18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Wściekły lis
R................g • 2010-05-21, 14:40
Nie daje za wygraną...



Pewnie chciał mu odgryźć ptaka
Zgłoś
Avatar
Issander 2010-05-21, 19:51
ja pier***ole co za h*j jak on mogl tego biednego liska tak potraktowac??!!!!1one zaj*bałbym mu psa kolegow rodzine do trzech pokolen wstecz!
Zgłoś
Avatar
xorxor 2010-05-21, 20:00 1
miał farta że zwierzątko ledwo zipało. kiedyś próbowałem kopnąć zdrowe atakujące mnie świństwo o podobnej wielkości to nawet nie drasnąłem - refleks i szybkość takiego zdrowego zwierzaka nie dają szans na trafienie. na szczęście zdrowy jest na tyle sprytny żeby nie udziabać bo wie że wtedy mogę już złapać i po zabawie, ale strachu sie najadłem.
Zgłoś
Avatar
k................c 2010-05-21, 20:02 1
i nie wiem na chuj trzysta powtórek.
Zgłoś
Avatar
W................y 2010-05-21, 20:38
Szkoda że temu hujowi jaj nie odgryzł za te buty :/
Zgłoś
Avatar
Mindfuck 2010-05-21, 21:01 2
Aureora napisał/a:

Czy wy naprawdę nie widzicie jak on napierdala MOONWALK ?



raczej hardjump



Issander napisał/a:

ja pier***ole co za h*j jak on mogl tego biednego liska tak potraktowac??!!!!1one zaj*bałbym mu psa kolegow rodzine do trzech pokolen wstecz!



całym sercem i duszą jesteśmy z Tobą !

Pierdolnij się z mostu na znak protestu
Zgłoś
Avatar
name01 2010-05-21, 21:26
Franek Kimono?
Zgłoś
Avatar
Issander 2010-05-21, 22:33
Ta... Bo zauważyć, że to jest sarkazm, było zbyt trudno...
Zgłoś
Avatar
Wareg 2010-05-21, 22:55
oo zajebał bym typa, człowieka można kopać a nie niewinne zwierze!
Zgłoś
Avatar
Koperek 2010-05-21, 23:25
Nie wpadłeś na to że zwierze mogło być agresywne w stosunku do gościa? Lepiej dwa razy mocno kopnąć niż lecieć do szpitala na zszywanie...
Zgłoś
Avatar
Mindfuck 2010-05-22, 0:22 3
swoją drogą, ja podobną przygodę miałem ze szczurem na działce. Grzebałem w grillu i nagle wrzask, jebany skurwiel spory był nawet jak na szczura... mało tego, chciałem go przegonić to zaczął mnie gonić złapałem co miałem pod ręką, chyba kawałek spłaszczonej rynny, dostał parę razy i dalej zapierdalał Wszyscy się zmyli, łącznie z towarzyszącym nam znajomym el kozaco ( z deka koks tak zwany ). A ten gnój łaził naokoło grilla i stolika... wziąłem płytę chodnikową, taką jak kiedyś się kładło, te dość spore i cięzkie. Wszedłem na podwórko to jebaniec zaczął znowu wydawać piszcząco-syczące dzwięki i szarża, rzuciłem w niego, trafiłem mu w dupę, on się z pod niej wysunął i dalej biega kółko na około podwórka, znowu złapałem płytę i tym razem poczekałem az będę go mieć tuż pod nogami, i z całej siły mu zapierdoliłem. Spod płyty jeszcze jakąś minutę prychał i piszczał Spodziewałem się bajecznego rozprysku flaków z odbytu, a tu nic To jest dopiero skurwiałe kurestwo, a Wy się dziwicie ze takie coś wraca po takim lajtowym bucie
Zgłoś
Avatar
Desertsun 2010-05-22, 0:28
Kuna lub Łasica. Żaden lis nie ma takich łap
Zgłoś
Avatar
henryv 2010-05-22, 6:28
low kicki jak u pudziana
Zgłoś
Avatar
qerino 2010-05-22, 14:26
@Up
Co było w II rundzie?
Zgłoś
Avatar
domage 2010-05-22, 15:03
Low kick, Low kick, Low kick i Knock Out
- prawie jak Pudzian
Zgłoś
Avatar
Shady_7 2010-05-23, 1:13
gdzie wy mieszkacie że was takie zmutowane zwierzęta dręczą
Zgłoś