18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Trekking na mokro - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
Avatar
The Black Cat 2011-02-16, 16:19 1
drowze napisał/a:

@Satisek Widzę, że jesteście tak zdegenerowani, że rzeczywiście nie widzicie żadnej granicy przyzwoitości. cóż mogę rzec? banda skur**synów z was



Hmmm, musze przyznać Ci rację, skurwieli tutaj nie brakuje. Możecie jęczeć ze tu też nie pasuję itd, na hardzie byłam nie raz, większość z tych rzeczy mnie nei rusza,ale śmiać się ze smierci innych ludzi nie będę, bo to jest chore. Ale może ujmę to tak, jeśli ktoś nie przezył smierci bliskiej osoby to może z takich żartow ryja cieszyć. Pewnych rzeczy sie nie ogarnie dopóki sie tego nie przeżyje.
Zgłoś
Avatar
desade 2011-02-16, 19:58
stasiek za komentarz flaszka wodki!!!
Zgłoś
Avatar
Novik 2011-02-16, 22:04
dobre kurwa ciekawe czy to puścili w tv
Zgłoś
Avatar
puckingstyle 2011-02-16, 23:22
Jestem pojebany bo mnie to bawi.
Zgłoś
Avatar
Karaxas 2011-02-17, 1:45
Niezłe! Ale zastanawia mnie czy to jest fake czy naprawdę takie coś było.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2011-02-18, 22:19
Cytat:

niby nicków się nie ocenia ale po wpisaniu twojego w google grafika wyskakują jakieś pokemony tak wiec sorry ale brakiem przyzwoitości można nazwać odwiedzanie takiego portalu przez osobę niepełnoletnią...


z ciekawosci wpisalem - ja zajebisty!!


filmik kozak, nastepne odcinki prosze
Zgłoś
Avatar
Piotruś 2011-02-19, 2:02
Tak zjebanej rzeczy dawno nie widziałem DUŻY +
Zgłoś
Avatar
bercik05 2011-02-19, 2:33
sadole! jesteście wspaniali! Prawie sie poszczałem ze śmiechu! zajebiste! Browar się należy! Niepasteryzowany!
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2011-02-26, 2:34 2
The Black Cat napisał/a:


jeśli ktoś nie przezył smierci bliskiej osoby to może z takich żartow ryja cieszyć. Pewnych rzeczy sie nie ogarnie dopóki sie tego nie przeżyje.



a widzisz, można przeżyć i nadal się śmiać. to się nazywa dystans.
Zgłoś
Avatar
kidra 2012-09-13, 3:25
no co jest, amerykańce sami swoich dojechali 11 lat temu a tutaj niektorzy płaczą, ze niektórzy płaczą....ze śmiechu kurwa:D piszecie o graniach przyzwoitości? nie ma. amerykanie to banda idiotów, naprawde
Zgłoś