18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
🔥 Trzeba się szanować - teraz popularne
Avatar
mh2004 2014-02-28, 1:19
rav1920 napisał/a:

za real nie ma piwa i za barce też nie są to kluby które lecą na chajsie w sumie tak jak wszystkie teraz za stary REAL dostałbyś piwko a ta akcja nawet nie jest 100% wystarczyło iść za piłką mógł to przeciąć wcześniej i nie byłoby nawet strzału. Stary opamiętaj się on już nie broni tak jak kiedyś :/


Kurde, używaj trochę interpunkcji. Nie jaram się Realem, po prostu obejrzałem mecz i akurat ta sytuacja utkwiła mi w pamięci (oczywiście oprócz bramki Huntelaara). Co do starego Realu to masz rację - Raul z Morientesem w ataku, w pomocy Zidane i Figo, w obronie Hierro, to byli prawdziwi "królewscy".
Zgłoś
Avatar
MCL 2014-02-28, 1:31 2
Cytat:

za real nie ma piwa i za barce też nie są to kluby które lecą na chajsie w sumie tak jak wszystkie teraz za stary REAL dostałbyś piwko a ta akcja nawet nie jest 100% wystarczyło iść za piłką mógł to przeciąć wcześniej i nie byłoby nawet strzału. Stary opamiętaj się on już nie broni tak jak kiedyś :/



Wykopki Wejcherowo mistrze i pany?
Ja wiem, że piłka nozna to sport na wielu płaszczyznach. Ligi podwórkowe, kopaczy amatorskich, ligi, gdzie miasta nie mają kasy czyli takie polskie ligi 1 do 4, Ekstraklasy państw słabych w piłkę, Ekstraklasy państw średnio zamożnych, Ekstraklasy krajów bogatych i wreszcie kluby z kasą, tradycją i sportowym doświadczeniem na przestrzeni wielu dziesiątek lat. To, że takie RMD jest bogate to nic nie zmienia. Osobiście kibicuje Juve, nigdy nie miało tyle kasy, ile pierwsze zespoły Premier League, nigdy też nie miało tyle kasy ile RMD czy Barca, ale jednak ciągle na tej kasie jedzie, wszak 10 milionów za Teveza to nie jest kwota, która ktokolwiek z sadolów by mógł zasponsorować na gracza. Za te 10 melonów idzie utrzymać polską drużynę ekstraklasy przez ponad 10 lat, a drużynę niższej ligi pewnie i przez półwiecze. Zakładając, że kasa nie pójdzie na inwestycje, a pokrycie bieżących kosztów. W dzisiejszym futbolu to kasa się liczy, na każdym szczeblu. Kasa motywuje tych z ligi 3, by nie dali walkowera. Kasa również sprawia, że CR7 mimo tego, że w Manchesterze był królem i postacią wiodącą, w Realu jest trybikiem napędzającym tą całą machinę. Kasa również sprawia, że Rangers zostało ogłoszone bankrutem i spadło do najniższej ligi

Nie trzeba z tym walczyć, moim zdaniem. Juventus dalej się zajebiście ogląda, gra Realu Madryd też powoli przywraca wiarę w ten klub. Cassillas wiadomo starzeje się - ale co ma robić? Młodnieć? Tu popisał się refleksem i dobrym ustawieniem, więc coś z tego starego Ikera zostało, choć fakt, w klubie, gdzie jest się nastawionym na wyniki będzie zaliczał coraz mniej występów. Mimo wszechobecnych pieniędzy futbol to futbol - niewazne czy grają podwórkowi, czy Liga Mistrzów. Dominacja Bayernu nad Arsenalem była majstersztykiem, futbolową poezją, a tam przecież grało dziewięciomiesięczne PKB Polski. Skądś ta nazwa się wzięła, nie? Liga Mistrzów. Mistrzów, tych, którzy wygrywają, którzy inwestują w graczy, w ciężką pracę, by w końcu osiągnąć sukces. Końcowy tryumf w lidze mistrzów Bayernu to nie tylko zasługa 11 kopaczy którzy wyszli rok temu na finał, to zasługa całej 30 osobowej kadry, sztabu trenerskiego i zarządu. Każdy, nawet marketingowiec przysłużył się temu tytułowi.

I nie wiem, z tej kamery nie widać, ale wydaje mi się, że został trafiony w łapę, czyli wiedział gdzie zostawić rękę, by nie dopuścić do utraty bramki. Refleks, zmysł golkipera. To zostaje
Zgłoś
Avatar
tr3mm0r 2014-02-28, 2:00 1
Sadystyczne to w chuj. Prawie jak to:

Zgłoś
Avatar
Evo6 2014-02-28, 7:14
"A był okres, że grzał ławe " Moja dziewczyna też jeszcze miesiąc temu miała okres...
Zgłoś
Avatar
Tomass1991 2014-02-28, 7:34
Iker póki co grzeje ławe w rozgrywkach ligowych , grywa w lidze mistrzów i pucharze króla Ogólnie jeden z najlepszych bramkarzy , hala madrid !
Zgłoś
Avatar
Mesjaszowaty 2014-02-28, 9:16 1
grzechu5444 napisał/a:

pilka nozna to sport dla plebsu, dla scierwa umyslowego,


Kiedys byly walki gladiatorow by zajac czyms gawiedz(ale te przynajmniej moglyby byc ciekawe)a teraz bieganie nazelowanych pedalkow macajacych sie po zadkach z usmieszkami na twarzach a zahaczysz takiego paluszkiem to lezy,kwiczy i oglada sie czy mama do niego idzie to maja byc swiatowe gwiazdy?To ja za taki sport dziekuje.Zycie-takie ciekawe,a oni maja mokro w majtkach siedzac przed tv i oooo messi kurwa nie moge,przeciez ty huju jeden z drugim nawet go na czy nie widziales a twierdzisz ze jest bogiem,w kaczy leb sie jebnac polecam.Jak nawinal grzechu,rozrywka dla ubogich mentalnie niedorozwojow.Dlatego won mi stad z tym pasierby

KrisCFC napisał/a:



Ty pewno oglądasz siatkówkę gdzie faceci co chwilę klepią się w tyłki i mówisz, że to jest prawdziwy sport.

BTW. Jeśli według Ciebie ktoś kto się jara piłką nożną ma zbyt żałosne własne życie, to jesteś żałosny z takim podejściem...


Nie ogladam sportu,jak cos to go uprawiam zamiast tylko o nim pierdolic ofiaro
Zgłoś
Avatar
ROpoK 2014-02-28, 9:37
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
n................e 2014-02-28, 10:29 1
jebać real
Zgłoś
Avatar
pi73rmaster 2014-02-28, 10:32
No akurat tu strzelający zjebał(a w zasadzie obaj).
Zgłoś
Avatar
MarcinnicraM 2014-03-08, 15:01 2
Pomimo negatywnej fali na temat piłki nożnej, że to cioty i aktorzy zdarzają się piękne momenty. Poniżej dwa filmiki które ukazują szacunek do kibica.





Nie sadystyczne ale fajnie się ogląda. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
KoniecZartow 2014-03-09, 18:51 2
Carlos, Ronaldo, Davids i Stam. Najlepsi piłkarze sezonów 1990-2000 jak dla mnie.
Zgłoś
Avatar
SAFerguson 2014-03-09, 18:51 267
Idol mojego dzieciństwa. Za jego czasów, lubiałem Barcelone. (aktualnie nie moge patrzeć na ich grę) Messi może mu buty czyścić.

Zgłoś
Avatar
vass 2014-03-09, 18:54
Ronaldinho to młodszy bart Ronaldo ?
Zgłoś
Avatar
_Radzias 2014-03-09, 19:01 18
To się nazywa pierdolnięcie ...
Zgłoś
Avatar
badyl1606 2014-03-09, 19:10

w 4:12 myślałem że to FIFA
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie