18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
lubieżny_ksiądz 2014-08-18, 16:25
i takie są wszystkie jebane kurwy
Zgłoś
Avatar
q800 2014-08-18, 16:39
Faker than cycki twojej mamy.
Zgłoś
Avatar
ferski 2014-08-18, 16:41 6
pierdolicie farmazony laska poszła za 2k$ a wszyscy sami puszczalibyście się z nią za darmo jakby tylko zapytała i kto tu jest większą dziwką?? ten kto się taniej sprzeda

ból dupy występuje tylko u tych frajerów, którzy mają problem z bzyknięciem panienki, przez to, że nie wiedzą jak się za nie zabrać i siłą rzeczy nie dostają tego czego chcą, a później nazywają wszystkie laski dziwkami, bo z innymi się bzyknie bez problemu a z nim nie
Zgłoś
Avatar
MaestroRCS 2014-08-18, 16:43 29
Powinien to zrobić inaczej, jak w starym dowcipie:

- Czy będziesz ze mną uprawiać seks za 2000 dolarów?
- Uum, jasne, chodźmy.
- A za 50 dolarów?
- Ej, masz mnie za dziwkę?
- To już ustaliliśmy, teraz targuję się o cenę...
Zgłoś
Avatar
q800 2014-08-18, 16:44 17
Co ty pierdolisz, synek? Na filmie jest kobieta, my jesteśmy mężczyznami. Taka drobna różnica. Dodatkowo, co innego dać za darmo, co innego za kasę. Za kasę jest obrzydliwe i niskie. Za darmo, z potrzeby ciała i ducha, jest wzniosłe i uświęcone pięknem oraz prawami natury. I powiadam wam, kto nie korzysta ten ciul, łachudra niewdzięczny bez honoru człowieka i bluźnierca, co wiecznie potępion będzie.

Ja kocham i na piedestał wynoszę wszystkie kobiety, które dawały, dają lub chcą mi dać, a jest ich trochę i naprawdę różne i z różnych środowisk. A im chętniej dają, tym świat piękniejszy.
Zgłoś
Avatar
chlusniembousniem 2014-08-18, 17:01 4
Każda kobieta to kurwa oprócz naszych matek!
Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2014-08-18, 17:03 4
A co wy byscie zrobili jakby sredniego wygladu laska chciala wam obciagnac, i ejszcze zapacic 5 tysi? Juz widzejak odmawiacie ;D
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2014-08-18, 17:05 4
Taaa... w stadzie wszyscy tacy święci, a gdybyście szli bez znajomych, i taki gościu złożyłby wam taką samą ofertę co tej lasce, wielu na myśl o 3-miesięcznej pensji w godzinę, nawet nie myślałaby o ,,honorze, obrzydliwościach i niskości czynu" tylko przyjęliby propozycje z pocałowaniem ręki a raczej ch*ja. Co niektórzy to nawet za jeden banknot by pociągnęli... Wystarczy przejrzeć ogłoszenia w necie... I wyłania się obraz społeczności która dla pieniędzy zrobi wszystko. Każdego można wykorzystać, jednych za pieniądze, drugich szantażem, trzecich za drinka z GHB... Kto twierdzi inaczej,jest hipokrytą niczym katolicy którzy twierdzą że czczenie obrazów jest zgodne z ich świętą księgą i wolą ich boga....
Zgłoś
Avatar
q800 2014-08-18, 17:20 6
MaczoJuh napisał/a:

A co wy byscie zrobili jakby sredniego wygladu laska chciala wam obciagnac, i ejszcze zapacic 5 tysi? Juz widzejak odmawiacie ;D



Pozwoliłbym obciągnąć i powiedziałbym, żeby sobie za te 5 tysi kupiła coś ładnego i przyprowadziła koleżankę. Tak bym zrobił.
Napisałeś nie"paszczur", a "średniego wyglądu". Takie są najlepsze, bo po ludzku prawdziwe. A jestem już w wieku, gdzie takie rzeczy mnie kręcą... oprócz dorodnej, porządnej, zgrabnej dupy, bo cycki są dla dzieci.
Zgłoś
Avatar
cynku 2014-08-18, 17:28
pierwszy w historii pozytywne społecznie srank. Więcej takich filmików i może te kurwiszony się dwa razy zastanawią czy właśnie nie są na taśmie.

Tak więc wstrzymuje wymioty ale piwo sie należy.
Zgłoś
Avatar
The.prophecy 2014-08-18, 17:44
Bo to ekskluzywna dziwka :}
Zgłoś
Avatar
sadolfan 2014-08-18, 17:58 1
a pozniej kolezankom bedzie sie chwalic ze taki jeden proponowal se za 2tys dolarow ale sie nie zgodzila bo nie jest dziwka
Zgłoś
Avatar
zielak300 2014-08-18, 18:17
Zajebisty prank

Swoją drogą jakby mi jakaś dupencja proponowała 2k$ za szybkie stukanko to pewno długo bym się nie namyślał
Zgłoś
Avatar
konradzicho 2014-08-18, 18:48 2
Generalnie po obejrzeniu tego też oczywiście pierwszy odruch "dziwka, szmata itd, itp".
Ale jakby się tak zastanowić. Pomyślcie, że jesteście sobie na plaży i podbija do was jakaś laska nie najgorsza (nie znam się na urodzie facetów, ale jakiś odrzucający ten chłop nie jest) i mówi wam, że się jej zajebiście podobacie i, że daje 6 tysi za numerek w krzakach. Nie "wzięlibyście"?
Chociaż moja pierwsza myśl by chyba była, że jakaś shifiona czy inny badziew roznosi, albo jednak większa głowa by zadziałała i przejrzała fortel.

Nie, jednak po głębszym przemyśleniu dziwka i szmata
Zgłoś
Avatar
Siwer 2014-08-18, 19:34 1
Przy oglądaniu wszystkich tych PublicAgent czy FakeTaxi zastanawiałem się czy jest to realne i wychodzi że pewna możliwość jest. Moim zdania każda laska ma cennę może nie tak bezpośrednio ale za kino też trzeba płacić, kwiaty, obiady i drinki i inne pierdoły. A każdy facet na samym początku myśli tylko o wyruchaniu laski
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie