18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Avatar
korinogaro 2013-05-24, 11:09
Przecież widać że w ogóle nie próbuje jej oddać a tylko się broni. Uznał, że jebnie głupią sukę a będzie odpowiadał jak za człowieka to przeczeka. Zwłaszcza, że widać, że za tymi ciosami nie było za dużo energii.
Zgłoś
Avatar
wytrzeszcz222 2013-05-24, 11:18 1
Grube i czarne wszystko w temacie.
Zgłoś
Avatar
lwRazor 2013-05-24, 11:20 1
Zamiast jej z kolana w te ryło wyjebać... 2 PIZDY i tyle w temacie

______________

Nasz świat bezlitosny, załamywać się nie mamy prawa,
bo my - sami najlepsi, najwyższy sort!
bądź silny i zabijaj w sobie słabości,
tylko wtedy osiągniesz szczyty!
Postskriptum v l g Сталь
Zgłoś
Avatar
rksrobert 2013-05-24, 11:26 1
Jeśli to ona zaczęła to powinien jej wyjebać. Skoro zachowuje się jak facet to powinna być jak facet traktowana.
Druga sprawa, jak możecie pisać, że byście ją ruchali itp. Przecież to małpa, choroby i kalanie białej rasy.
Zgłoś
Avatar
Fu. 2013-05-24, 11:32
zawsze można ją po prostu mocno złapać, jakoś uścisnąć, zablokować RYNCE i przytrzymać aż się uspokoi, ale nie wiem czy to działa na smoluchach, dlatego polecam krótszą bardziej efektowną wersje łapiesz tak jak na początku za rękę i jedziesz przez plecy, jak będzie parter to nawet zbałamucić można ;D

______________

smoke weed everyday.

Masz siostrę, nie pozwól skurwić się siostrze.
Zgłoś
Avatar
BooMss 2013-05-24, 12:01
ja bym jej zajebał
Zgłoś
Avatar
Sowa1984 2013-05-24, 12:02
Niepisana zasada: można taką samice odepchnąć....a że ściana odda to inna sprawa...zresztą mógł złapać i przytrzymać aż jej adrenalina zejdzie

______________

Omnibus hominibus moriendum est
Zgłoś
Avatar
T0B1 2013-05-24, 12:08
Ta dżungla łudząco przypomina szkołę, te małpy łudząco przypominają ludzi, a ten napad szału i gody łudząco przypominają walkę. Fotomontaż innymi słowy.

______________


"A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają"
Zgłoś
Avatar
h................n 2013-05-24, 12:16
Ja nie uważam że należy przytrzymać ręce.
Należy pierdolnąć raz, ale tak żeby zęby wybić i żeby krew z nosa poszła.
Głupotę i agresję zwierząt trzeba karać, a nie tolerować.
Nie znoszę takiego panoszącego się gówna co myśli że reguły cywilizowanego społeczeństwa się go nie tyczą.
Ten zwierzak swoim zachowaniem wykluczył się z gatunku homo sapiens sapiens.

Jak cię pies na ulicy zaatakuje, to będziesz go próbował delikatnie obezwładnić czy mu wyjebiesz z kopa?
Zgłoś
Avatar
Machol 2013-05-24, 12:42
Co ja czytam... uratować jego honor? Nie da się takich rzeczy ratować. Operacją plastyczną to sobie by najwyżej dupsko uratował przed pośmiewiskiem.

______________

Rzeczy trudne dają się rozłożyć na prostsze. Rzeczy proste nie dają się dalej rozbijać i musimy w nie po prostu uwierzyć albo chrzanić je.
Zgłoś
Avatar
B................z 2013-05-24, 13:00
kurwie bym walnol z pułobrotu to by nie wiedziała gdzie kurwa jest
zalozyl bym dzwignie i huj jo szczela na miejscu
Zgłoś
Avatar
joj_sport 2013-05-24, 13:17
Powienien jej zajebac chociaz porzadnego liscia, az straci przytomnosc
Zgłoś
Avatar
larrisa 2013-05-24, 13:20
oj tam, no nie bije się kobiet, ale skoro zaczęła, to mógł ją uderzyć (uderzyć, a nie bić 5min) np. po tej czarnej mordzie z liścia raz, a porządnie. ją by trochę zabolało, ale głównie chodzi o to, że byłaby w szoku, że ktoś raczył podnieść na nią łapę (i trochę by się uspokoiła). tak zwykle mają takie właśnie furiatki. kilka osób mówiłoby, że to damski bokser, ale nikomu nie dogodzisz
Zgłoś
Avatar
Piotrusisko 2013-05-24, 14:05
Wstyd i utrata honoru, że Jej nie oddał? Fajnie macie w domu...
Zgłoś
Avatar
Pstek 2013-05-24, 14:45
Eh, sytuacja między młotem a kowadłem. Godność ci nie pozwala uderzyć, ale też nie pozwala siebie tak traktować - powiesz jej że jej przyjebiesz jak nie przestanie, nie przestanie i dostanie z płaskiej w pysk to inni będą krzyczeć że jesteś nie męski

No kurwa, na jego miejscu wybrałbym tą opcję żebym ostrzec, a potem za szmaty i do ściany, powiedzieć jeszcze raz - nie zadzała to płaski na pysk i na glebe.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie