18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Ma władzę nad polską generalicją. Nie wiem jak Wy, ale ja mu wierzę.
Tak swoją drogą, wiecie może jaka to przypadłość trawi ową przemiłą parkę? Ma to zapewne jakąś fachową nazwę...



Zgłoś
Avatar
przewodnik_elektryczny 2021-12-08, 6:37 1
Nie myślcie że oni tak na poważnie bo tylko zakładają nową sektę i werbują nowych wyznawców żeby drzeć z nich kasę i mieć nad nimi władzę jak we wszystkich tego typu zgromadzeniach. Mówią też bardziej sensownie niż katoliccy księża którzy straszą dzieci i dorosłych że jak nie będą chodzić na mszę to pan buk się na nich wkurwi i zrzuci ich do piekła gdzie będą dźgani widłami, smażeni na wolnym ogniu i jebani przez diabły trzy raz y dziennie. Gardzę wszystkimi którzy dają się nabierać na takie kłamstwa
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-12-08, 6:46 3
Dawno tak popierdolonych ludzi nie widziałem.
Zgłoś
Avatar
zbynekmaslanka 2021-12-08, 7:00
Miałem kolegę który był bardzo dobrym wierzącym człowiekiem. Od czytania biblii tak mu się coś z głową porobiło ze na finał poprawiał błędy w książkach długopisem ... że cośtam jest nieprawdą. Brał to wszsytko za bardzo dosłownie. Prawdopodobnie tutaj podobny przypadek ... za dużo czytania głupot
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-12-08, 7:01
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

Popierdolona-Lewica, Pan Hołownia i Pato-Konfederacja też...?


Jeszcze jest pan Jezus, Pan Jan Paweł II i pan dziwisz.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-12-08, 8:10
Podobno iskra ma wyjść z Polski...
Nawet dwie iskry...
Zgłoś
Avatar
Pantaran 2021-12-08, 8:23 1
Kurwa zainteresowały mnie te choiny co e tle rosną może wie kto gdzie to kręcili. Wkurwiają mnie w domu że w tym roku ma być żywa bo plastykowa jest chujowa.
Zgłoś
Avatar
artist123 2021-12-08, 8:27
Ja też wiem co trzeba zrobić... Trzeb was odstrzelić
Zgłoś
Avatar
budgie73 2021-12-08, 8:29
Gabinet cieni Nitras zmajstrował.
Zgłoś
Avatar
Tradyt 2021-12-08, 8:49 1
Jedzie pociąg towarowy
Do Choroszczy wiezie mnie
Tam już kaftan jest gotowy
Ordynator wita mnie...
Zgłoś
Avatar
budgie73 2021-12-08, 9:28 1
"Szanowni Państwo
W związku z licznymi pytaniami kierowanymi do
@MZ_GOV_PL
wyjaśniamy, że obowiązek szczepień jest czym innym niż przymus szczepień. Nikt nie wprowadza przymusu szczepień."
Istnieje wiele równoległych światów, w tym rzecz, że tylko niektóre są w tv promowane.
Zgłoś
Avatar
jacekzg 2021-12-08, 9:41 1
Zupełnie jak Sarah Connor i Kyle Reese
Zgłoś
Avatar
jozue 2021-12-08, 10:05
co to za męski obciągacz ? ciekawe ile pałek trzeba ojebać, spermy wypić, zeby cos takiego w łbie mieć
Zgłoś
Avatar
scout667 2021-12-08, 11:04 2
To jest prawdopodobnie schizofrenia, dziwne tylko, że tak się dobrali, że oboje ją mają....
Zgłoś
Avatar
KFCnigget 2021-12-08, 11:17
ale co do polityków to mają rację XD i tak między nami to każdy z Was zna takiego "generała dowodzącego" który rządzi armią i nasyła "naloty bombowe" i chciałby UFO na podwórku XD w skali spierdolenia przegrywają z tymi z filmiku XD
Zgłoś
Avatar
expisu 2021-12-08, 11:40 1
Co oni się tak, kurwa, na te Black Hawk uparli... To już Mi-8 w wersji VIP nie wystarczy? Teraz specjalnie trzeba będzie przenieść te śmigłowce z Policji lub Wojsk Specjalnych do Sił Powietrznych, dlatego pewnie to tyle trwa...

Dokumenty wysłane, więc chwilę trzeba będzie poczekać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie