18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
🔥 Pa tera ... - teraz popularne
Avatar
~Vuko 2010-06-16, 17:56 3
tomasi21 napisał/a:

haha jak tu byc patriotom w takim syfie gdzie nawet normalnej pracy nie ma SRAM NA CALY TEN ZJEBANY KRAJ ... jedzcie do angli i zobaczcie jak tam sie zyje za najniza krajowa czyli jakies 800funtow... (golfa 4 kupisz za 1,500funtow) a w polsce zarabiajac 1000zl to sie jedynie upic tania wodka sie mozna


No właśnie już chyba za często się upijałeś tanią wódką.
Mam nadzieję, że nie masz kolegów i rodziny coby się musieli za Ciebie wstydzić

a może Ty jesteś naturalizowany z jakiegoś państewka-pizdewka, albo cyganem?
Zgłoś
Avatar
axtxn 2010-06-16, 18:05 2
tomasi21 napisał/a:

haha jak tu byc patriotom w takim syfie gdzie nawet normalnej pracy nie ma SRAM NA CALY TEN ZJEBANY KRAJ ... jedzcie do angli i zobaczcie jak tam sie zyje za najniza krajowa czyli jakies 800funtow... (golfa 4 kupisz za 1,500funtow) a w polsce zarabiajac 1000zl to sie jedynie upic tania wodka sie mozna


Siedz tam i niech ludzie Twojego pokroju też tam jada, wtedy ten kraj bedzie normalniejszy. I kup sobie golfa. Nie zapomnij o wlepce pajonier.
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2010-06-16, 18:27
skończycie już czy trzeba wam pomóc?
Zgłoś
Avatar
wubepe 2010-06-16, 20:33
dla Waszej informacji - demoty ogladam rzadko (mało to dla mnie zabawane), a ta fote znalazłem na ruskiej stronie... nie wiedzialem ze jest to takie stare... na sadisticu nie bylo wiec poluzujcie zwieracze.
Zgłoś
Avatar
hawajski 2010-06-16, 20:48
był taki demot...
Zgłoś