczych – 49.



A sprawnych ma ile? O ile dobrze się orientuje to większość Mi28 które były w Afganistanie były tak intensywnie eksploatowane że słabo się nadają nawet do generalnego remontu.
Zgłoś
Avatar
TerazPolska123 2022-02-14, 17:15 5
przecież to ukraincy witali szwabów jako wyzwolicieli
Zgłoś
Avatar
jozue 2022-02-14, 17:48 7
htp napisał/a:

Czyli propaganda rosyjska wreszcie odnosi skutki.



Nie rosyjska propaganda, to są po prostu banderowcy, i za 1000 lat nadal będą, i chuj im w dupe
Zgłoś
Avatar
sirmlcs 2022-02-14, 19:06 5
htp napisał/a:

Czyli propaganda rosyjska wreszcie odnosi skutki.



O prosze, jak tak ich kochasz i lubisz to zaproś do siebie wystarczy dom/mieszkanie obok
Zgłoś
Avatar
mit2 2022-02-14, 20:23 11
Najlepszym wyjściem by było, gdyby upadlińcy i kacapy wymordowali się nawzajem. Oczywiście nie jest to możliwe

Co do naszej obronności, to gdyby pis był rzeczywiście patriotyczną, pro polską partią, to by zamiast wydawać miliardy na pierdolony socjal, tvp i rydzyka, przeznaczali fundusze na wzmocnienie obronności państwa.
Do tego należałoby, pracując u podstaw, przyzwyczajać polskie społeczeństwo do broni i zachęcać do jej posiadania. Przywrócić przysposobienie obronne z obowiązkową nauką strzelania, wprowadzić kategorię C i D broni palnej.
Jesteśmy w tak popierdolonym miejscu na mapie Europy i jednocześnie skandalem jest, że jesteśmy jednym z najbardziej rozbrojonych społeczeństw na starym kontynencie.
Zgłoś
Avatar
kampton 2022-02-14, 23:49 1
@mit2 zgadzam się.
Zgłoś
Avatar
djpyza 2022-02-15, 0:36
support3 napisał/a:

Ale za to tępa PISowska kurwa kupiła mobilne ołtarze i figurki boboli - cały świat drży kurwa



to przez ciebie sprzedajna kurwo ! mamy jak mamy ! bo z waszych czasów all sprzedaliście patałachy jebane !
Zgłoś
Avatar
Kamień99 2022-02-15, 16:49
jebane srodek zimy a tu komary lataja
Zgłoś
Avatar
TytanowyRosomak 2022-02-15, 18:21
htp napisał/a:

Czyli propaganda rosyjska wreszcie odnosi skutki.



Mi to kurwa nawet was nie żal.
Zgłoś
Avatar
ZenObi 2022-02-17, 18:50 1
djpyza napisał/a:

htp napisał/a:

Czyli propaganda rosyjska wreszcie odnosi skutki.

to przez ciebie sprzedajna k***o ! mamy jak mamy ! bo z waszych czasów all sprzedaliście patałachy j***ne !



O, a co tam u Kononowicza? Mieszkasz gdzieś obok? Podlaski bimberek z nim pijesz?

A nie, przepraszam. Przecież Kononowicz w porównaniu z niektórymi to człowiek bardzo kulturalny, z rynsztokiem nie pije...
Zgłoś
Avatar
djpyza 2022-02-21, 21:01
ZenObi napisał/a:

O, a co tam u Kononowicza? Mieszkasz gdzieś obok? Podlaski bimberek z nim pijesz?
A nie, przepraszam. Przecież Kononowicz w porównaniu z niektórymi to człowiek bardzo kulturalny, z rynsztokiem nie pije...



nie wiem z kim ty tam pijesz chuj mnie to obchodzi ale pewnie masz ostrą melinę na chacie i szukasz kolegów pokroju konona xD Smuteczek
Zgłoś