18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
🔥 Hulajnogista - teraz popularne
WTC 11/9
k................u • 2011-09-11, 13:43

dramat o 1:15
Zgłoś
Avatar
c................i 2011-09-12, 16:47
think666 napisał/a:

Mnie film chwycił za gardło. Nie życzę nikomu sytuacji, w której będzie musiał wybrać w jaki sposób zginie.


o bosh, w okresie jestes bardzo uczuciowy?
Zgłoś
Avatar
r................7 2011-09-12, 17:18
pod tym filmem widzialem dwa normalne komentarze. Reszta z was jest tak zakompleksiona ze najlatwiej pokazac sie poprzez napisanie czegos glupiego.
Zgłoś
Avatar
majsterPn 2011-09-12, 19:19
Szkoda tylko że media kłamią nas w żywe oczy i niektórzy z nas jeszcze tutaj myślą że to wina Al Kaidy
Zgłoś
Avatar
ticorr 2011-09-12, 20:00
film tylko pokazuje, jak służby nowego jorku są zupełnie nieprzygotowane na pożary w dużych wieżowcach.. nikt mi nie wmówi, że amerykanie nie mogliby mieć techniki i sprzętu do ratowania i ewakuowania ludzi w takich sytuacjach.. tak ciężko o tych kilka śmigłowców z wysięgnikami czy jakimiś rodzajami dźwigów? bo co oni wtedy robili przez ten czas? biegali jak szczury po schodach wtc i to wszystko.. a reszta niech płonie.. i później jeszcze te patetyczne i pełne cynizmu filmiki o ich rzekomym bohaterstwie.. tak jakby strażak w Kambodży miał do czynienia z ogniem o mniejszej temperaturze czy coś... parodia... i idę o zakład, że do dziś się nic w tej sprawie nie zmieniło... 100 helikopterów nad miastem z kamerami stacji telewizyjnych, a żadnego z liną do ratowania ludzi...
Zgłoś
Avatar
Nacci 2011-09-12, 21:51
Velture napisał/a:

Kurwa sram już tym 11 września. Na świecie więcej ludzi wie co stało się 11 września 2011r niż co się stało 1 września 1939r...

JEBIE MNIE 11 WRZEŚNIA! Sram nim na ciepło. Kilkaset osób umarło. Wielki mi aj waj. Amerykanie codziennie w tych swoich wojnach o niepodległość zabijają więcej niewinnych osób.


Jesteś żałosny mógłbyś chociaż powstrzymać się od takich wypowiedzi na forum. Jest to twoje zdanie i niech będzie ale mniej chociaż szacunek do tych ludzi którzy zginęli tego dnia.
Zgłoś
Avatar
m................1 2011-09-12, 22:57


pasuje do tematu
Zgłoś
Avatar
think666 2011-09-13, 0:05
ciunki napisał/a:

o bosh, w okresie jestes bardzo uczuciowy?


Pisze się Bosch.

______________

"drodzy userzy, jeśli wasz humor jest tak krótki jak długość waszych penisów, szczerze ubolewam."
Jacy moderatorzy tacy userzy.
Zgłoś
Avatar
nanab 2011-09-13, 0:37
ticorr napisał/a:

100 helikopterów nad miastem z kamerami stacji telewizyjnych, a żadnego z liną do ratowania ludzi...


Jak by chcieli ratowac ludzi to by ich ewakuowali przed wyburzaniem
Zgłoś
Avatar
KroQQQ 2011-09-13, 21:39
Czy dobrze kojarze że w czasie dugiej wojny z podpalonych budynków matki dzieci na bruk musiały rzucać, a później tym samym "tunelem powietrznym" za nim skakały?
Zgłoś
Avatar
skubany 2011-09-13, 23:57
Ktoś prosił o nazwę utworu ..

Civil Twilight - Letters From The Sky
Zgłoś
Avatar
ThePanRyba 2013-01-08, 18:30


Pamięta ktoś co się wtedy stało ? ...
Wiele pokoleń, nie wie co wtedy było, co ludzie przeżyli.
Zapytasz 12 latka, a on ci powie: Nie wiem...
uświadommy innym...
Zgłoś
Avatar
micbar0405 2013-01-08, 18:40
A po kiego chuja mamy uświadamiać innym co wtedy się stało? Nic do historii to nie wniosło przecież...
Zgłoś
Avatar
ThePanRyba 2013-01-08, 18:41
Widać nie wiele wiesz o historii.
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2013-01-08, 18:42
Doskonale pamiętam jak sobie rozjebali te wieże. Chuj nie atak terrorystyczny, ale pretekst żeby się po ropę wjebac miec musieli. "911 - Nie wygodne fakty" Jak sam tytuł mówi są tam same FAKTY, poparte DOWODAMI, a nie jakieś spekulacje czy teorie spiskowe. Jest całe na YT z lektorem.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2013-01-08, 18:42 2
tyle tematów z WTC to musiał założyć kolejny
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie