18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
Desertsun 2012-02-29, 12:21
Fejk pełną parą. Solenizantka nabrała powietrza przed wciśnięciem jej w tort.
Zgłoś
Avatar
xon123x 2012-02-29, 12:46
A tam zapomniany nożyk w środku i na HARD-a z tym . . .
Zgłoś
Avatar
Pilot_Tupolewa 2012-02-29, 12:51 1
Czekam na film z jej osiemnastki.
Zgłoś
Avatar
g................k 2012-02-29, 12:58
Nap Limak napisał/a:

hłe hłe, kolega w sombrero ma w dupie solenizantkę, od razu zabiera się za tort



jubilatke krecie
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-02-29, 13:00
gozdek napisał/a:

jubilatke krecie



"Jubilatkę, Naplecie", jak już.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2012-02-29, 13:29
A najlepsze, że ta dłoń chłopaka w sombrero jest sztuczna. Ciekawe jak stracił prawdziwą...
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-02-29, 14:09
dwakilo napisał/a:

A najlepsze, że ta dłoń chłopaka w sombrero jest sztuczna. Ciekawe jak stracił prawdziwą...



Jego ręką poległa w walecznej walce z nałogiem ( fap fapowaniem )
Zgłoś
Avatar
se7en 2012-02-29, 14:18
fejk, jeszcze tamta puszcza jej glowe a ta na sekunde wisi w powietrzu a potem znow w tort. Poza tym wszyscy sie smieja nawet jak widza ze jest "nieprzytomna"
Sherlock normalnie!
Zgłoś
Avatar
lucasso15 2012-02-29, 14:22 29
Zgłoś
Avatar
omezrp 2012-02-29, 14:36 1
gozdek napisał/a:



jubilatke krecie



Ma 16 urodziny więc jest solenizantką.
Zgłoś
Avatar
ErnestoMar 2012-02-29, 14:51
świeczki jej w oczy weszły i koniec
Zgłoś
Avatar
Bartooo 2012-02-29, 15:16
Kurwa , jakie debile . Chuj tam , że wyjebała jej z całej siły łbem o tort i stół ale powinni jej wziąć głowę do góry przecież w tym kremie nie mogła oddychać ... .
Kurwa , ale co Ja piszę . Niech ginie szmata
Zgłoś
Avatar
Marik1234 2012-02-29, 16:26 3
sztuczka ze znikającą świeczką?

Zgłoś
Avatar
Bodziek93 2012-02-29, 17:46 3
se7en napisał/a:

fejk, jeszcze tamta puszcza jej glowe a ta na sekunde wisi w powietrzu a potem znow w tort. Poza tym wszyscy sie smieja nawet jak widza ze jest "nieprzytomna"
Sherlock normalnie!



Niekoniecznie "fejk" "sherlocku" ... Ona wcale nie musiała byc nie przytomna i nie była, kto po tkaim jebnieciu w tort by zemdlał?
A teraz wyobraź sobie taką sytuacje, obchodzisz 16 urodziny, jestes przekonany ze wszyscy cie lubia, to przeciez twoj dzień ! Zapraszasz najlepszych przyjaciol, bawicie sie milo ubieracie kapelusze itp. Spiewaja ci sto lat, jestes troszke neismialy, ale szczesliwy, to przeceiz twoj peirdolony dzien ! A oni spiewaja to z calego serca bo to twoi najlepsi przyjaciele, jest wspaniale, myslsiz życzenie, dmuchasz swieczki, myslisz ale wspaniale, moje urodziny, a tu nagle jeb! Twoja twarz laduje w torcie, ktory upiekla ci mama bo cie badzo kocha, do okola slyszysz smiechy swoich "przyjaciol" i uswiadamiasz sobie, ze jestes posmiewiskiem, zrobili z ciebie kretyna w twoj dzien, to abrdzo przkre, placzesz w torcie, nie chce ci sie zyc, nie masz przyjaciol, placzesz, nawet nie podnosisz glowy, pustka, zycie nie ma sensu, wszyscy byli w zmowie, z gory planowane.... Rozumiesz juz? To nie musiałbyc fejk. Ogolnie to szkoda mi tej dziewczyny, konczyla swoje 16 lat, urodziny sa raz na rok, chcesz zeby ten dzien byl wyjatkowy, udany.... Przykro mi Megane.
Zgłoś
Avatar
myklas 2012-02-29, 17:55
swieczka wbila jej sie w oko
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie