18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Wtargnięcie na boisko
P................� • 2014-11-19, 18:08
Gościu wbiegł na boisko dał w mordę piłkarzowi, a potem się zaczęło na bramkarzu skończywszy

Zgłoś
Avatar
kam332 2014-11-20, 9:30 5
kavkaz napisał/a:

Przewrócił agresora na ziemię więc po co dalej kopać?


Żeby chuj za szybko nie wstał.
Zgłoś
Avatar
Promek 2014-11-20, 12:00
Strzal w ucho a ten pada jakby dostal buta na ryj widac tak juz szkola wszystkie te pizdy... Szkoda ze pacjent nie wylapal buta na ryj jak juz byl na czworakach.
Zgłoś
Avatar
Magicalan 2014-11-20, 13:09 1
Kurwa widzę, że jest tutaj paru idiotów co angielski znają tylko z piosenek Biebera albo w ogóle go nie ogarniają (nie mówię, że to źle chociaż takie mamy czasy, że bez języka to chuja a nie pracę dostaniesz, chyba, że na kasie, ale skoro nie ogarniasz co mówią to się nie wypowiadaj). Gość miał po tym uderzeniu złamaną kość policzkową i problemy ze słuchem dlatego schodził z boiska z taką obstawą (swoją drogą większość z tych osób to działacze drużyny i lekarze którzy się nim zajmowali na boisku)
Zgłoś
Avatar
cenius 2014-11-20, 13:23
Oczywiście żydoUEFA da kare 5 tys euro i po sprawie pewnie.
Zgłoś
Avatar
slawomir123 2014-11-20, 14:56
w rolach glownych wyzelowane pedaly w widowisku dla krypto-pedalow
Zgłoś
Avatar
Gównoburz 2014-11-20, 15:16
Jakby nie trafił w policzek i zeszłoby mu 3 cm w lewy bok pod tył czaszki, to byłby piękny hard z rozwalonym rdzeniowym w roli głównej.Mówicie że piłkarz który dostał "szczała" zachował sie jak cipeczka i niemęsko, a nikt nie wspomni o piździe która walnęła go od tyłu.Za takie kurwa coś powinni typa po jajach skopać.
Zgłoś
Avatar
Szulcu 2014-11-20, 15:24
@up chyba nie srałeś... pewnie, po takim ciosie by został warzywem..
Zgłoś
Avatar
khootando 2014-11-20, 16:30
Ten pilkarz doznal zlamania kosci policzkowej i mial problemy, zeby slyszec z tej strony, gdzie oberwal. Polecam najpierw zrozumiec, a potem wyzywac.
Zgłoś
Avatar
r0dzyn 2014-11-20, 17:10
Nie czaję, czemu ten piłkarz dostał czerwoną kartkę za jebnięcie temu typowi?
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-11-20, 17:32 1
Popiół napisał/a:


masz tak suche i drętwe posty, że nawet BongMan Tobie nie dorównuje.


Oczywiście, że nie, bo moje posty nie są ani suche, ani drętwe. Noo i to nie ja wchodzę moderatorom w dupę na shoutboxie
Zgłoś
Avatar
Matush5 2014-11-21, 0:00
@ r0dzyn - dokładnie, od tego jest ochrona

Tak samo idź na stację benzynową gdzie nie ma ochroniarza. Możesz wpierdolić dla pracownika nawet jeżeli jest napakowanym, 2 metrowym bykiem a on nie może Cię dotknąć bo wyleci z pracy, ponieważ od tego jest ochrona. Jeżeli Ty podnosisz rękę nawet w obronie własnej to bekniesz
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2014-11-21, 0:31
piłkarz rozejrzał się i dopiero upadł,to tak z przyzwyczajenia ,jeszcze powinien krzyczeć faul
Zgłoś
Avatar
Dziku11 2014-11-21, 17:20
Magicalan napisał/a:

Kurwa widzę, że jest tutaj paru idiotów co angielski znają tylko z piosenek Biebera albo w ogóle go nie ogarniają (nie mówię, że to źle chociaż takie mamy czasy, że bez języka to chuja a nie pracę dostaniesz, chyba, że na kasie, ale skoro nie ogarniasz co mówią to się nie wypowiadaj). Gość miał po tym uderzeniu złamaną kość policzkową i problemy ze słuchem dlatego schodził z boiska z taką obstawą (swoją drogą większość z tych osób to działacze drużyny i lekarze którzy się nim zajmowali na boisku)



Za konstruktywną krytykę i za wyjaśnienie bardzo dziękuje i stawiam (niestety wirtualne) piwo natomiast, co do Bibera to już przesadziłeś. Może i jestem idiotą ale nie jestem jebanym masochistą.
Zgłoś
Avatar
Gównoburz 2014-11-22, 13:48
Szulcu napisał/a:

@up chyba nie srałeś... pewnie, po takim ciosie by został warzywem..



Kolega sobie poczyta najpierw o specyficznych(nie chcę powiedzieć, że słabych) punktach w ludzkim ciele a potem zacznie pierdolić głupoty
Zgłoś
Avatar
M................s 2014-11-25, 9:42
SteelMike napisał/a:



Taki cwany? To daj sobie złamać kość policzkową, tak jak ten delikatny pedałek z piłeczką. Ciekawe czy dalej będziesz kozaczył.



Taki miękki to nie jestem jak ten koleś z filmiku
Zgłoś