18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
Kine 2014-01-02, 3:23
Po pierwsze, żydzi rządzą tym grajdołkiem (Rotschildowie etc), po drugie żyd o poglądach marksistowskich?
Zgłoś
Avatar
N................s 2014-01-02, 3:42 2
DukeNukem77 napisał/a:



Cytując słynne słowa Gombrowicza, nie polaki, a polactwo.
Łykają niemiecką antyżydowską propagandę jak pelikany, pozwalając przy okazji, aby na aukcjach w Berlinie do dzisiaj sprzedawano polskie dzieła sztuki.
To jest kurwa sukces. Wymorduj pół europy, a potem wmów ciemnocie, że tylko żydów, to ci zapomną o własnych krzywdach..



specjalnie napisalem polaki. bo to kurwa zalosne
Zgłoś
Avatar
k................z 2014-01-02, 3:57
Kinemam nadzieje że trolujesz bo jak nie to szkoda słów
Zgłoś
Avatar
olex 2014-01-02, 10:39
Czemu nie napisał w wszechświecie/próźni tylko eterze? Tak samo jak twierdził Tesla
Zgłoś
Avatar
B................l 2014-01-02, 11:02 1
soadrocks napisał/a:

Ejejej, nie przeginacie troche? Zgłaszam to do PROKURATURY!



KONFIDENT
Zgłoś
Avatar
klasz 2014-01-02, 11:03 1
Wy na żydami płaczecie a niedługo ciapaty w dupę będzie pchać twoją starą a ty gówno zrobisz bo powie że obrażasz jego religie a rząd tylko mu przyklaśnie.

Więc z dwojga gówna wole żyda to przynajmniej tyle smrodu nie robiło co ciapaty.
Zgłoś
Avatar
Nidrax 2014-01-02, 11:24 3
Magik2501 napisał/a:

Czytałem Mein Kampf, gniot straszliwy, czyta się bardzo ciężko, ale tego cytatu nie pamiętam.



Pozwól, że odświeżę Ci pamięć


Treść troszeczkę inna, co nie zmienia faktu, że wzmianka o Wszechmogącym Stwórcy została zachowana.
Zgłoś
Avatar
djpaczu94 2014-01-02, 11:47 2
Magik2501 napisał/a:

Przecież Hitler nie był katolikiem. Ba, był bardzo antykatolicki. M.in. za to Franco za nim nie przepadał.
Czytałem Mein Kampf, gniot straszliwy, czyta się bardzo ciężko, ale tego cytatu nie pamiętam.
Ówczesny papież Pius też potępił nazizm na równi z komunizmem w połowie lat `30.



google.pl/search?safe=off&client=firefox-a&hs=wOh&rls=org....
Zgłoś
Avatar
Deathrun 2014-01-02, 12:33 5
Nie, kuwa nie wierzę. Nawet jak na Sadistic, wydaje mi się, że popieranie Hitlera w jakimkolwiek wypowiedzianym przez niego słowie, i to w Polsce! jest co najmniej poj***ne
Zgłoś
Avatar
Szlachcic_Cygański 2014-01-02, 12:51 4
Tylko idioci dają temu tematowi piwka. Zapomnieliście, że Hitler chciał napisać historię na nowo? Bez nas? A te wielce sympatyczne słowa o Polakach (w koło cytujące przez idiotów), Adi wygłosił gdy zaczęło do niego dochodzić, że przegrywa.

djpaczu94 napisał/a:



google.pl/search?safe=off&client=firefox-a&hs=wOh&rls=org....



Hitler był hipokrytą. Poparcie k.k. dałoby mu niemałe wsparcie.
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2014-01-02, 14:27
Fajnie, pojawił się zdjęcia Hitlera i księży - to niezawodny dowód jego wiary.
Przecież po to razem z Himmlerem wywalali katolicyzm ze szkół żeby nauczać tej swojej pragermańskiej wiary i innych głupot.
Zgłoś
Avatar
p................a 2014-01-02, 15:47
W imieniu Stwórcy to działał Wybraniec Opatrzności Franco, który adolfa olał.
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-01-02, 16:13
Szlachcic_Cygański, klasz, Nexures, DukeNukem77

Gówno jecie to gówno wiecie.

"Hitler o Polakach: To najzdolniejszy naród jaki spotkałem "

Hitler jaki był taki był. Ponoć sam był żydkiem.

Więc pytanie winno brzmieć: Dlaczego na celownik wziął właśnie ich, żydków? Co go tak w nich drażniło?

Odpowiedzi szukajcie w pierwszym moim poście.

W gwoli ścisłości to obozach nie przerabiano tylko żydków, oni można śmiało powiedzieć że byli wręcz w mniejszości.

Cytat:

Na razie możemy stwier­dzić, że liczba Żydów, którzy zginęli w niemieckich obozach koncen­tracyjnych wynosi od 300.000 do 500.000 osób. Już to jednak wystar­czy, aby wykazać absurdalność głoszonej przez wyznawców „holocau­stu” cyfry 6 milionów ofiar ponad 40 lat temu – że jest ona nierealna.



Mit holocaust cz. VI. Ilu Żydów zginęło w obozach – Carl O.Nordling
Zgłoś
Avatar
maksym_gorki 2014-01-02, 16:21 2
Magik2501 napisał/a:

Przecież Hitler nie był katolikiem. Ba, był bardzo antykatolicki. M.in. za to Franco za nim nie przepadał.
Czytałem Mein Kampf, gniot straszliwy, czyta się bardzo ciężko, ale tego cytatu nie pamiętam.
Ówczesny papież Pius też potępił nazizm na równi z komunizmem w połowie lat `30.


Pius XII? Chyba sobie żartujesz. Watykan po wojnie uratował dupsko setkom tysięcy nazistów przerzucając ich do Ameryki Łacińskiej.
Tutaj z faszystowskimi ustaszami:

Nie wygląda na przeciwnika Hitlera:

Do tego podpisał bez przymusu konkordat z III Rzeszą w 1933 roku
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-01-02, 16:37
Zi napisał/a:

http://www.youtube.com/watch?v=LfFpvXASSpA



I to mają być rzetelne informacje ???

Ciekaw jestem czy zdajesz sobie sprawę kto trzyma łapki nad tym medium?

Odpowiedż.

A teraz pytanie do Ciebie.

Dałeś to świadomie czy nieświadomie?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie